Lekcja karmiczna: Karma 16

.

Witam ponownie moi drodzy, przed nami kolejna lekcja karmiczna, tym razem dotycząca karmy 16. Karma 16 jest obciążeniem karmicznym dotyczącym rodziny. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz odpowiednio dopasowanych afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 16 jako Karma dotycząca rodziny

Karma 16 jest narzucana przez naszą duszę w takiej sytuacji, gdy w którymś z poprzednich wcieleń nie dbaliśmy o rodzinę. Dlatego więc w tym życiu lekcja karmiczna polega na tym, abyśmy nauczyli się o tę rodzinę dbać oraz żyć z nią w zgodzie więc życie wymaga od osób z karmą 16, aby pełnili różne obowiązki z tym związane.

Na przykład w taki sposób, że gdy mamy czworo rodzeństwa, w którym jedno dziecko jest obciążone karmą 16, zauważyć można, że pomimo niewielkiej różnicy wieku między rodzeństwem dziecko obciążone karmą 16 czuje się najbardziej odpowiedzialne za resztę. Pomimo tego, że jest bratem lub siostrą, wchodzi w rolę rodzica, otaczając rodzeństwo tzw. Matczyną opieką.

W dorosłym życiu szesnastki są zazwyczaj osobami, które nie mają rodziny albo są w związku, w którym kiepsko się układa więc nie mogą mieć dzieci. Może być też taka sytuacja, że mają dobry związek oraz dzieci, ale pojawiają się problemy z  rodzicami. Pomimo tego, że jest trójka rodzeństwa, to właśnie osoba z karmą 16 najprawdopodobniej będzie opiekować się rodzicami, gdy zachorują. To jest naprawdę trudna karma do przerobienia, ponieważ dotyczy naszych bliskich.

Zatem moi drodzy, w tym życiu trzeba będzie się troszkę bardziej zająć rodziną oraz dziećmi. A także będziecie czuć na sobie duże poczucie odpowiedzialności za wszystkich, których według was przyjęliście do rodziny albo za tych, którzy w tej rodzinie kiedyś byli. Znam taką sytuację, że jedna z moich klientek z karmą 16 do dzisiaj martwi się o swojego byłego męża. Pomimo tego, że jest już od dłuższego czasu w nowym związku i jej były mąż też. A mimo to czuje się w obowiązku by mu pomagać, gdy coś się dzieje, nawet wtedy, gdy jest to ponad jej możliwości.

Kolejnym dosyć sporym problemem osób z karmą 16 jest to, jaki narzucają sobie obraz siebie względem rodziny. Często ta wizja jest niemożliwa do realizacji. Na przykład opieka nad umierającym ojcem. Osoba z karmą 16 opiekująca się bardzo chorym ojcem ma nadzieję, że dzięki tej opiece ojciec wyzdrowieje. Niestety jednak, Tata umiera i taka osoba zostaje z niespełnionymi oczekiwaniami wobec siebie. Bardzo prawdopodobne jest, że będzie się przez to biczować w myślach do końca życia.

Sposoby na przepalenie Karmy 16

Aby przepalić karmę 16 trzeba naprawdę bardzo się napracować, a przy tym wylać morze łez, ponieważ ta karma jest związana z rodziną, a co za tym idzie z silnymi emocjami. Dlatego warto wejść w głąb siebie i przypomnieć sobie historie, w których nie byliśmy według nas dość dobrzy. Należy je znowu odtworzyć w swojej głowie, ponownie przeżyć, a na końcu sobie wybaczyć.

Wybaczanie swoich błędów z przeszłości bardzo często pomaga, nie tylko w przypadku karmy 16, ale też w wielu innych przypadkach, w których sami na siebie nakładamy blokady umysłu lub się mentalnie biczujemy. Bardzo pomaga również w przypadku karmy 16 obserwacja tych, którzy mają dobre związki oraz dobrze zbilansowane rodziny. Bo być może nie masz skąd wziąć tego wzorca by dobrze funkcjonować na tej płaszczyźnie.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może zainteresuje Cię też