Nic, absolutnie nic nie dzieje się bez przyczyny

Czy wiesz, że nic, absolutnie nic dookoła Ciebie nie dzieje się przypadkowo? Sprawdź, jakie sygnały może dawać Ci Wszechświat. 

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Dostaję często zapytania, dlaczego tak jest, że coś mi się przydarza, dlaczego nie mogę czegoś osiągnąć, albo dlaczego nagle dookoła mnie tyle ludzi zaczyna o czymś mówić? W tym momencie warto by było sobie uświadomić, kim my tak naprawdę jesteśmy?

Każdy z nas jest energią

…nawet jeśli ktoś nie do końca się z tym zgadza. Każdy atom w nas wytwarza swego rodzaju wibracje, dlatego też wszystko na świecie jest energią. Zgodnie z prawem przyciągania niczym magnes ściągamy na siebie to, czym sami promieniujemy. Ludzie pojawiają się na naszej drodze jak lustro, aby swoją osobą zwrócić nam na coś uwagę. Pokazują to, co mamy w sobie lub z czym się borykamy w danym momencie. 

Przykładem mogą być nagle zauważalne w Twoim otoczeniu kobiety w ciąży. Fakt, że nagle zwracasz na nie uwagę świadczy o tym, że podświadomie o tym myślisz lub najzwyczajniej w świecie również jesteś w ciąży i wówczas w naturalny sposób wszędzie widzisz inne ciężarne kobiety. 

Innym ciekawym przykładem jest chociażby chęć zakupu konkretnego samochodu. To sprawia, że nagle widzisz jeżdżące po ulicy dokładnie takie auta, jak również ogólnie większą uwagę zwracasz na wszystkie pojazdy. Twój świat w pewien sposób dzieli się teraz na te rzeczy, o których myślisz i ich pragniesz oraz całą resztę. Dlatego uważaj, o czym myślisz. 

Życzenia?

Kiedyś ktoś mi bliski powiedział, że jeśli rzucasz życzenie i bardzo chcesz aby Ci się spełniło, to ono się spełnia tak naprawdę od razu, jednak jego realizacja może Cię nieco zaskoczyć. Może się wówczas okazać, że zamiast otrzymać to, o czym marzysz będziesz musiała zmierzyć się z lękami, które towarzyszą spełnieniu tego pragnienia.  Choć upragniony cel może być bardzo blisko, to zanim uda się go zrealizować będzie trzeba pokonać kilka zakrętów.

Warto się nad tym zastanowić. 

Wszystko co nam się wydarza w życiu jest tak naprawdę kolejną lekcją

Ważne jest to, żeby z każdej wyciągać wnioski i unikać popełniania tych samych błędów. Tylko tak będziesz w stanie iść w stronę realizacji marzeń.

Nic, absolutnie nic nie dzieje się przez przypadek

Pozwól sobie na tę drogę, którą masz przed sobą i nie bój się stawiać kolejnych kroków. Działaj. Weź się w garść i sprawdź ,co Cię czeka za kolejnym zakrętem. Dokładnie zastanów się, w jakim celu trafiłeś na kolejną osobę na swej drodze. Czego ona może Cię nauczyć?

Bazując na moim przykładzie: Jestem numerologiczną dziewiątką więc numerologia mówi, że moją rolą jest bycie nauczycielem. Skończyłam matematykę na Uniwersytecie i przez długi czas uczyłam tego przedmiotu. Pamiętam, że od razu wiedziałam, jak mam się nie zachowywać na lekcjach i jakim nauczycielem NIE BYĆ. Wynikało to z tego, że przez wiele lat miałam kilku kiepskich nauczycieli na swojej ścieżce edukacji… i wyciągnęłam wnioski z tej lekcji swojego życia. Ty też powinieneś to zrobić. 

Spotykając kogoś nowego na swojej życiowej drodze uczymy się. Ta osoba ma w pewien sposób Ci coś pokazać i podświadomie przekazać. Ty musisz odkryć ,co to jest. 

Zadanie domowe!

Jeśli spotykamy człowieka i spędzamy z nim 10 minut i w tym czasie czujesz, że jest Ci bardzo ciężko, wówczas pomyśl sobie, że on jest ze sobą przez całe życie. Dzień po dniu, godzina po godzinie. Wyciągnij więc wniosek, co tak naprawdę sprawiło, że czułeś się źle w jego towarzystwie i dokładnie to przeanalizuj. Odrób lekcję. Pomoże Ci w tym chociażby medytacja. 

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska