Zapisy do

Czerwiec 2024

Kurs Czytania Kronik Akaszy

dla siebie (podstawowy)

Ostatni raz w tej cenie!

Szkoła Numerologii - Olga N Stępińska

Dowiedz się więcej o sobie i innych

Misja: Nasza szkoła jest przestrzenią, w której uczymy jak Wszechświat zapisał Cię w liczbach oraz jak energie Wszechświata oddziałuje na nas i nasze życie. Jesteśmy po to by inicjować Reiki oraz łączyć społeczność, która wierzy, że liczby „wibrują” a Kroniki Akaszy to swojego rodzaju Biblioteka Wszechświata przepełniona bezwarunkową miłością. Chcemy, aby świat stawał się miejscem piękniejszym i spokojniejszym, aby dawał ukojenie i energię do działania z poziomu prawdziwej wewnętrznej mocy i głębokiego wglądu a to dzięki naszym autorskim narzędziom, warsztatom oraz konsultacjom indywidualnym.

Wizja: Szkoła Numerologii Olga N Stępińska jest i będzie tak długo jak długo Wy będziecie chcieli się uczyć numerologii, Kronik Akaszy czy Reiki. Wierzę, że dołączysz do naszej społeczności i dasz się poprowadzić najlepszym w Polsce nauczycielom, konsultantom i razem z nami będziesz tworzyć jeszcze lepszy świat.

Wejdź na ścieżkę głębokiego poznania oraz trwałej zmiany ku Twojemu spełnieniu i satysfakcji.

o kursach, warsztatach i inicjacjach

Nasi zadowoleni klienci oraz absolwenci

Olga to cudowna osoba o bardzo dużej wiedzy na temat podświadomości i rozwoju ❤️Z całego serca polecam Kurs Medytacji. Każdy z nas potrzebuje narzędzi, aby pracować nad swoimi emocjami, do zbudowania harmonii w sobie i właśnie ten kurs pozwala poznać takie tajniki- medytację, która jest idealna, aby uspokoić swoje myśli, emocje i nabrać energii do działania na co dzień ?

Kurs Czytania Kronik Akaszy dla Siebie

Monika

Przez całe swoje życie nie byłem tak świadomy swoich emocji jak podczas tego kursu medytacyjnego. Cudowne prowadzenie Olgi pozwoliło mi to wszystko lepiej zrozumieć, odpuścić to co już się dało i najważniejsze… Teraz sam mogę pracować nad tym i coraz lepiej poznawać siebie. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu!

Kurs PRZEPRACUJ SWOJE DZIECIŃSTWO

Krzysiek

Najciekawsze ćwiczenia i medytacje jakie do tej pory robiłam . Spotkanie na poziomie dusz wywołuje tyle emocji a za razem bardzo głębokie oczyszczenie i uwolnienie a kolejne ćwiczenie pozwala inaczej spojrzeć na miłość . .. ostania medytacja jest chyba najpiękniejsza medytacja jaka robiłam do tej pory zaskakująca na początku i przepiękna w swojej prostocie . Daje nadzieję na dobre dostatnie życie . Polecam z całego serca.

Świeca KONCENTRACJA – Wzbogacona Mocą Reiki

Kasia

Pakiet JESTEŚ CUDEM do pokolorowania – do odkrywania siebie i rozwoju

Zygmunt

zapisy do szkoły numerologii Karty afirmacyjne do pokolorowania kurs pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem

Bądź na bieżąco

Najnowsze artykuły i filmy

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania, które cię frapują, odwiedź wyjątkowy blog o numerologii. To miejsce, w którym wyjaśniamy, jak osiągnąć sukces, poradzić sobie z problemami, czy tłumaczymy tajniki różnych technik ezoteryki.

Bądź na bieżąco

Dołącz do Numerolettera i bądź na bieżąco z artykułami, filmami i wydarzeniami w Szkole Numerologii!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mejli od Olgi Stępińskiej. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj autorkę

Olga N. Stępińska

Numeroterapeutka, terapeutka duszy i nauczycielka. Stworzyła autorską metodę pracy z umysłem i energią - numeroterapie, która jest fundamentem naszej Szkoły. Od 2018 roku dzieli się wiedzą o numerologii, Kronikach Akaszy, medytacji i Reiki. Prowadzi kursy i szkolenia, uczy jak pracować z umysłem i duszą jednocześnie.

Od 2019 roku prowadzi kanał YouTube, który początkowo był jej prywatnym miejscem do dzielenia się wiedzą. Teraz stanowi integralną część Szkoły Numerologii, z którego każdy może czerpać wiedzę i dobrą energię.