Skuteczne afirmacje na miłość – przykłady i jak je tworzyć

Jakie są skuteczne afirmacje na przyciąganie miłości? Jak je zrobić? Jeśli chcesz wiedzieć jak przyciągnąć miłość – zapraszam na materiał.

Czy wiecie, że zielony to kolor czakry serca? Niektórzy twierdzą, że pojawia się tam również różowy, ale my nie o czakrach dzisiaj. Bardziej dzisiaj opiszę afirmacje, które polecam, które tworzę, które komponuję dla osób chcących przyciągać miłość. 

Czym są afirmacje?

Afirmacja to jest nasza myśl. To jest coś co warto świadomie sobie powtarzać, żeby przeprogramować pewien schemat, który z wielu powodów może być dla nas niekorzystny i jest zapisany w naszej podświadomości.

Oczywiście możemy pobudzać afirmacje życia, afirmacje na miłość. Możemy pobudzać afirmacje na przyciąganie pieniędzy, na przyciąganie uzdrawiania.

Cała trudność polega na tym, żeby wiedzieć jak te afirmacje ułożyć. Ponieważ robię to od wielu, wielu lat. Układam też dekrety, czyli zbiory odpowiednich afirmacji dla moich klientów. 

Skuteczne afirmacje na przyciąganie miłości – przykłady

Najważniejsze jest to, aby dowiedzieć się, w którym ty miejscu jesteś w życiu w temacie miłości.

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie: “co mnie łączy ze starym związkiem”, “co mnie łączy z byłym partnerem”.

Jeśli masz nieco ponad 20 lat i nie masz starego związku to nie masz problemu. Natomiast troszeczkę inaczej wygląda to zagadnienie u tak młodej osoby, która nie była w związku, ponieważ jej podświadomość może nie wiedzieć co to jest związek. I wtedy afirmacja może wyglądać następująco: “pozwalam sobie dojrzeć dobry związek wokół mnie i zobaczyć czym ten związek jest”. 

W przypadku osób, które były lub są w związku sytuacja wygląda trochę inaczej.

Pierwszym krokiem jest zapytanie siebie czy ten związek, w którym jesteś jest tym właściwym? Może nie chcesz już w nim być i go dalej budować. Albo czy ten były związek jest jeszcze w tobie na tyle głęboko, że właśnie JEST, czy już go nie ma, został przepracowany i zamknięty. W zależności od tego w którym emocjonalnym momencie jesteś, wtedy potrzebne będą dla ciebie odpowiednie afirmacje, np: “pozwalam sobie odejść ze związku”, albo “pozwalam tobie odejść z moich snów z moich myśli”.

Znaczenie snów, a afirmacje

W numeroterapii bardzo często spotykamy się z takimi sytuacjami, że przychodzą ludzie i mówią, że nie są z kimś już 2 lata, a ciągle im się śni. A sny mają znaczenie indywidualne dla każdego i ja unikam generalizowania znaczeń tych snów. Bardziej to jest informacja dla tej konkretnej osoby.

Dlatego zastanów się co cię łączy ze starym związkiem i pozwól sobie to oczyścić. Można wtedy zastosować afirmację: “pozwalam sobie zobaczyć co mnie łączy ze starym związkiem”. Szczególnie jak to było małżeństwo trwające ileś lat, mające wspólne rzeczy, mające wspólne tematy. Zastanów się gdzie ty “jesteś” w tamtym związku, choćbyście już byli po rozwodzie. 

Związek kojarzy mi się z…

Druga rzecz: zastanów się z czym ci się w ogóle kojarzy związek. Czy to jest dla ciebie coś przyjemnego? Czy to jest raczej moment gdzie masz wrażenie, że musisz się bardzo starać, że musisz bardzo nad sobą pracować, że musisz bardzo dbać o to, żeby wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni? Czy jest to miejsce gdzie jest ci dobrze, czy jest to miejsce gdzie ciągle walczysz, kontrolujesz, ciągle sprawdzasz?

Uwielbiam posługiwać się tutaj przykładem Kubusia Puchatka, który mówi, że “dom jest tam gdzie nie musisz wciągać brzucha”. I fajnie jest mieć taki związek gdzie właśnie tak się czujesz: akceptowany, kochany. Gdzie możesz spełniać swoje pasje. Gdzie jeżeli masz problem to możesz porozmawiać. Gdzie mówicie tym samym językiem miłości, a nawet jeżeli nie, to ta druga osoba robi to dla ciebie, ważne jest, że ty możesz odwdzięczyć się tym samym. 

Zawsze twierdzę, że związek to są 3 punkty: 

  • przyjaźń, czyli lubimy się,
  • fajny seks (lub odbywający się seks)
  • wspólne cele

Wspólne cele w związku

Możecie bardzo się lubić, mieć wspólne cele, ale nie dogadywać się w łóżku i to będzie problem. Doradzam zawsze, aby uświadomić sobie jaki ty jesteś w tych 3 punktach i robić afirmacje w tym kierunku, np: “uświadamiam sobie jakie mam cele i przyciągam kogoś z kim mogę te cele realizować”. Czyli jeśli chcesz zarabiać pieniądze, żeby podróżować po świecie to przyciągnij osobę, która ma taki sam cel. Ale jeśli masz cel, żeby wybudować dom i w nim mieszkać to przyciągnij osobę, która będzie taki sam cel chciała realizować z tobą. Bo jak wasze cele się rozjadą i ty będziesz wydawać na dom, a ona na podróże (albo odwrotnie) to będzie wam ciężko się spotkać. 

Seks w związku

O tym, że seks jest ważny to chyba nie muszę nikomu mówić. To jest takie miejsce w którym właściwie według wielu osób, wielu kultur, wielu filozofii, uważa się, że to jest taka przestrzeń, którą powinniśmy dzielić z tą jedną, wybraną osobą.

Oczywiście jest wiele odstępstw od tego.

Jedni lubią tak, inni chcą być w bardziej otwartych związkach, inni w mniej otwartych związkach i to jest ok. Tutaj bardzo ważne jest, żeby przyciągnąć kogoś, kto lubi to samo w łóżku co ty. Bo tylko wtedy będziecie mogli wymieniać się przepiękną, bardzo intymną energią.

Mamy rozdźwięk jak jedna osoba w związku jest otwarta na to, żeby uprawiać seks grupowy, a druga klasycznie w zaciszu domowego ogniska. Wtedy znowu będzie ciężko się spotkać.

Przyjaźń, a związek

Fajnie jest jak tworzysz związek z kimś kogo lubisz. Dlatego odpowiednią afirmacją będzie: “przyciągam kogoś z kim będzie mi się miło spędzało czas, z kim będę rozmawiać” albo “przyciągam kogoś z kim będę się czuł dobrze”.

W przyjaźni o to chodzi, żeby się z kimś czuć dobrze. Jeśli twoim językiem miłości jest wsparcie, to dobrze jest tutaj dodać: “przyciągam kogoś, kto da ci wsparcie i komu ty też możesz dać wsparcie”. Wsparcie to czasem jest rozmowa. Wsparcie to czasem jest zrobić komuś przelew jak komuś brakuje pieniędzy do końca miesiąca. Wsparcie to czasem jest kogoś przytulić. Różnego rodzaju wsparcia potrzebujemy i różne wsparcie dajemy. 

Uświadom sobie jak chcesz, żeby ten związek wyglądał. Tu możemy afirmować następująco: “przyciągam informacje o tym jaki związek będzie na ten moment dla mnie najlepszy”. 

Na marginesie powiem, że na kursie przyciągania miłości to się odbywa właśnie, krok po kroku w następujący sposób działamy, aby właśnie taką sytuację na poziomie miłości przyciągnąć:

  • wybaczamy,
  • sprawdzamy jakiego chcemy mieć partnera,
  • sprawdzamy co jest naszym językiem miłości
  • tworzymy afirmacje i dekrety oraz wizualizacje i słowa mocy.

Dla niektórych będzie to zakończenie trudnego związku i otworzenie się na nowy. Dla innych będzie to pogodzenie się z faktem, że ja nie będę mieć już męża i dzieci i to też robimy na kursie. A dla jeszcze innych będzie to związek oparty na weekendach i mieszkaniu osobno. Mimo, że w naszym społeczeństwie funkcjonuje schemat: dzieci, kredyt, pies. I to jest ok, ludzie mogą tak żyć, ale ty nie musisz. 

Od czego zależy skuteczność afirmacji?

Od tego, żeby je dobrać na ten moment, w którym ty jesteś w życiu.

Możesz siedzieć 30 lat i afirmować: “przyciągam miłość, otaczam się miłością, mój książe już do mnie jedzie” i pewnie istnieje jakiś procencik, albo promilek ludzi, u których te afirmacje zadziałają, ale one zazwyczaj nie działają. Zazwyczaj musimy zobaczyć na jakim etapie ty jesteś. 

Kolejna afirmacja: “pozwalam sobie zobaczyć swoje blokady, lęki, wstyd na płaszczyźnie miłości i związków”. Albo: “pozwalam sobie zajrzeć w siebie i nazwać to, gdzie ja dzisiaj emocjonalnie w temacie związków jestem”. 

Wspólny język miłości

Może zdarzyć się taka sytuacja, że masz taki schemat, w którym nie chcesz mieszkać ze swoim partnerem, chcesz spotykać się tylko w weekendy. Spędzać razem czas, chodzić wspólnie do teatru, rozmawiać, ale nie budować wspólnie codzienności. Ważne w tym momencie jest to, aby tak zrobić afirmacje, żeby nie przyciągnąć nikogo dla kogo językiem miłości będzie spędzanie wspólne całego czasu. Bo tu się trochę zrobi problem. Osoba, której językiem miłości jest wspólne spędzanie czasu, czyli dążenie do tego, aby tego czasu spędzać wspólnie coraz więcej, tu się trochę rozczaruje. Ta osoba, która nie mówi tym językiem miłości nie będzie miała czasu, żeby go dać. Nie będzie mówić tym językiem miłości, może się spotkać, będzie miło, sympatycznie, ale ma inny pomysł na czucie się kochanym, z innego powodu się czuje kochanym. 

To samo może być w takiej sytuacji, gdy kogoś językiem miłości będą prezenty. To nie jest nic złego, bo nie muszą być materialne. Ważne jest wtedy, aby przyciągnąć osobę, która lubi dawać prezenty. Nie każdy lubi dawać prezenty, ludzie niby tak deklarują, ale nie zawsze tak jest. 

Jeszcze inną sytuacją będzie taka, gdy dla kogoś językiem miłości będą komplementy, wzmocnienia słowne “och jak ty fajnie to zrobiłeś”. Taki język pochwał. I wtedy trzeba przyciągnąć osobę, która umie zauważyć to i podkreślić. Bo nie każdy to umie. 

Tym samym tworzymy kolejną afirmację: “przyciągam osobę, której język miłości będzie zbliżony lub taki sam jak mój”. 

Ostatnie już afirmacje: “pozwalam sobie przyciągnąć kogoś, kto będzie ze mną kompatybilny”. I jeśli chcesz (bo jesteś w takim wieku, w takim momencie) mieć dom, dzieci, rodzinę, coś wspólnego to przyciągnij osobę, która będzie mieć taki sam cel jak ty. Natomiast jeśli nie chcesz takich rzeczy i wolisz mieć przy sobie osobę, z którą miło się pójdzie do teatru, muzeum to to będzie osoba kompatybilna z tobą. 

Jeśli chcesz, aby ktoś popracował z tobą profesjonalnie. Sprawdził jakie masz kody niewspierające i ułożył ci na to odpowiednie afirmacje, zapisane w postaci dekretów, to zapraszam na stronę Instytutu Numeroterapii, gdzie bez problemu znajdziesz odpowiednią numeroterapeutkę

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska