Rozwój Duchowy – jak zacząć nad nim pracować w zabieganym świecie? 

Od czego zacząć swój rozwój duchowy i jak to wszystko ogarnąć w tym dzisiejszym zabieganym świecie? Jeśli Ty również się nad tym zastanawiasz – zapraszam na materiał.

Bardzo często podczas odczytu Kronik Akaszy i na konsultacjach z numeroterapii czy na konsultacjach przy portrecie numerologicznym, padają pytania: 

  • O co chodzi tak naprawdę z tym rozwojem duchowym?
  • Jaka jest moja ścieżka duchowa?
  • Czy powinienem być bardziej uduchowiony?
  • Jak iść taką ścieżką żeby była to ścieżka rozwoju?

Odpowiedź jest tak naprawdę bardzo prosta i bardzo trudna jednocześnie. Ponieważ rozwój duchowy jest związany z realizacją tego co sobie tutaj przyniosła twoja dusza.

Jak zacząć dbać o swój rozwój duchowy?

Napisałam książkę “Prawda zaklęta w liczbach”, gdzie pokazuję jak robi się portrety numerologiczne, właśnie po to, żebyście zobaczyli jakie lekcje w tym życiu będziecie odrabiać. Oczywiście świadomość tego, że te lekcje są, dlaczego one są, jak one brzmią, bardzo bardzo wiele ułatwia. To nie załatwia oczywiście sprawy i te lekcje nie są jeszcze odrobione przez to, że się o nich wie. Jednak jak się wie co jest do odrobienia to bardzo często jest nam w życiu po prostu znacznie łatwiej.

Aby iść ścieżką rozwoju, według mnie, należy codziennie zwracać uwagę na takie sytuacje, które mają na nas duży wpływ. Dla przykładu: jak idziemy sobie tak powoli jak np.: w lesie na spacerze, to jest wszystko super, mamy sobie gdzieś tam dojść w swoim tempie. Natomiast na co zwrócimy uwagę w lesie? Na to jak spadnie drzewo przy nas, albo jak pojawi się jakaś zwierzyna, albo jak przyjdzie niedźwiedź, albo jak kogoś spotkamy.

Wszystkie takie momenty są dla nas ważne, jak COŚ się wydarza, zwracamy na nie szczególną uwagę. Róbmy to również normalnie w codziennym życiu, będziemy wtedy bardzo zaangażowani w pracę nad sobą, w pracę z rozwojem.

Dzienniczek myśli

Jeżeli uważasz, że tych rzeczy będzie bardzo bardzo dużo – to je notuj. Pewnie będzie dużo takich powtarzających się, ponieważ działa jakiś mechanizm wywołujący określone reakcje na określone sytuacje. Nie musisz ze wszystkim pracować od razu, ale miej to na uwadze, miej to zanotowane (wszyscy, którzy pracują ze mną wiedzą, że uwielbiam takie narzędzie jak dzienniczek myśli). Notuj to co się dzieje i daj sobie czas, daj sobie prawo do tego, żeby w odpowiednim momencie przyszły do ciebie informacje na ten temat oraz żebyś wiedział więcej, wiedział co z tym zrobić, wiedział jak to przepracować i jak to uzdrowić. 

Co oznacza rozwój duchowy i praca w obszarze podświadomości?

I w tym momencie dochodzimy do takiego miejsca, w którym jak zaczniesz to uzdrawiać i zaczniesz z tym pracować, to zorientujesz się, że jest coś takiego jak praca ze świadomością i praca z podświadomością. 

I czym to się tak naprawdę różni?

Różni się to tym, że my świadomie wszyscy chcemy mieć białe zęby, być szczupli i być bogaci. Wszyscy tego chcemy, ale nie wszyscy to mamy.

Dlaczego?

Bo nasza siła sprawcza, czyli podświadomość ma wpisane pewne kody i funkcjonuje według nich. I tu mamy rozdźwięk pomiędzy świadomością i podświadomością. Wszyscy świadomie chcemy czegoś, ale podświadomie tego nie otrzymujemy.

Zrobiłam wiele kursów gdzie byłam uczestnikiem, ale również nagrałam kurs afirmacji i dekretów. Warto zajrzeć również do kart afirmacji, żeby sobie przeafirmować, przepracować ze swoją podświadomością i zobaczyć różne rzeczy.

W tym wszystkim chodzi o to, aby rozpoznać jakie blokady, jakie wzorce, jakie kody mamy w podświadomości, które działają na nas w ten sposób, że świadomie nie możemy czegoś dostać.

Odkryj swój portret numerologiczny i zacznij żyć według własnej drogi!

W zrozumieniu tego bardzo pomaga portret numerologiczny. Moim zdaniem rozwój duchowy nie musi się odbywać w Kościele na modlitwach, ale bardziej powinien skupiać się na tym, że pracujesz coraz głębiej i głębiej ze swoją podświadomością.

Od czego zacząć?

Od tego żebyś sobie szczerze powiedział co w twoim życiu nie gra, co jest nie tak i przestał już walić głową w mur. Po tym materiale pierwsza afirmacja dla ciebie to: “przyciągam najlepsze narzędzia do pracy nad sobą”.

Zobacz czy nie masz karm, zobacz czy nie masz wpisów w podświadomości z poprzednich żyć, czyli tutaj pamiętaj o: numerologii, numeroterapii, Kronikach Akaszy, można też pobudzić pracę energią Reiki. Zobacz co tak naprawdę w tobie siedzi.

Numerologia prawdę Ci powie!

Po portrecie numerologicznym jest taki moment, że ludzie mówią “WOW to ja już wiem o co chodzi, to ja już wiem dlaczego taki jestem”. Często możemy to wyczytać z połączenia wibracji głównej i dnia urodzenia albo czytamy to dalej analizując wszystkie liczby: imienia, imienia z bierzmowania, nazwiska, podpisu, kryształu życia.

Numeroterapia – narzędzie, które pomoże Ci w rozwoju duchowym

Jak wiadomo w numerologii jest tak, że w każdej wibracji wszędzie są liczby, które coś oznaczają. W całym portrecie mamy ileś tych miejsc i ileś możliwości występowania liczb w tych miejscach i dokładnie interpretujemy jak to wpływa na twoje życie. Natomiast to, że my to wiemy to jest jedno, ale dzięki numeroterapii, rozpisaniu tego co ci jest i stworzeniu do tego całej terapii z liczb, możemy popracować tak, że uwolnisz kody w podświadomości. Kody mamy z tego życia, z poprzednich żyć, z tego, że ktoś nam coś powiedział jak mieliśmy 14 lat i to było tak silnym zjawiskiem energetycznym, tak silnym emocjonalnie, że zapisało nam się w podświadomości.

Blokady

Do tego jest metoda numeroterapii, która pomaga wejść tam głębiej, zobaczyć co ci jest, zobaczyć co twoja podświadomość ma ci do przekazania, dlaczego masz takie blokady. Natomiast to co jest w tym najważniejsze, najpiękniejsze i najwspanialsze, to że ta metoda pokazuje jak z tymi blokadami pracować i jak je usunąć, jak pozwolić sobie, żeby w tym życiu naprawdę czuć się dobrze, czyli być w harmonii ze sobą, ze światem, akceptować to co musimy zaakceptować, zmieniać to co możemy zmienić, a przede wszystkim odróżniać jedno od drugiego.

Dlatego zapraszam serdecznie do poznania naszego Instytutu Numeroterapii:

www.instytutnumeroterapii.pl

Karty Afirmacji

Jeżeli jesteś zainteresowany metodą pracy z afirmacjami to zapraszam do kart afirmacji.

Od czego zacząć rozwój duchowy?

Od tego żebyś usiadł, porozmawiał ze sobą i ustalił gdzie nie czujesz spełnienia, bo możesz czuć spełnienie wszędzie. Nie jestem coachem, nie używam tych metod. Nie jestem też mówcą motywacyjnym i nie będę ci mówić, że to się wydarza ot tak, bo tak nie jest, ponieważ żeby dojść do spełnienia warto, żebyś zobaczył swoje blokady, przerobił je i oddychał pełną piersią czego ci życzę. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska