Medytacja numerologiczna – jak połączyć energię liczb z praktyką medytacji?

Połączenie numerologii z medytacją – wprowadzenie.

Medytacja na wszystkich ludzi wpływa doskonale. Mówi się, że medytacja to jest prezent, jaki umysł daje sam sobie. Nie ma jak opowiedzieć o tym, jak doskonała jest medytacja. Czasami skarżycie się, że nie wiecie, od czego zacząć, że nie wiecie, jak medytować. Nagrałam cały kurs medytacji, jest już on dostępny na platformie. 27 dni – tyle trwa, trzeba go robić codziennie. Macie dostęp do końca życia, więc możecie sobie za każdym razem do niego wracać. Ale bardzo ważne jest to, żeby określić cel medytacji i o tym bardzo dużo już mówiłam w wielu materiałach. Na kursie pomagam Wam znaleźć główny cel medytacji i mówię, do czego służy każda z medytacji.

Zastosowanie numerologii w medytacji.

Oczywiście są wibracje numerologiczne, takie jak Trójki, które wchodzą pięknie w stan medytacji, jeśli tam jest dużo kolorów. Trójki lubią, żeby przeprowadzać taką medytację kolorami. Czwórki numerologiczne będą lubiły, żeby tam był konkret. Żeby medytacja działała na konkretną rzecz, na przykład na uwolnienie przeszłości. Piątki z kolei, bardzo często mają problem z długimi medytacjami. Piątka lubi, żeby było krótko, żeby coś się zadziało w tej medytacji, ale żeby było krótko. Nie zawsze to jest możliwe. Dla Szóstek numerologicznych bardzo ważne będzie to, żeby w medytacji była atmosfera błogości, takiego ciepła, czyli to, co dla Szóstek jest bardzo ważne w ich życiu. Siódemki są predysponowane, tak samo jak Dziewiątki, do tego, by robić długie medytacje, nawet takie najtrudniejsze, gdzie się mało teoretycznie dzieje, bo na przykład wpadamy w sylabę mantry. Ósemki numerologiczne będą się odnajdywać w takiej medytacji, która na ten moment będzie dla nich najlepsza. Pamiętajmy, że Ósemki to tacy szamani, więc często już umieją pracować z energią i czasami potrzebują krótką medytację, na przykład na podjęcie decyzji albo medytację na przyciągnięcie czegoś, a czasami chcą na przykład popracować nad swoim ciałem i je od czegoś uwolnić. Wtedy Ósemka numerologiczna też powinna bez problemu wejść w dłuższą medytację. Jedynki numerologiczne będą lubiły, żeby w medytacji coś się działo, bo jak wiecie, Jedynka ma bardzo dużo pomysłów. Natomiast Dwójki numerologiczne właściwie też są w stanie zaakceptować każdą medytację. Wysiedzą, wymedytują. Bardzo dużo Dwójek numerologicznych to tak naprawdę Jedenastki numerologiczne i te osoby, jak wiecie, są mistrzami numerologicznymi; to istoty, które mają piękną, duchową przeszłość, którą można wykorzystać w praktyce medytacji.

Jak odkryć swoje osobiste liczby i użyć ich w medytacji?

Niektórzy przypisują liczbom ogromną moc, na przykład liczbom mistrzowskim11 albo 33. To są liczby otwierający serce, powodujące, że jesteśmy lub stajemy się dla innych przykładem. I niektórzy mogą medytować z tymi liczbami. Inne osoby potrzebują bardziej się uziemić, być bardziej w materii, bardziej zrozumieć energię pieniądza i wtedy liczby je prowadzące to mogą być : 22 lub 44. Możecie sobie robić medytację właśnie z taką liczbą, bo to są liczby mistrzowskie. Jeżeli chcecie wsparcia sił kosmosu, w Numerologii mamy dwie liczby o tym mówiące – 17 i 41, więc znowu możemy sobie w medytacji pozwolić poprowadzić się którejś z tych liczb.

Techniki medytacji numerologicznej dla początkujących.

Jeżeli jesteś na początku tej drogi, to bez względu na to, jaką jesteś wibracją numerologiczną, zacznij od krótkich, najprostszych medytacji na oddech albo medytacji prowadzonych, w których coś się dzieje, bo najgorzej jest, jak dasz sobie na początek trudną medytację, czyli na przykład ze sylabą mantry i to będzie dla Ciebie nudne. Przesiedzisz, bo jesteś ambitny i wytrwały, ale już nigdy więcej nie wrócisz do medytacji. Dokładnie nie o to nam chodzi, czyli tego nie chcemy. Dlatego bardzo istotne jest to, żeby zacząć mądrze. Podczas tego 27-dniowego kursu przechodzimy systematycznie – od najprostszych medytacji. Wchodzimy, uczymy się bywać w tej medytacji, uczymy się, jak stworzyć sobie dobrą przestrzeń i po kolei, codziennie podnosimy sobie poprzeczkę w tej medytacji.

Znaczenie poszczególnych liczb w praktyce medytacyjnej.

Mamy taką technikę, symbole uzdrawiania, która mówi o tym, że konkretne ciągi liczb pomagają nam uzdrowić konkretne sytuacje w ciele, nasze, konkretne choroby. Jednak to już są techniki bardzo zaawansowane i samemu nie warto kombinować. Jeżeli chcesz używać ciągów liczbowych do uzdrawiania, trzeba to zrobić naprawdę mądrze, z głową w to wejść, dowiedzieć się dużo na temat tej metody. Natomiast jeżeli chcesz sobie po prostu pomedytować z jakąś liczbą, bo czujesz, że energia tej liczby będzie dla Ciebie wskazana, to to jest sposób, o którym już mówiłam i do tego polecam liczby mistrzowskie.

Rozwijanie intuicji i samoświadomości za pomocą medytacji numerologicznej.

Tak jak powiedziałam na początku, nie znam słów, które mogłyby powiedzieć, jak doskonałym narzędziem do pracy nad sobą jest medytacja. Poszerzasz samoświadomość, umiesz się dystansować, umiesz się wyciszać. Według mnie najważniejsze jest to, że dostajesz narzędzie, którym zawsze i wszędzie jesteś sobie w stanie sam pomóc. Bo jak nauczysz się uwalniać trudne emocje w medytacji (obojętnie jaką jesteś wibracją numerologiczną), to wtedy tak naprawdę masz najlepsze na świecie narzędzie dla siebie, zawsze dostępne. Nie musisz nikogo prosić o pomoc, nie musisz nikomu za to płacić. Po prostu siadasz i uwalniasz trudne emocje. Jeżeli puka do Ciebie przeszłość, to wiesz co z tym zrobić, bo masz na to medytację. Siadasz i rozpuszczasz przeszłość w medytacji. Jeżeli marzysz o czymś, jeżeli chcesz coś przyciągnąć, to również medytacja na to będzie pomagać. I oczywiście specjalnym rodzajem medytacji są medytacje w Kronikach Akaszy. Napisałam o tym książkę, która jest już dostępna w sprzedaży, “Prawda o Kronikach Akaszy”. Tutaj podaję mnóstwo medytacji, w książce są też kody QR do medytacji przeze mnie prowadzonych, przeze mnie nagranych. Tak więc, jeśli to jest Twoja ścieżka, to zdecydowanie polecam, żeby próbować medytować właśnie w Kronikach Akaszy.

Przypadki użycia medytacji numerologicznej w życiu codziennym.

Żeby medytacja przynosiła efekt, musi być wykonywana regularnie, czyli codziennie. Znam kilka osób, które pięknie rokowały, natomiast przestały nad sobą pracować, przestały medytować i na przykład wiem, że teraz mają duże problemy z wejściem w Kroniki Akaszy. Albo też w ogóle zaczęły podejmować takie dziwne decyzje w życiu, wróciły stare kody podświadomości, itd. Więc jak już zaczniesz medytować i zaczniesz czerpać z tego korzyści, to żeby one się utrzymały, musisz stale pracować nad sobą, czyli wykonywać medytację. Zachęcam do tego, żeby wykonywać codziennie wybraną przez siebie medytację.

Zaawansowane techniki i głębokie praktyki medytacji numerologicznej.

Zaawansowana medytacja będzie się odbywać wtedy, kiedy będziesz coraz bardziej rozmedytowany, kiedy będziesz miał coraz głębsze połączenie ze sobą, ze swoją intuicją. Można w bardzo głęboki sposób zrobić bardzo prostą medytację, na przykład na oddech. Więc, nie szukaj, nie wiadomo jak trudnych medytacji, tylko pozwól sobie wytrenować umiejętność medytowania. I wtedy – tak jak powiedziałam – nawet w najprostszych medytacjach, będziesz w stanie osiągać pełną głębię, połączenie ze sobą. Natomiast, praktykując medytację, uczysz się tego, jak w coraz lepszy sposób wchodzić na przykład w Kroniki Akaszy.

Życzę Ci, żebyś medytował, bo to naprawdę jest bardzo istotne. Ta medytacja będzie wspierać każdą metodę, której używasz do pracy nad sobą.

Znajdźmy się na Facebooku, znajdźmy się na Instagramie, jesteśmy też na Tiktoku. Także…do zobaczenia wszędzie, gdzie będzie to możliwe 🙂

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska