Karma pracy – skąd się bierze i jak się od niej uwolnić?

.

Zapraszam na przygotowany dla Was materiał, gdzie opowiadam o karmie pracy 13,co dla nas oznacza, i jak z nią pracować – miłego słuchania, oglądania i czytania.

W numerologii, jak wiecie, mówimy o liczbach magicznych. Nazwałam je tak w swojej książce.

Na liczby magiczne składają się wibracje mistrzowskie, składa się magiczne 27 oraz liczby, które informują nas o długach karmicznych.

Poza liczbą karmiczną 13 mamy jeszcze długi karmiczne:

  • 14 – karmę zdrady, karma związków,
  • 16 – karma rodziny,
  • 19 – karma władzy i manipulacji
  • 26 czyli jedyna karma zaciągnięta wobec swojego ciała.
  • wszystkie liczby karmiczne z 1 z przodu, czyli 13,14,16 i 19 mówią jednoznacznie o tym, że w poprzednich życiach zaciągnęliśmy dług wobec innych istot. I teraz w tym życiu nasza dusza, skoro wybrała sobie przepracowanie tej karmy, to znaczy, że z jakiegoś powodu jest gotowa, żeby się z tym zmierzyć.

Gdy robię komuś portret numerologiczny to zazwyczaj informacja o karmie nie jest odbierana pozytywnie, natomiast nie warto tego traktować w ten sposób.

Jest to informacja, z którą można zacząć pracować. 

Jeśli masz w tym życiu problemy z pieniędzmi: nie idzie ci w pracy tak jakbyś chciał, masz wrażenie, że wykonujesz syzyfową pracę, pieniądze płyną ale wolno albo wręcz masz długi, mogłeś mieć trudne dzieciństwo finansowo i od najmłodszych lat już czułeś, że z pieniędzmi dzieje się nie do końca dobrze, to być może jest informacja o tym, że masz zaciągnięty dług, który nazywamy karmą pracy i karmą pieniędzy. Warto to jednak potwierdzić w portrecie numerologicznym. 

Gdzie możemy mieć 13? 

Jak się zapewne domyślasz, 13 może się pojawić w dacie urodzenia, są osoby urodzone 13-tego. Osoby urodzone po 2000 roku, czyli te, które wchodzą w okres dorosłości, mają możliwość posiadania podwibracji 13.

Karmę 13 można mieć również w imieniu: np. Maria (jak dodamy sobie samogłoski to mamy 11, jak dodamy spółgłoski to 13), Dorota, Tomasz czy Mariusz. W wielu innych imionach też można znaleźć tę karmę, warto to sobie przeliczyć.

Karma 13 może występować również w nazwisku: sprawdzamy sumę samogłosek, sprawdzamy sumę spółgłosek i sumę całości. Jeżeli wyjdzie wynik, który po zsumowaniu też da liczbę 13 (podwibracja 58, czyli 5+8 da nam 13) to liczymy ją jako liczbę karmiczną. 

Co tak naprawdę oznacza dla nas fakt, że posiadamy karmę pracy, karmę 13?

Po pierwsze to, że w którymś z poprzednich żyć, które ma wpływ na to obecne, byliśmy nieuczciwi wobec innych ludzi. Mogły to być czasy kiedy byliśmy szlachcicami i mieliśmy niewolników, których bardzo źle traktowaliśmy.

Mogły to być czasy kiedy było źle z dobrami materialnymi i postanowiliśmy kraść.

To tak zwane koło karmy, o tym jak ono działa szerzej mówię na zajęciach z numeroterapii i mamy wtedy cały weekend na to, abym pokazała jak ono działa na wszystkich płaszczyznach.

Tu jednak pokrótce zaznaczę, że karma 13 wskazuje na to, że mamy coś komuś odpracować. Czasami zdarza się, że nasz obecny szef to jest właśnie ta osoba, której musimy coś odpracować, ale nie zawsze tak jest. Zazwyczaj spotykają nas w życiu takie historie, w wyniku których czujemy, że musimy więcej spłacić pracując niż zarobić. Te lekcje uczą nas pokory i to jest super.

Jednak karma trwa tak długo jak my czujemy, że ona ma trwać.

I to jest najlepsza wiadomość! Nie musisz cierpieć. 

Jak radzić sobie z karmą 13?

Są sposoby na to, żeby tę karmę wypalić, udrożnić. Już dzisiaj, jeżeli masz tę karmę, albo w ogóle problem z pieniędzmi, możesz wprowadzić afirmacje: ‘pozwalam sobie już teraz sprawiedliwie zarabiać’, ‘przyciągam sprawiedliwe pieniądze do mojego życia’, ‘moja praca jest adekwatnie wynagradzana’. Jeżeli masz pracę, która już teraz jest adekwatnie wynagradzana, ale nadal brakuje pieniędzy, to zawsze można zrobić afirmację ‘przyciągam pieniądze z jeszcze innych źródeł’. 

W przypadku, gdy czujesz, że karma 13 przez całe twoje życie rezonuje, słowem mocy będzie “teraz już mogę’.

Te afirmacje powinny doprowadzić do tego, że albo temat się udrożni albo przyciągniesz narzędzia do głębszej pracy, bo może się okazać, że karma jest głębiej i wtedy trzeba będzie zrobić dodatkowo oczyszczenie.

Wykoujemy je albo w Kronikach Akaszy albo metodą Reiki. Można oczywiście na różne sposoby, jednak rekomenduję te, z którymi pracuję na co dzień.

Nie martw się jeżeli na tą chwilę nie masz na to pieniędzy, nie masz czasu itd. Zacznij pracować afirmacjami. To jest bardzo ważne. 

Co jeśli mam ten problem, mimo braku 13 w portrecie numerologicznym?

Osoby, które wyliczą sobie portret i zobaczą, że nie mają tej karmy, ale czują problem w tym zakresie, mogą mieć blokujące przekonania na temat pieniędzy. Nie mają karmy, nie są nikomu nic winni, ale mają przekonania, które skutecznie blokują przyciąganie. Takie osoby też mogą pracować afirmacjami: ‘tu i teraz uwalniam się od pracy niewolniczej’, ‘pozwalam sobie czuć satysfakcję z pracy’. Być może trzeba będzie wykonać dodatkowe ćwiczenia. Natomiast te afirmacje, które podałam, z pewnością będą działać w ten sposób, że albo rozwiążą problem i zaczniesz żyć w pełni usatysfakcjonowany swoją sytuacja finansową i zawodową, albo też po prostu przyciągną kolejne metody, które będą mogły zadziałać i popracować głębiej. 

Na koniec…

Każdemu życzę osiągnięcia pełnej satysfakcji finansowej – bo to jest naprawdę możliwe – oraz udrożnienia wszystkich problemów, żeby było już “z górki”.

Z mojego doświadczenia wynika, że karma 13 jest najłatwiejszą i najszybszą karmą do przerobienia i do udrożnienia ze wszystkich, a to kolejna dobra wiadomość.

Zdecydowanie możemy pozbyć się lęków finansowych w jednym życiu 🙂 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też