Jak spełnić swoje marzenia? Siła afirmacji i wizualizacji oraz praca z podświadomością

.

Każdy z nas wie, że myśli tworzą naszą rzeczywistość. I każdy wie, że denerwowanie się nic tu nie pomoże, że powinniśmy wszystko załatwiać siłą spokoju. I prawie każdy już wie (a na pewno większość z Was, moi drodzy czytelnicy!), że wszystko co sobie wymarzymy, jest możliwe do osiągnięcia. Pytanie jest jedno – dlaczego tego wciąż nie mamy? 

Okazuje się, że istnieje bardzo TANIA i bardzo PROSTA metoda polegająca na tym, że po pierwsze – obserwujesz swoje myśli i zapisujesz je, a po drugie – że zaczynasz z nimi PRACOWAĆ. A to pozwoli Ci osiągnąć swoje cele i marzenia. Co to takiego?

SIŁA PRZYCIĄGANIA – jak myśleć, żeby przyciągnąć to o czym marzysz?

Wykorzystując trzecią zasadę dynamiki Newtona, która mówi o tym, że jeśli na ciało A, działa ciało B siłą F, to znaczy tyle, że ciało B działa na ciało A taką samą siłą, o tej samej wartości i kierunku, ale przeciwnym zwrocie. 

To dla nas ma takie znaczenie, że przyciągamy wszystko jak magnes i to, co myślimy STAJE SIĘ NASZĄ RZECZYWISTOŚCIĄ!

I właśnie dlatego bardzo istotne jest to, żeby myśleć POPRAWNIE.

Jeżeli jakieś życzenie nie spełnia Ci się w 3 dni, nie dostajesz żadnego sygnału – a taki jest ogólnie podawany czas na to, żeby nam się życzenie spełniło – to warto jest się nad tym zastanowić i rozpocząć prawdziwą przygodę z prawem przyciągania.

SŁOWA MOCY – afirmacje, dekrety i modlitwy 

Myślę, że każdy z Was słyszał już o tym, że istnieją AFIRMACJE. Z kolei afirmacje ułożone w odpowiedniej kolejności tworzą DEKRETY albo MODLITWY. Są to zupełnie bezpłatne, a niezwykle silnie działające narzędzia, z którymi możesz pracować, by przyciągać to, o czym marzysz.

Jak pokazuje moje doświadczenie, układanie afirmacji nie jest jednak wcale takie proste i niestety – ludzie popełniają masę błędów przy samym tworzeniu afirmacji dla siebie. Zobacz mój LIVE, podczas którego mówiłam o tym więcej.

Czy afirmacje działają?

To powoduje, że niektórzy stwierdzają, że afirmacje nie działają. Otóż nieprawda – działają, ale tylko wtedy, jeśli rozpoznamy prawdziwe źródło naszego problemu. Posłużmy się tutaj przykładem – kobieta chce przyciągnąć idealnego partnera i robi sobie afirmacje przykładowo: “Jestem szczęśliwa w związku”, “Mam dobrego, kochającego partnera”, itp. Ale partner się nie pojawia. Dlaczego? Dlatego, że problem może być w tym, że ta kobieta jeszcze nie pogodziła się z poprzednim rozstaniem, bo np. została porzucona i teraz ma lęk przed tym, że znowu zostanie porzucona. Taka kobieta nie przyciągnie odpowiedniego partnera, bo jej lęk przed związkiem jest silniejszy niż chęć posiadania związku. Podobnie było zresztą w historii Jolanty, którą kiedyś opisywałam: Pokochaj swoje JA.

Pamiętacie też historię mojej klientki Julii i jak trudno było jej rozejść się z partnerem, który nie był jej pisany? Julia w końcu uwolniła się od tej miłości i pozwoliła sobie otworzyć się na nowe, ale najpierw czekała ją praca zupełnie w innej sferze: Jak pozbyć się cierpienia?

KURS AFIRMACJI I DEKRETÓW

Dlatego właśnie na kursie afirmacji i dekretów, po kolei przechodzimy każdy krok razem i tłumaczymy sobie dokładnie jak układać afirmacje. Sprawdzamy gdzie mamy wątpliwości, gdzie pojawiają się lęki, czy mamy wiarę w to, że nam się uda, czy uważamy, że jest możliwe dla nas to, o czym marzymy i co chemy przyciągać. Uczymy się przeprowadzać taką szczerą rozmowę ze sobą.

Kurs afirmacji i Dekretów - Słowa mocy

CZYM SĄ AFIRMACJE? JAK PRACOWAĆ Z AFIRMACJAMI?

Praca z afirmacjami polega więc na tym, że po pierwsze – musimy mieć dobrze ułożone afirmacje, a po drugie trzeba je pisać, weryfikować, sprawdzać, wizualizować, zmieniać!!! Tak, te afirmacje to jest proces i one wymagają zmiany w określonym czasie.

Czas oczekiwania na efekt afirmacji i dekretów to mniej więcej od 14 do 28 dni. 

Ważna jest też wiedza o podziale afirmacji. Afirmacje dzielimy na wstępne, twierdzące, dokonane, uwalniające, wybaczające i czasowe – to jest taki podstawowy podział. Opróćz tego mamy kolejne podgrupy, ale one nam już powstają jak pracujemy z indywidualnym przypadkiem. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się na ten temat więcej – zapraszam Cię na mój najbliższy kurs “Słowa mocy. Kurs tworzenia afirmacji i dekretów”.

Wizualizacja a przyciąganie, czyli siła mapy marzeń

Oprócz afirmacji i dekretów mamy też kolejne narzędzie, bardzo silne, którym jest WIZUALIZACJA. Tutaj polecam tworzenie MAPY MARZEŃ i rozmowę ze swoją podświadomością za pomocą obrazów. 

Dowiedz się więcej o mapie marzeń.

Jak zrobić mapę marzeń?

JAK SPEŁNIŁO SIĘ MARZENIE MADZI O WŁASNYM DOMU DZIĘKI AFIRMACJOM I WIZUALIZACJOM?

Poznaj prawdziwą historię mojej uczenicy i wiernej absolwentki moich kursów i tego jak “wyczarowała” sobie swój wymarzony dom.

Magda, gdy rozpoczynała ze mną pracę w numeroterapii, przyszła do mnie w skrajnej depresji. Leki nie działały, ogólnie tragedia. Narzędzia numeroterapii jednak krok po kroku spowodowały, że depresja poszła w niepamięć, zjawił się dobry lekarz i wszystko się udało pomału zacząć układać. Magda wyszła z tego wspaniale i poradziła sobie ze wszystkimi lękami.

Magda to 8 numerologiczna z karmy 26 i 1 z dnia. Po pewnym czasie wspólnej pracy Madzia postanowiła się rozwijać i pójść krok dalej, potem dwa kroki dalej… I zacząć aktywnie działać w kierunku zarówno swojego rozwoju osobistego jak i realizowania marzeń.

Na pewnym etapie naszej pracy zrobiłyśmy razem mapę marzeń i na tej mapie marzeń Magda postanowiła, że chce mieć dom. Jak się później okazało – jej partner również chciał mieć dom, więc wspólnie postanowili, że sprzedadzą swoje dwa mieszkanie i za to kupią jeden wspólny dom. Pomysł fajny, ale czy tak łatwo go zrealizować?

Na każdym kroku pojawiały się problemy…

JAK PRACOWAŁYŚMY BY PRZYCIĄGNĄĆ TO, O CZYM MARZYŁA MAGDA?

  1. Potrzeba było znaleźć dom – zwizualizować go sobie, przemyśleć jaki to ma być dom i robić afirmacje, które miały im ten dom przyciągnąć.
  2. Kolejną kwestią była sprzedaż mieszkania, żeby za te pieniądze móc kupić już ten wymarzony dom. Tutaj stworzona przez nas została taka afirmacja, która połączona razem z wizualizacją, miała pomóc w procesie, w którym jedno odchodzi, a drugie przychodzi. W tym czasie cały czas trzeba było sobie wizualizować to, jaki ten dom będzie, co będą w nim robić, jak będzie wyglądał, itd. 

Nie wszystko szło zgodnie z planem. Okazało się, że po drodze zdarzyły się niemałe turbulencje i Magda ze swoim partnerem mieli naprawdę lekcję cierpliwości do odrobienia, ale wykorzystując afirmację “Pozwalam, aby wszystko przyszło do mnie w odpowiednim czasie” zdziałała w końcu to, co czasem wydawało się być już niemożliwe. Podczas całego tego procesu, cały czas mówiliśmy o tym CO TO KONKRETNIE MA BYĆ.

Teraz Magda cieszy się kawą na tarasie swojego domu i z przyjemnością opowiada o tej historii. Więcej na temat przyciągania Madzia opowiadała zresztą podczas naszego LIVE – możecie sami posłuchać jak to było, z ust samej Madzi 🙂

ZACZNIJ MYŚLEĆ W DOBRY SPOSÓB I PRZYCIĄGNIJ TO O CZYM MARZYSZ

Jeżeli jesteś zainteresowany tym, żeby zacząć DOBRZE MYŚLEĆ i żeby w Twoim życiu zaczęły się wydarzać się dobre, fajne dla Ciebie rzeczy – zapraszam Cię do pracy z afirmacjami. Wszystkie życzenia, które masz, są przecież po to, żeby się SPEŁNIŁY <3 Czego z całego serca Ci życzę!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też