Jak wpłynąć na relację z ludźmi i z samym sobą? Numerologia prawdę Ci powie!

.

Jak wpłynąć na ludzi i na relacje z samym sobą i co ma na ten temat do powiedzenia numerologia – jak myślicie? Jesteście ciekawi? Zapraszam na materiał.

Jednym z naszych życzeń może być temat miłości. Teraz sobie decydujemy, że przyciągamy odpowiedniego dla nas partnera lub partnerkę.

Można sobie wymyślić jak te relacje międzyludzkie miałyby wyglądać. Jak chcemy być traktowani, jak my chcemy, żeby nas traktowano. Część pracy jest po naszej stronie. Hasła motywujące typu: “pokochaj siebie, a świat też cię pokocha” są prawdziwe. Tylko wiedza numerologiczna mówi nam o tym jaki jest fundament danej osoby i jak to się ma do przyciągania?

Jakie znaczenie mają liczby w relacjach z innymi ludźmi?

Bardzo często spotykam się z ludźmi po to, aby zrobić z nimi przyciąganie partnera. Informacje, które zbieram o tym jaki ten partner powinien być pomagają mi zdefiniować kim on mógłby być numerologicznie, żeby ta relacja między tym dwojgiem ludzi była ok.

Wiem, że mamy w każdej relacji do odrobienia lekcje, często karmiczne. Często jest tak, że my się znamy już z poprzednich żyć. Prawdą jest też to, że nasz partner jest dla nas lustrem. Warto uświadomić sobie, że chodzi o coś więcej. Chodzi o to, żeby nam było dobrze razem spędzać czas.

Warto, żebyś zdecydował czy wolisz 3 numerologiczną, czyli artystę, czy wolisz 8, czyli osobę, która będzie najprawdopodobniej (jeśli nie jest zablokowana czymś innym w portrecie) przedsiębiorcza. Z niektórymi osobami w wolnym czasie się jeździ do galerii i zachwyca obrazami, a z innymi osobami w wolnym czasie się rozmawia o biznesie, o przedsiębiorczości, o optymalizacji podatkowej.

Jaką liczbą jesteś w numerologii i co to oznacza?

Jak wpłynąć na relacje z innymi ludźmi? Najpierw warto wpłynąć na relację – my z nami samymi.

Jeśli uważasz, że twoje poczucie własnej wartości potrzebuje zbudowania możesz skorzystać z moich Kart Transformacji. Całe karty są o tym, aby podnieść poczucie własnej wartości przez odpowiednie programowanie swoich myśli. To jest bardzo ważne, abyśmy w pełni zrozumieli to, że my przyciągamy to co sami zasiejemy.

W związku z czym, żeby stworzyć dobrą relację z innymi, musimy najpierw poznać siebie przez np.: zrobienie portretu numerologicznego samych siebie. I dopiero, gdy znamy samych siebie – co zapewniam was, nie jest oczywiste – to dopiero wtedy możemy w pełni zdecydować kogo my chcemy. Numerologia prawdę ci powie ? Numerologia służy do tego, aby poznać najpierw siebie i później ewentualnie tego człowieka, żeby poczuć czy ja chcę z kimś takim być. Tak po ludzku. Zastanowić się nad tym, czy taka osoba, o takim fundamencie, z takiego dnia urodzenia, z takiego imienia jest tą odpowiednią dla nas. 

Czasem robimy takie analizy porównawcze albo mówimy, że tu jest to w portrecie, tu to i na to zwróć uwagę.

Przez wiele lat pracy jako numeroterapeuta miałam mnóstwo sesji indywidualnych i pracowałam z kimś nad przyciągnięciem partnera. Osoba kogoś tam poznawała i robiliśmy analizę z portretu co komu wynika. Mówiłam tej osobie, że z danym człowiekiem jest w stanie stworzyć dobry związek, tylko zastanów się czy chcesz, aby taki był twój związek, żeby partner miał takie zainteresowania, żeby miał takie upodobania.

Które liczby są dla siebie stworzone?

Numerologia w relacjach może bardzo pomóc w zrozumieniu tych relacji.

Jestem przeciwniczką mówienia, że 4 pasuje do 3, a 9 do 8 na pewno nie. Uważam, że to by było za proste. To daje niewiele informacji. Inną kwestią jest portret numerologiczny, który w około 17 punktach opisuje daną osobę i jest źródłem dokładniejszych informacji. Idąc dalej widzisz jaka ta osoba jest.

Przyciągając mojego obecnego partnera wiedziałam jaką on ma być wibracją numerologiczną, innych nie brałam pod uwagę dla mnie. Nie dlatego, że ich nie lubię, bo mam przecież przyjaciół, znajomych czy rodzinę w innych wibracjach i ja lubię te wibracje. Każda liczba w numerologii coś nam o tej osobie powie i to będzie coś dobrego. I to jest oczywiście fajne, jednak nie musisz chcieć być z taką osobą na co dzień, możesz chcieć być z inną.

Zgodność partnera i wibracje w związku – numerologia prawdę Ci powie!

Jeśli ty będziesz również pasował portretowi wybranki czy wybranka to idealnie się połączycie. Oczywiście to nie jest tak, że będzie tylko super i ekstra, i że nigdy, żadna kłótnia nie będzie miała miejsca. Prawdopodobnie tak nie będzie, ale nawet jeśli się z kimś pokłócicie to jest duża szansa, że nie będziecie chcieli od razu z tą osobą zrywać i myśleć jak się uwolnić z tej relacji, tylko będziecie szukać rozwiązań na prawdziwe uzdrowienie tego konfliktu, bo chcecie być z tą osobą i ta relacja wam pasuje.

Czasami jak robimy numerologię partnerską, tak się zdarza, że robimy takie opisy jak ten związek będzie wyglądał. Ktoś musi podać dane jak do pełnego portretu. My opisujemy jaki jest partner 1 i jaki jest partner 2 i osoba, która ma tą wiedzę, decyduje czy tak chce czy nie. 

Podobne opisy robimy również w biznesie. Jeden ze wspólników zamawia u nas analizę biznesową, to jest taka konsultacja i później robimy w pdf opis. Osoba zamawiająca otrzymuje pełne informacje, czego może się spodziewać po wspólniku. Zajmujemy się również ustawianiem zespołów w firmach, teamy pracujące razem. Widzimy jakie obowiązki komu powierzyć zgodnie z predyspozycjami numerologicznymi.

Numerologia partnerska – poznaj swoje przeznaczenie?

Czasem pojawia się pytanie, które liczby są dla których stworzone. Wydaje mi się, że to zależy od naszej karmy. Myślę sobie, że w dużej mierze jest tak, że tworzymy związki, z osobami które już znamy z poprzednich żyć. Chyba nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji, że osoby się poznają i nie mają jakiejś historii z poprzednich żyć. Może raz czy dwa przeczytałam w Kronikach, że jesteście czystą kartką dla siebie. Nie wiem czy te relacje się utrzymały, to były taki początkowy moment znajomości. 

Na pytanie ‘czy jesteśmy dla siebie odpowiedni’ nie odpowiadam jako numerolog. Więcej mogę powiedzieć jako konsultant Kronik Akaszy. Zdecydowanie tam warto szukać odpowiedzi.

Jak przyciągać?

Mamy już zgodność. Wiemy z numerologii kogo chcemy. Już ustaliliśmy sobie to wszystko i wiemy jaka będzie wibracja tej osoby, wiemy jak ta wibracja będzie tworzyć związek z nami, pasuje nam to – i teraz jak to przyciągnąć?

Między innymi odpowiednimi afirmacjami. Jeśli chcesz to zrobić samodzielnie to już jest dostępny mój Kurs Tworzenia Afirmacji i Dekretów. To jest kilka godzin, więc jeśli czujesz, że to jest twój temat, to zarezerwuj sobie cały dzień, żeby usiąść i to zrobić od razu na swoim przykładzie. Na kursie podaję też inne metody przyciągania, ale skupiam się na tym, aby zbudować dobre afirmacje. 

Jaka jest liczba miłości? Czy istnieje doskonałe dopasowanie w relacjach?

Czasami pytacie jaka jest liczba miłości i czy istnieje idealne dopasowanie w relacjach. Tak jest liczba miłości. Jest to 33 lub 11. 33 jest wzmocnieniem 11. Mówi się, że te osoby mają potencjał bycia Mistrzem według numerologii, a tak dokładniej bycia Mistrzem miłości.

Mówi się, też że 5 są najlepszymi kochankami, że nikt nie kusi tak jak 3 numerologiczna. Natomiast prawdziwie potrafi kochać, tak bezwarunkowo 9 numerologiczna.

Mówimy tu o potencjale tych wibracji, bo niestety możemy mieć dużo blokad, które skutecznie utrudniają bycie takim jakby to wynikało z wibracji. I np. 9, która mogłaby kochać ludzi i przebywać z nimi i troszczyć się o nich, staje się okropnie złośliwa i trafia prosto w serce, bo umie. Zawsze ostrzegam 9 numerologiczne, żeby uważały na to co mówią i robią innym, bo mają dużą moc trafiania do ludzi prosto w serce. Dobrze zwibrowana 9 poza tym, że będzie kochać, będzie też dobrym nauczycielem, będzie chciała przekazywać wiedzę nie tylko na tematy duchowe. Ja na przykład przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel matematyki w szkole. Bardzo fajne czasy, dużo się nauczyłam. 

W październiku rozpoczyna się kolejna edycja Szkoły Numerologii, jeśli jesteście zainteresowani. Dziewczyny na zajęciach mówiły, że najlepszym partnerem będzie Robert, bo w tym imieniu mamy: 11, 33 i 22. Jest szansa, że taki Robert będzie Mistrzem. Kiedy się to w nim uaktywni? Nie wiadomo, ale potencjał jest.

Reasumując: warto poznać portret numerologiczny swój, warto poznać portret numerologiczny osoby, z którą chce się być i zobaczyć czy taka osoba z taką osobowością, z takim fundamentem nam pasuje. Jeśli tak, to idziemy w to. Jeśli nie, to warto się zastanowić czy umiemy zaakceptować ten fakt. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i czym ona tak naprawdę jest? Zapraszam na materiał. https://youtu.be/Bucl4jr5wwo Co oznacza “prawdziwa miłość” w sferze duchowej? Przeczytałam kiedyś przepiękną...