Afirmacje miłosne – jak stworzyć swoje unikalne mantry przyciągające miłość?

Dzisiaj powiemy sobie o tym, jak stworzyć dobre, bardzo indywidualne afirmacje. To będzie kontynuacja tematu sprzed tygodnia. Posypały się od was pytania, dlatego będziemy teraz starali się na nie odpowiadać. 

Co to jest mantra? 

Znam mantrę, ponieważ od lat jestem buddystką. W buddyzmie mamy swoje mantry, to są sylaby np. “om mani padme hum” to jest kilkusylabowa mantra, która pomaga rozpuszczać trudne emocje, trudne programy w podświadomości itd. Bardzo dużo o mantrach się mówi na przykład w jodze kundalini. Natomiast warto wiedzieć, że za każdą sylabą stoi jej dźwięk, stoi jej wibracja i jeżeli chcecie znaleźć dla siebie dobre mantry, to polecam wam przestudiować nauki buddyjskie albo właśnie nauki jogi kundalini i tam będziecie mieć podane takie mantry, które pochodzą od największych umysłów tego świata. Natomiast my tutaj wykorzystamy sobie afirmację i skorzystamy z tego, że mantra jest dość krótka i mantra działa, ponieważ ciągle ją powtarzamy. W dużym skrócie chodzi o to, że my jak medytujemy, to wchodzimy właśnie w fazę mantry przez np. 40 minut powtarzamy jedną mantrę, np. Om mani padme hum. Kiedyś brałam udział w takiej 6 godzinnej medytacji i przez część godzin powtarzaliśmy dokładnie tą mantrę. Wywołujemy temat mantry do tablicy, dlatego, że będziemy korzystać z tego, że nasz umysł się programuje właśnie w taki sposób, że my coś powtarzamy, powtarzamy, powtarzamy. Będę was zachęcać do tego, żeby układać krótkie afirmacje i często sobie powtarzać, powtarzać, powtarzać. Tak połączymy afirmacje i mantry. 

Dlaczego unikalne afirmacje miłosne są skuteczne? 

I tak jak wspominałam tydzień temu, możemy mieć gotowe afirmacje. Możemy korzystać z przygotowanych przez kogoś gotowców, natomiast nic nie zastąpi przygotowanego dekretu afirmacji, stworzonego dla ciebie. Te afirmacje będą dokładnie oddziaływać w tym punkcie, będą tam działać, gdzie ty z jakiegoś powodu potrzebujesz uzdrowienia. Dlatego zacznij od tego, że ustalisz sam ze sobą, w jakiej ty jesteś dzisiaj sytuacji i pod tą konkretną sytuację trzeba ułożyć afirmację.

Czy kończysz związek, czy się otwierasz, czy przyciągasz, czy uzdrawiasz swój stary związek? Jak już sobie to wszystko wypiszesz to zacznij afirmować. Pamiętaj o tym, że te afirmacje nie są na stałe, nie są na zawsze. W numeroterapii co tydzień zmieniamy komuś afirmacje, na tym to polega. Jak już w twoim życiu zaczyna się coś zmieniać, wydarzać, to wtedy afirmacje trzeba zmienić, żeby się zaczęło wydarzać dalej. Zawsze zachęcam do tego, żeby podzielić wszystko na etapy, nie wszystko na raz, tylko etapami.  

Proces tworzenia osobistych afirmacji miłosnych: krok po kroku. 

Jak wygląda proces tworzenia osobistych afirmacji? Po pierwsze: napisz wszystko co cię boli, napisz dokładnie w jakim dzisiaj jesteś momencie. Jeżeli dużo tego wypiszesz, to zacznij od tego, że zaczynasz sobie wybaczać, zaczynasz z tym pracować, zaczynasz to uwalniać. Jeśli natomiast jesteś w takim momencie, że mówisz: OK to co stare, to już odeszło, jest to dla mnie neutralne, jest to dla mnie sytuacja obojętna, to wtedy napisz sobie co chcesz osiągnąć, co chcesz przyciągnąć. Używaj słów: pozwalam sobie, odbieram cię na, zauważam dookoła mnie możliwości itd. Jeżeli nie ciąży na tobie już przeszłość, to jesteś w bardzo pięknym momencie, że jesteś otwarty na to, żeby przyciągać. Najpierw się na to otwórz, pozwól sobie, a później wprowadzasz sobie afirmacje: przyciągam do mojego życia moją bratnią duszę, z którą tworzę dobry dla nas związek miłości. 

Jak formułować mantry przyciągające miłość? 

Znajdź sobie krótką afirmację, która będzie do ciebie pasować np. otwieram swoje serce, otwieranie serca jest bezpieczne. Cały czasem sobie powtarzaj: otwieram moje serce, otwieranie serca jest bezpieczne, miłość jest dla mnie bezpieczna, otaczam się bezpieczną miłością. Jeżeli masz taką sytuację, że cie coś martwi i nie możesz znaleźć kodów w podświadomości, to powtarzaj jak mantrę afirmację, która brzmi: pokazuje się blokujący mnie kod w podświadomości albo krócej: pokazuje się trudny kod w podświadomości.  

Praktyczne przykłady afirmacji miłosnych. 

Jak wiecie wydałam karty Twoja Transformacja – Karty Afirmacyjne. Są dwie wersie kolorowa i do pokolorowania. Każda talia zawiera 11 kategorii, między innymi kategorię związki, lekkość. Możecie czytać kartę afirmacyjną i dopowiadać np. swoje rzeczy. Dla przykładu: puszczam, czuję, jaki jestem lekki, czuję jak się uwalniam od trucizny. Możecie w głowie mówić sobie, jakie to są trucizny, od czego się uwalniasz, co już zostawiasz, czemu pozwalasz odejść.

Później mamy pragnienia w związku i zaczyna się ona tak: odkrywamy siebie przed sobą, odkrywam siebie i swoje pragnienia. Dużo znam osób, które same nie wiedzą, czego chcą tak naprawdę. Wtedy trzeba sobie zrobić ćwiczenie: czego ja chcę od związku? Naprawdę usiąść i nie ubierać tego w jakieś duże oczekiwania, ale żeby mieć mniej więcej w głowie świadomość tego, co ty chcesz osiągnąć budując związek. Oczywiście jak jesteśmy przy kartach afirmacyjnych, to jest cała kategoria: akceptacja siebie. Akurat wylosowałam kartę: kocham siebie. Nawet jeżeli ten temat jest dla ciebie jeszcze trudny, to i tak i tak, raz na jakiś czas sobie przeczytaj taką kartę. Dlatego, że musisz dać swojej podświadomości takie nasiona, z których później będzie rosła miłość do siebie. Ale najpierw musisz zacząć siać. Dlatego czytaj sobie też tą kategorię: akceptacja siebie.  

Jak wzmocnić działanie twoich unikalnych afirmacji miłosnych? 

Pytacie również, jak wzmocnić działanie afirmacji? To jest to o czym wspominałam tydzień temu. Istotna jest wizualizacja emocjonalna, czyli wyobrażasz sobie tą sytuację, którą chcesz mieć, a następnie zaczynasz czuć, że w tej sytuacji jesteś. Rób to regularnie, np. zawsze rano i zawsze wieczorem. Wtedy świadomość jeszcze śpi albo już śpi, ale podświadomość nie i wtedy masz do niej najlepszy dostęp. 

Częste błędy przy tworzeniu i stosowaniu afirmacji miłosnych. 

Niestety, popełniamy błędy przy tworzeniu afirmacji miłosnych, np. jeżeli chcemy, żeby to dotyczyło konkretnej osoby, to też wyjaśniałam tydzień temu. Najprościej rozpoznać, że robisz błąd, kiedy afirmacja ci nie działa. Kiedy afirmujesz regularnie codziennie przez 14 czy 28 dni (jeśli jesteś niewytrenowany) i ona nie działa, to znaczy, że coś jest nie tak. Mówimy, że życzenie powinno się spełniać w 3 dni od wypowiedzenia go głośno. Jeżeli ono się nie spełnia, to należy dać afirmację: pozwalam sobie zobaczyć mój błąd albo pozwalam, żeby przyszły do mnie informacje o moich kodach w podświadomości albo przyciągam najlepsze dla mnie narzędzia, żeby uzdrowić zastój. Jeżeli czujesz, że stoisz w miejscu, to musisz dać sobie afirmację taką ruszającą z miejsca, czyli: pozwalam sobie zrobić krok do przodu.  

Kiedy i jak często powtarzać afirmacje, by przyciągnąć miłość? 

Staramy się pracować nad sobą regularnie, czyli jak często nam to się tylko udaje. Natomiast najsilniej programujemy się w nocy, więc możemy również robić nagrania z dobrze dobranych dla nas afirmacji i puszczać je sobie w nocy, czyli my śpimy, a nasza podświadomość się programuje. 

Pozytywne myślenie o miłości.

Niestety, prawda jest taka, że bardzo dużo ludzi ma złe wspomnienia związane z bliskimi relacjami i dużo osób ma tak, że ich podświadomość uznaje, że bycie w bliskiej relacji jest trudne, męczące, bolesne, a czasem wręcz niebezpieczne. Dlatego bardzo ważne jest to, żeby naprawdę zobaczyć, co ty myślisz na temat związków. Nie co powinieneś myśleć, tylko co tak naprawdę myślisz na temat związków. I dokładnie tym zajmujemy się na kursie przyciągania miłości. Sprawdzamy jakie uczestnicy mają prawdziwe kody dotyczące związków i jeśli są to kody nie wspierające, to po prostu je przeprogramowujemy.  

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska