Mapa Marzeń, czyli co trzeba zrobić do 48 godzin po Nowiu

.

Wykorzystaj Prawo Przyciągania i spraw, by Twoje cele i marzenia się spełniły! Po każdym nowiu zachęcam Was do tego, by stworzyć swoją Mapę Marzeń i przyciągnąć do siebie to, czego pragniecie.

(Tekst piszę wg wskazań moich Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy).

Wykorzystaj energię Nowiu – stwórz mapę marzeń!

Nów to szczególny czas dla wszystkich. Często mentalnie pomijany i bagatelizowany, co może być swojego rodzaju błędem. Nów to czas, kiedy Księżyc powstaje na Nowo. To czas, kiedy możemy pójść „pod rękę” z decyzją o zmianie naszego życia i podłączając się pod energię kosmiczną stworzyć sobie nową rzeczywistość. 

Prawdziwie nową rzeczywistość. 

Możemy zaufać, że skoro Energia Księżyca się buduje, my także możemy. I dobrze jest o siebie zadbać.

Dokładnie określ, CZEGO CHCESZ w każdej dziedzinie Swojego życia

Jeśli chcesz zmiany w relacjach z Partnerem – ustal sam ze sobą, jak chcesz się czuć po zmianie i znajdź pasujące do tego zdjęcia. 

Jeśli chcesz zmiany na płaszczyźnie zawodowej – określ, jaki efekt końcowy ma dać ci ta zmiana. Znajdź może kogoś, kto już to osiągnął i wklej jego zdjęcie. Zrób to, by Twoja Podświadomość wiedziała, z czym może się identyfikować. 

Jeśli potrzebujesz pieniędzy – nie skupiaj się na kwotach, a raczej na tym, co możesz za nie kupić. Wklej zdjęcia nowych butów, komputera czy nawet domu. Ważne by były to cele w miarę realne do spełnienia.

Jeśli chcesz wyzdrowieć, poczuj, co będziesz mógł robić, gdy Twoje ciało już wyzdrowieje, a co teraz jest niemożliwe. Znajdź fotografie zdrowych ludzi i czuj się zdrowym patrząc na nich. 

Może marzy Ci się wycieczka albo wspólne wyprawy z grupą przyjaciół? Zastanów się, gdzie. Zdecyduj i wklej zdjęcia miejsc, które chcesz poczuć w sercu i pod stopami. 

Jak stworzyć Mapę Marzeń?

Teraz zobacz pewien schemat:

Bogactwo
Pieniądze
Sława
Reputacja
Związki
Miłość
Autorytety
Rodzina
Samopoczucie
Zdrowie
Twórczość
Dzieci
Kreatywność
Nauka
Medytacja
Praca
Kariera
Podróże
Przyjaciele

Co jest ważne w Mapie Marzeń?

Najlepiej jest Mapę Marzeń stworzyć w kwadracie i podzielić ją sobie na 9 równych części. W naszym życiu chodzi bowiem o harmonię. Jak widzisz na powyższym schemacie – korzystamy tu trochę ze wskazań Feng shui. Może być duża lub mała – jak wolisz.

To co zalecam – raczej nie pisz na Mapie Marzeń. Jeśli tylko możesz – wykorzystaj jakieś zdjęcia, tak, żeby Twoja podświadomość mogła rzeczywiście się z tym utożsamiać. 

Zacznijmy od lewego górnego rogu – tutaj dajemy to, co chcemy osiągnąć w najbliższym czasie finansowo, ale ważne – to musi być coś, co faktycznie jesteśmy w stanie zrealizować materialnie, coś na co brakuje Wam TROCHĘ, a nie coś totalnie “z kosmosu”.

W środku na górze – SŁAWA I REPUTACJA. Daj tam sobie np. zdjęcie kogoś, kto robi to co Wy byście chcieli i ma dobrą repurację czy jest slawny i na kim możecie się wzorować. 

Prawy górny róg to związki i miłość. Możecie zarówno dać tam zdjęcie swoje i swojego aktualnego partnera, jakieś miłe wspomnienie z wakacji czy czas, który chcielibyście przywrócić, albo kogoś o kim myślicie lub kogo wyobrażacie sobie, jako swojego partnera.

ZOBACZ JAK STWORZYĆ MAPĘ MARZEŃ NA MIŁOŚĆ – Live na moim profilu na Facebooku.

Twórczość, dzieci i kreatywność – prawa strona po środku. Tutaj wszystko zależy od tego czy np. chcecie mieć dzieci (wtedy dajecie wszystko co Wam się kojarzy z posiadaniem własnych dzieci) czy już je macie i wtedy np. bardziej skupiacie się na kreatywności (może to być jakiś naukowiec, jakieś wynalazki…?)

Środkowy kwadrat spaja wszystko pozostałe – samopoczucie i zdrowie. Tutaj wklejamy wszystko to, co kojarzy nam się z harmonią (ja tu bardzo często wklejałam sobie znak Jing-Jang.

Autorytety i rodzina – to lewy środkowy kwadrat. W zależności od tego co wkleicie w “sława i reputacja” – skupiamy się tu bardziej na rodzinie lub zawodowych aspektach.

Lewy dolny róg to nauka i medytacja. Ja np. tu zawsze wklejam swoich nauczycieli medytacji i proszę o to, by być jeszcze bliżej tego stanu, w którym oni są. JEśli natomiast kogoś zupełnie nie interesuje medytacja – wklej tutaj coś, co kojarzy Ci się z dokonaniami naukowymi.

Środkowy dolny kwadrat to praca. Może Wam się kojarzyć ze szkoleniami, czy pracą biurową, ale jeśli chcecie być masażystą lub chcecie się poczuć w takiej energii jak jakiś inny masażysta – to wklejcie jego zdjęcie. Jeśli poszukujecie pracy – wklejcie tu np. podpisaną umowę o pracę. Jeśli to jakikolwiek inny zawód – skupcie się na takim właśnie obrazie.

I ostatni, prawy dolny kwadrat – przyjaciele i podróże. Zrób sobie plan na to, jaką podróż możesz odbyć i z kim. Wklej swoje zdjęcie na tle tego miejsca. 

Jak zrobić mapę marzeń?
Przykładowa mapa marzeń

Bardzo istotne jest to żebyś tę mapę widział

Jak już stworzysz swoją mapę, to bardzo ważne, żebyś patrzył na nią tak często jak tylko to możliwe. Ja robię sobie z niej podkładkę pod mysz – polecam Ci tę metodę. 

To chyba tyle szczegółów technicznych. Baw się dobrze kreując swoje marzenia. Niech wszystkie dobra tego świata znajdą Ciebie!

Zobacz też live na moim Facebooku o tym jak tworzyć ogólną MAPĘ MARZEŃ.

Na jaki okres czasu można robić Mapę Marzeń?

Można ją robić co miesiąc, przy każdym nowiu, wtedy stawiamy sobie mniejsze cele, albo na cały rok, podczas Nowiu kiedy zmienia się Rok Numerologiczny na nowy. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
  1. Świetna podpowiedź. W końcu się zmotywuję, by stworzyć własną mapę marzeń

    Odpowiedz
    • Dzięki Pani po przeczytaniu tego wpisu uświadomiłam sobie że mapa marzeń na prawdę działa przez moment myślałam że mi nic nie wychodzi ale tylko przez chwilę 4 lata temu napisałam mapę i dzisiaj właśnie uświadomiłam sobie że praktycznie wszystko przyciągnęłam dzięki wielkie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też