Poranna Medytacja, napełniająca energią i motywacją na cały dzień

.

Masz problem z porannym wstawaniem? Zapraszam Cię więc do wykonania porannej medytacji, dzięki której napełnisz się energią i motywacją na cały dzień!

Nie od dzisiaj wiadomo, jaką ogromną moc niesie ze sobą poranek oraz jakie ogromne znaczenie ma dobry początek dnia. Wielu osobom ciężko jest skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje poranek, ponieważ ciężko jest im rano wstać. A co za tym idzie, mają kiepski start dnia, a skoro start jest kiepski, to później może być tylko gorzej. Ale wcale nie musi tak być.

Dlatego specjalnie dla takich osób nagrałam poranną medytację, dzięki której zapewnią sobie gładki i przyjemny start już na początku dnia. Napełnią się energią i motywacją na resztę dnia, a co najważniejsze wykorzystają całe dobro, jakie oferuje poranek.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też