Zapanuj nad swoim życiem – poznaj zasady i znaczenie liczb w Twojej codzienności.

.

Zapanuj nad swoim życiem wykorzystując wiedzę, która popłynie do ciebie z twoich liczb. Chcesz wiedzieć co mam na myśli? Zapraszam na materiał.

Każdy z nas, tak samo jak wybiera sobie rodzinę do odrodzenia się, wybiera sobie miejsce, a nawet trochę wybiera sobie kolor oczu, tak samo wybiera sobie też dzień urodzenia. Okazuje się, że z tych wszystkich decyzji: dnia urodzenia, to jak zostanie nazwany w rodzie, to jakie przyjmuje nazwisko, to czy ma drugie imię, czy świat mu daje przezwisko; można te dane przedstawić za pomocą liczb.

I to już jest taka wiedza z numerologii, która mówi nam o tym co w nas siedzi. Jak mamy sobie w swoim życiu radzić z tym co jest trudne, bo z tym co jest fajne doskonale sobie dajemy radę, problem zaczyna się, gdy coś jest dla nas ciężkie. 

Duchowe znaczenie liczb – twoje mistrzowskie znaki

Ciekawe jest to, że pomiędzy nami są takie osoby, które mają Wibracje Mistrzowskie. Każdy z nas jest jakąś wibracją numerologiczną, czyli wibracją główną i to się bierze pod uwagę przy sporządzaniu portretu numerologicznego czy horoskopu.

Cała numeroterapia jest oparta na dacie urodzenia.

Mamy dzień urodzenia, mamy wibrację główną, później analizujemy sobie wibracje wszystkich imion i nazwisk. Może tam się okazać, że mamy tak zwane Wibracje Mistrzowskie (11, 22, 33, 44). Mają one duchowe znaczenie, często możemy do tych wibracji przypisać odpowiednie znaki. Możemy dzięki temu dużo bardziej zrozumieć siebie, zobaczyć co jest w nas, dlaczego takie, a nie inne rzeczy przytrafiają. I to wszystko widać w portrecie numerologicznym.

Vademecum numerologii – jakie jest znaczenie liczb w twoim życiu?

W Szkole Numerologii, którą prowadzę, nauka tworzenia portretów numerologicznych stanowi prawie połowę wszystkich zajęć, ponieważ portret zawiera bardzo dużo ważnych informacji.

Trzeba wiedzieć po pierwsze jak co wyliczyć, a po drugie jak to zinterpretować. Jak się robi komuś portret, skupiamy się na tym co mu wychodzi, ale dla tych osób, które interesują się numerologią i są w szkole my rozpatrujemy wszystkie możliwe przypadki. 

Już dzisiaj zachęcam cię do tego, abyś wyliczył swoją wibrację główną, abyś zobaczył co ona mówi o tobie. I już od razu ci powiem, że będzie się to zgadzało tak mniej więcej w 70-80%.

Wylicz też wibracje swoich rodziców, weź pod uwagę w jakim dniu się urodzili. Pamiętaj, że to też miało na ciebie wpływ. 

Poznaj swój horoskop – odkryj mapę i drogę swojej duszy

Aby było łatwiej możemy ułożyć horoskop numerologiczny, czyli taką mapę, drogę duszy na najbliższy rok.

Horoskop numerologiczny to jest informacja nie o tym co się wydarzy, bo numerolog to nie wróżka, tylko na co i kiedy będą sprzyjać energie.

Jak możesz pracować nad swoją Drogą Życia?

Mamy takie warsztaty, zawsze w ostatni weekend sierpnia, gdzie każdy z uczestników dostaje swój horoskop numerologiczny i wspólnie planujemy. Wspólnie interpretujemy, zastanawiamy się kiedy, kto miałby co zrobić i kiedy będą sprzyjały ku temu energie. 

Oczywiście są takie żelazne zasady, że w 9 roku nic się nie otwiera, w 4 roku się nie bierze kredytów, w 5 miesiącu nic się nie podpisuje, itd., a los będzie nam sprzyjał i możemy sobie pozwolić na lekkie ryzyko, na przedsięwzięcia, które wyjdą albo nie (najczęściej wtedy wyjdą) – w 3 miesiącu numerologicznym czy osobistym. 

Którą liczbą w numerologii jesteś i co mówi ona o Twojej osobie?

Niektórzy nazywają tą najważniejszą dla nas liczbę – liczbą życia, liczbą urodzenia, ja nazywam ją Wibracją Główną, aby z niczym się nie myliła.

W niej jest zawarte dużo informacji o tym jak dusza “myślała” przed urodzeniem się. Mamy taki punkt w portrecie opisowym “wizja duszy sprzed narodzin”. To jest bardzo ciekawe, dzięki temu zrozumiesz dlaczego tak masz, dlaczego w tym życiu wydarzają się takie sytuacje, co to są dla ciebie za lekcje.

Jeśli jesteś tym mocniej zainteresowany to oczywiście zapraszam do mojej książki “Prawda zaklęta w liczbach”, portretowi numerologicznemu poświęciłam całą książkę.

Jeśli chcesz komuś zrobić prezent to możesz wykupić voucher na portret numerologiczny opisowy. Portret opisowy to jest 20-30 stron o tym co w nas siedzi, co warto o sobie wiedzieć. 

Jeśli jesteś zainteresowany numerologią i chcesz wiedzieć więcej to prawdopodobnie na moim blogu oraz kanale na YouTubie są wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.

Jeśli jakiś fragment w mojej książce bardziej cię zainteresował albo nie rozumiesz jak coś liczę i co z czego wynika, to jestem przekonana, że znajdziesz na to odpowiedź właśnie na moim kanale na YouTubie. Mam taką serię filmików, gdzie stoję przy tablicy i pokazuję jak co wyliczamy i to interpretujemy.

Myślę, że jak bardzo będziesz chciał to samodzielnie zrobisz taki portret. 

Jeśli chcesz wiedzieć co dalej po takim portrecie – zapraszam na stronę Instytutu Numeroterapii, gdzie dowiesz się jak można pracować głębiej.

Życzę ci abyś odnalazł swoją ścieżkę, swoją drogę i życzę ci abyś nauczył się to interpretować z liczb, ponieważ tam jest mnóstwo odpowiedzi na nasze pytania. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też