Lekcja karmiczna: Karma 26

.

Witam ponownie moi drodzy. Przed nami kolejna lekcja karmiczna, tym razem dotycząca karmy 26. Karma 26 jest obciążeniem karmicznym dotyczącym naszego ciała. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz odpowiednio dopasowanych afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 26 jako Karma ciała

Dusza narzuca na siebie karmę 26 dlatego, że kiedyś nasze ciało było używane niezgodnie z naszą wolą. Na przykład tak, jak w przypadku niewolnika albo żołnierza, który musi robić coś, co nie jest po jego myśli lub w zgodzie z jego sercem. Zatem osoby z karmą 26 powinny szczególnie zwracać uwagę na to, co się dzieje w ich życiu oraz jaki to może mieć wpływ na ich rozwój duchowy. Przy tej karmie nie można uciekać od rozwoju duchowego, ponieważ wtedy pojawią się problemy z ciałem.

Osoby z karmą 26 są często osobami niepełnosprawnymi, które codziennie muszą wykonać dużo więcej pracy podczas wykonywania codziennych czynności, niż osoby, które nie mają niepełnosprawności. Czyli skupia się ich uwaga na ciele, ponieważ ciało daje im bardzo wyraźne sygnały. Są to również osoby, które mogą mieć choroby, które są bardzo trudne do wyleczenia i muszą się z nimi zmagać. Czasami gdy karma 26 wychodzi rodzicom, to dziecko rodzi się z jakąś wadą lub ciężką chorobą po to, żeby rodzic mógł przepracować swoją karmę 26.

Przy karmie 26 trzeba przede wszystkim słuchać dużo uważniej niż inni swojego ciała oraz sygnałów, jakie daje. Musisz o to ciało również dużo bardziej dbać. Zdrowo się odżywiać, chodzić na spacery oraz jeszcze raz powtórzę, uważnie słuchać sygnałów, jakie daje. Zatem jeśli jedziesz gdzieś i ciało chce się położyć, to trzeba to zrobić. Nie można go nadmiernie naużywać, bo się zbuntuje i zachoruje.

Podwójna Karma 26

Zdarzają się nazwiska, w których wychodzi podwójna karma 26, wtedy trzeba zwracać szczególną uwagę na to, co mówi ciało, ponieważ osoby podwójnie obciążone tą karmą bardzo często mają jeszcze wrażliwsze ciało od osoby z pojedynczym obciążeniem. Wiedza na temat karmy 26 jest kluczem do rozwiązania zagadki, dlaczego ktoś pomimo zdrowego stylu życia oraz odżywiania nadmiernie chudnie lub tyje. 

Nasze ciało jest również dużo wrażliwsze na różne bodźce z zewnątrz, także myślowe. Na przykład gdy wprowadzam osobie z karmą 26 zupełnie nową afirmację, to często zdarza się, że w tym momencie tę osobę zaczyna boleć brzuch. Brzuch jest miejscem, gdzie trawią się idee i nowe pomysły. Zatem czasami mamy pewien pomysł na zrealizowanie jakiegoś projektu i nagle okazuje się, że niestety trzeba będzie pójść inną drogą. Dodatkowo jest to sprzeczne z nami, ale staramy się z tym pogodzić. To podczas myślenia nad tym nurtującym tematem możemy mieć niestrawność. Oznacza to, że nasze ciało się buntuje i nie może tej zmiany przetrawić. Dlatego przy karmie 26 zawsze bardziej skupiam się na tym, żeby zrozumieć, jakiej myśli nie strawił klient.

Sposoby na przepalenie Karmy 26

Gdy odpowiednio dbamy oraz słuchamy sygnałów swojego ciała przy karmie 26, to może być ono również naszym przyjacielem. Dużo sportowców wykonuje tyle pracy nad swoim ciałem, że osiąga sukcesy. Wtedy ciało zaczyna działać na ich korzyść, ponieważ staje się świadomym narzędziem, a nie panem i władcą.

Karmę 26 jak każdą inną karmę da się przerobić. Tylko, że karma 26 nieco różni się od innych pod tym względem, że jest to dług, który mamy do spłacenia wobec siebie, a nie jak w przypadku karmy 13, 14, 16 i 19 wobec otoczenia oraz innych istot. 

Przede wszystkim dbajcie o swoje ciało oraz zapewniające mu tyle uwagi, ile możecie. Słuchajcie swojego ciała, ponieważ dla Was ciało jest źródłem rozwoju duchowego. Dzięki 8 jako wibracji głównej, osoby z karmą 26 często mają na tyle dobrą sytuację finansową, że mogą sobie pozwolić na inwestowanie w siebie, w zabiegi reiki, w SPA, w dobre odżywianie oraz w dobre suplementy. 

Karma 26 ma też dobre strony. Dzięki temu, że nasze ciało jest bardziej czułe, jest również bardziej otwarte na energię. Zatem poprzez ciało można naprawdę dużo wyczuć. Czyli jeśli zadamy pytanie i poprosimy o odpowiedź w ciele, to jest bardzo duża szansa, że ona się w tym ciele pojawi. Może również poprzez swoją czułość być świetnym drogowskazem dla spraw, które mamy do przerobienia. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

3 komentarze
  1. Wspaniale wyjaśniłaś mi karmę 26.
    Wdzięczna
    Marzena

    Odpowiedz
  2. . Czasami gdy karma 26 wychodzi rodzicom, to dziecko rodzi się z jakąś wadą lub ciężką chorobą po to, żeby rodzic mógł przepracować swoją karmę 26-co to dokładnie oznacza?! Jak ciezka choroba ma w tym pomoc..? Jakieś przykłady z życia..?

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też