Przyciąganie w trzech krokach

Zastanawiasz się, jak wspaniale było by przyciągnąć wymarzone rzeczy, wykonując tylko trzy kroki? Dzięki metodzie, którą opracowałam specjalnie dla Ciebie, urzeczywistnisz swoje marzenia w prosty i przyjemny sposób. Poniżej również opisuję najczęściej powtarzane błędy. A także pokazuję, jak zmienić nasze złe nawyki, aby jak najlepiej móc komunikować się z naszą podświadomością. Bo to właśnie podświadomość jest kluczem do naszego szczęścia.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Filmik na temat przyciągania ma bardzo dużą popularność nie bez powodu. Dlatego idąc krok dalej, chcę się podzielić z Tobą metodą trzech kroków. Stosowanie tej metody z pewnością zapoczątkuje lawinę dobrych rzeczy w Twoim życiu. 

Metoda trzech kroków jak sama nazwa wskazuje dzieli się na trzy etapy, które musimy wykonać by zapoczątkować dobrą zmianę w swoim życiu. 

Pierwszy krok

Pierwszą sprawą, którą trzeba sobie uświadomić, a zarazem  wykluczyć ze swojego życia jest zadawanie ciągłego pytania: Czy mam coś zrobić? Na przykład: czy mam wejść w ten związek? Czy mam zainwestować pieniądze? Czy mam kupić sobie nowy samochód, dom itd. ? To ciągłe pytanie samego siebie o to, czy coś mam zrobić powoduje, że nic nie może zacząć się wydarzać w naszym życiu. A skoro nic nie zaczyna się dziać, to nic się nie zmienia i żyjemy w ciągłej stagnacji, która doprowadza nas do frustracji.

Zrozum, że jeżeli ciągle się zastanawiasz nad wykonaniem kroku naprzód, to niepotrzebnie tracisz na to czas i energię. Na przykład, gdy zastanawiasz się przez pięć dni, czy zadzwonić do kogoś z propozycją randki lub współpracy, to przez pięć dni tracisz niepotrzebnie czas i energię na stawianie sobie pytania ,,Czy’’. 

Dlatego musisz zacząć działać i podjąć w końcu jakąś decyzję oraz zacząć zadawać właściwe pytanie, które nie brzmi ,,Czy’’ tylko ,,Jak’’. Wtedy zaczną Cię wspierać zupełnie inne energie. W momencie gdy podejmiesz decyzję i nie trwonisz już energii na pytanie ,,Czy’’ tylko działasz w energii ,,Jak’,’ to poprzez obracanie się w tej energii coraz bardziej się nakręcasz. Zawsze najtrudniej jest zrobić ten pierwszy krok, lecz gdy już go wykonasz, to morze możliwości staje przed Tobą otworem.

Chcesz zacząć inwestować? Nie możesz pytać ,,Czy’’ mam inwestować tylko ,,Jak’’ mam inwestować. Wtedy dowiesz się wielu przydatnych rzeczy, które znacząco wpływają na Twój rozwój. Zamiast być w stagnacji, zacznij działać. Dzięki temu coraz bardziej się nakręcisz więc coraz więcej przydatnych rzeczy do siebie przyciągniesz dlatego, że wysyłasz odpowiednie sygnały z wiru energetycznego, w którym się znajdujesz.

Drugi krok

Gdy już podejmiesz decyzję, że zaczynasz działać zamieniając słowo ,,Czy’’ na ,,Jak’’, w następnym kroku musisz rozpisać swoje cele oraz plan działania. Nagrałam świetny filmik, w którym pokazuję, jak skonstruować skuteczny plan działania oraz jak rozpisać swoje cele, aby je osiągnąć. Gdy już będziesz wiedzieć, jaki obrać kierunek oraz dokąd zmierzać, dopiero wtedy zacznij stosować techniki przyciągania. 

Techniki przyciągania są skuteczne dopiero wtedy, gdy masz jasno określone cele oraz kierunek, w którym zmierzasz. Jeżeli na przykład, będziesz w starym związku i zaczniesz sobie wizualizować oraz przyciągać nowy związek, to nic to nie da dlatego, że trzeba wszystkie kroki wykonać po kolei. Czyli trzeba najpierw zdecydować, że nie chcę już tego związku i zacząć działać. Nie pozostawać w pytaniu ,,Czy’’ tylko sprawnie przejść do pytania ,,Jak’’. Dopiero wtedy otwieramy się na nowy związek. Następnie poprzez wizualizację przyciągamy dokładnie taką bratnią duszę, jaką chcemy. Dlatego ważny jest plan działania oraz wyznaczanie celów, żeby nie strzelać energią na oślep, ponieważ znowu możemy przyciągnąć kogoś, kogo nie do końca chcemy.

Bardzo często jest tak, że ludzie mówią : nie ja nie mam siły sprawczej lub : u mnie to nie działa. Wtedy właśnie musisz  zdecydować, że zaczynasz działać. Przestań w końcu pytać na każdej płaszczyźnie ,,Czy’’. Prawo grawitacji działa tak samo jak prawo przyciągania i nie ma co do tego wątpliwości. Jeżeli jesteś w stanie przyciągnąć cokolwiek, to znaczy, że prawo przyciągania działa. Jeżeli przyciągasz źle, to prawdopodobnie masz jeszcze lekcję karmiczną do odrobienia i trzeba coś pooczyszczać lub zrobić coś innego, może zupełnie nowego. W każdym razie trzeba iść za ciosem i zacząć działać. 

Trzeci krok

Otwórz się na wsparcie oraz odczytuj sygnały, które wysyła Ci wszechświat. Gdy otwierasz się na wsparcie energii ,nieważne jak tę energię nazwiesz, ważne jest to, żebyś ją poczuł. W tym temacie bardzo pomoże Ci mój filmik ,,Przypadek czy Przeznaczenie’’, który znajdziesz na moim kanale YouTube. Zaraz po tym, jak się otworzysz, sprawdź czy zrobiłeś to na pewno skutecznie. Jeśli czujesz, że jednak nie otworzyłeś się jak należy, to podejmij działania, aby nie stracić impetu, co mogłoby doprowadzić do ponownej stagnacji. Może być tak, że trzeba będzie cofnąć się do wcześniejszych kroków i jeszcze coś doczyścić. Coś, przez co nie możesz skutecznie przyciągnąć, na przykład nowego partnera. Może jest nadal między Tobą a starym parterem związek emocjonalny, który blokuje poznanie oraz przyciągnięcie bratniej duszy do Twojego życia. 

Podsumowanie

Podsumowując : aby zacząć skutecznie przyciągać w prosty i przyjemny sposób, musisz wykonać trzy kroki:

  • Przestań pytać ,,Czy’’, zacznij pytać ,,Jak’’
  • Ustal swoje cele oraz stwórz plan działania
  • Otwórz się na prowadzenie energii wszechświata

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska