Horoskop Numerologiczny na 2023 rok. Co Cię czeka w zależności od Twojej numerologicznej wibracji?

.

Wszystkiego najlepszego z okazji tego, że już 25 września zmienia nam się rok numerologiczny!!!

Jest to informacja dla wszystkich wibracji numerologicznych!

Numerologiczne cykle życia

Jak zapewne wiecie, wszyscy podlegamy cyklom numerologicznym, które właśnie zmieniają nam się we wrześniowy nów księżyca. Niektórzy mówią, że w pełnię, nie ma to dla nas znaczenia, ponieważ pamiętamy po prostu o tym, że we wrześniu rozpoczyna się dla nas, dla wszystkich, Nowy Rok Numerologiczny. On się zaczyna wcześniej niż zwykły rok kalendarzowy

W jaki rok numerologiczny wchodzimy w 2023? Jaki będzie rok 2023?

Już teraz zaczyna się nam się rok, który wibruje w wibracji 7 (2023 czyli 2+0+2+3=7). 

Zatem jak obliczyć swój rok numerologiczny?

Weź pod uwagę swoją wibrację główną i dodaj do niej 7. Pamiętaj, że ten rok zaczyna się dla ciebie i dla wszystkich już we wrześniu, ale bierzesz pod uwagę rok kalendarzowy, który zaczyna się w styczniu. Zupełnie czym innym jest rok osobisty, który wyznacza się korzystając z daty urodzenia. O tym znajdziesz informacje w innym artykule na moim blogu.

Co to jest horoskop numerologiczny? O czym nam mówi?

Głównie o tym jakie energie będą nam sprzyjać i do jakich działań będzie sprzyjał. Oczywiście możesz zrobić zupełnie co innego i możesz nie brać pod uwagę tego o czym piszę. Natomiast lata numerologiczne to jest wpływ tzw. sił zewnętrznych. Jak przeanalizujesz sobie rok numerologiczny, w który właśnie wchodzisz, to łatwiej będzie ci zaplanować to, co w tym roku mogłoby się u ciebie wydarzyć.

Co przyniesie rok 2023?

Zobaczmy co rok 2023 przyniesie poszczególnym wibracjom!

1. Horoskop numerologiczny 2023 dla jedynek

Jedynki numerologiczne: 1+7=8. Dlatego wszystkie osoby, których wibracja główną jest 1, w zbliżającym się roku powinny skupić się na sprawach materialnych. Oczywiście z całego serca życzę żeby było dobrze, żeby wam się mnożyło i żeby wszystkie biznesy, które zaczęliście w 8 roku (lub wcześniej i teraz mogłyby dać plony), żeby to wa się działo. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że jest różnie.Czasami zdarza się tak, że ten 8 rok numerologiczny nie jest taki różowy finansowo a wręcz przeciwnie. Czasami tracimy pracę albo okazuje się że mamy jakieś zaległe rzeczy do zapłacenia. Nikogo to nie powinno dziwić jeśli jest w 8 roku numerologicznym dlatego, że ten rok właśnie jest takim rokiem rozliczającym. Zauważcie, że planujemy na 9 lat cyklu, to jest 8 rok. Drogie jedynki zaczynacie zbierać plony tego co ustaliłyście same ze sobą w 1 roku numerologicznym, czyli kilka lat temu. Kochane jedynki życzę wam pomyślności, życzę wam tego żeby na poziomie materialnym wam się działo, jednak nie bagatelizujcie tego. Jeżeli zaczną do was pukać rożne sytuację materialne to weźcie je pod uwagę. Jeżeli macie komfortową sytuację i otwieracie biznes albo chcecie inwestować, ten rok jest na to bardzo, bardzo dobry.

2. W jaki rok numerologiczne wchodzą dwójki?

Dwójki numerologiczne właśnie kończą rok 8 i zaczynają rok 9. Mówi się, że to jest rok najtrudniejszy, rok na doprowadzenie wszystkiego do końca więc jeśli planujecie się rozwieść… to będzie na to dobry rok. Nie otwierajcie w tym roku biznesów. Kontynuujcie stare projekty ale nie idźcie w nowe. Nawet jeżeli macie 3 sklepy zastanówcie się czy otwierać 4. Oczywiście zdarza się, że w tym roku ludzie otwierają związki lub otwierają działalność, ale od razu wiadomo, że ten wiązek lub działalność będzie czymś problematycznym. Jeżeli masz rozpoczęte projekty, np. masz do połowy napisana książkę, albo masz przygotowany prawie kurs jaki chcesz zrobić, albo chcesz inaczej kogoś czegoś nauczyć i zasiałaś te nasiona już wcześniej, droga dwójko, to 9 pomoże to domknąć. Może jeszcze nie da profitów, ale pomoże domknąć.

3. Rok numerologiczny 2023 dla trójki

9 rok numerologiczny kończy się dla trójek. Drogie trójki zamknął się wam cykl. Teraz już otwieracie, idziecie w nowe. Przed wami pierwszy rok numerologiczny, w którym skupcie się na tym jakie macie pomysły, wszystkie notujcie, bo rozpoczynacie 9 lat waszego cyklu. I 1 rok będzie kluczowy jeżeli planujecie jakieś zmiany i jeszcze nie wiecie jak to zrobić. Nieważne. Ważne żebyście zapisały, że tej zmiany już chcecie, jesteście na nią gotowe a wszechświat, komu jak nie wam, oczywiście pomoże.

4. Numerologia 2023 roku dla czwórek

Pracowite czwóreczki, kończą ambitny rok jedynki. Myślę, że większość 4 dobrze ten rok wykorzystała, bo kto jak nie 4. Teraz czwórka będzie miała czas żeby odpocząć, żeby wejść w 2 rok numerologiczny. Wtedy to jest taki czas, że możecie pobyć ze sobą możecie pobyć ze swoimi emocjami. Jeżeli ktoś chce rozpocząć jakąkolwiek terapię, to jest dobry czas żeby zgłębić to co w was.

5. Co przyniesie nowy rok numerologiczny 2023 piątkom?

Piątki jak szalone wchodzą w rok 3, czyli rok towarzyski, rok, w którym będzie się działo, rok dobrych zbiegów okoliczności. Życzę kochane 5, abyście wykorzystały ten potencjał, który do świat, nie tylko na imprezy, których pewnie nie będzie brakować. Pamiętajcie, że jest to rok, w którym dużo rzeczy może się wam udać – tak z samych siebie. Będzie pięknie jak ten czas w ten sposób wykorzystacie.

6. Jaki będzie rok 2023 dla szóstek?

Szóstki numerologiczne – to czas w którym trzeba się wziąć do pracy. Rok 3 mógł być dla was różny. 6 różnie radzi sobie w 3 roku numerologicznym, czasami tej energii towarzyskiej, lekkiej, jest za dużo i 6 ma z tym problem. Być może 6, szczególnie te urodzone w parzystym dniu urodzenia, mogą spokojnie odpocząć, bo przed wami 4 rok, czyli rok na pracę. Siejemy, nie spodziewajcie się od razu efektu. Macie czas żeby stworzyć, rozpocząć pracę nad jakimś projektem. 

7. Horoskop numerologiczny dla siódemek na 2023

Drogie siódemki, nie wiem jaki to dla was będzie rok, ale może to być rok bardzo ciekawy. Siódemki wchodzą w 5 rok numerologiczny. To rok zachęcający do zmiany, do energii, do tego żeby się przemieszczać, żeby podróżować. 7 które chcą zgłębiać temat pracy z energią, bioenergoterapia, energia reiki to jak najbardziej ten czas będzie im sprzyjał. Dla 7 które lubią ciszę, spokój i tą przysłowiową “jaskinię” mogą się męczyć w tym roku. Pamiętajcie, że ten rok minie, i że ta 5 już wtedy nie będzie was do wszystkiego zapraszać.

8. Noworoczny horoskop dla ósemek numerologicznych

Numerologiczne ósemki, do tej pory myślały głównie o przedsiębiorczości, o tym jakie zrobić zmiany, może o przeprowadzce, zmianie partnera, pracy. 5 rok numerologiczny temu sprzyjał. Teraz czas na 6 rok numerologiczny. Z jednej strony będzie to dla was czas żeby zobaczyć co u was na płaszczyźnie rodziny: może zbudować rodzinę, może zaproponować potomstwo, może się oświadczyć, może się zbliżyć, może się zakochać, a może zaopiekować się chorym rodzicem. 6 rok numerologiczny to też rok, który wspiera start-upy. Dlatego drogie 8, jeżeli chcecie zaczynać coś biznesowo to też dla was dobry moment. 

9. Horoskop na nowy rok dla numerologicznej dziewiątki

Kochane dziewiątki, wchodzimy w rok 7. Rok, w którym prawdopodobnie świat będzie chwilowo mniej od was wymagał. Będziecie mogły być w swoich myślach, w swoich spostrzeżeniach, w swoich medytacjach. Nie jest to dobry rok na otwieranie nowego biznesu, chyba że jest on związany z ezoteryką. Siódemka to też elegancja, więc możecie bardziej zwracać uwagę na ubiór, na to jak wygląda wasze wnętrze, możecie być bardziej dyplomatyczne. Jednak przede wszystkim jest to czas na medytację. Powiem wam po cichu, że czekałam na ten rok, ponieważ będę pisać książkę na temat Kronik Akaszy i postanowiłam spożytkować energię 7 roku numerologicznego.

Kiedy zmienia się rok numerologiczny?

Pamiętajcie, że rok numerologiczny kończy nam się 14 września 2023 roku. 15 września 2023 mamy nów i wchodzimy w nowy rok numerologiczny, ale o tym napiszę za rok… 

Zapisz się do Szkoły Numerologii! Półroczny kurs online live!

Najważniejsze przesłanie na numerologiczny rok 2023

Życzę wszystkim aby dobrze wykorzystali, dobrze spożytkowali tą energię i ten czas jaki wszechświat będzie dla nich miał.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

9 komentarzy
 1. Dzień dobry,

  pisze Pani, że aktualny rok numerologiczny, czyli rok 7, zakończy się 14 września 2023 roku, a kolejny rozpocznie się 15 września – w czas Nowiu. Dotąd myślałam, że nowy rok numerologiczny zaczyna się wraz z pierwszym jesiennym Nowiem, a więc dopiero po zrównaniu dnia z nocą. Zgodnie z tą regułą, w 2023 roku ten nowy rok musiałby się rozpocząć w październiku. Czy coś pokręciłam? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

  Pozdrawiam
  Sylwia

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   nowy rok numerologiczny zaczyna się zgodnie z kalendarzem księżycowym zawsze w pierwszym nowiu września, czyli w tym roku 15 września 🙂
   Pozdrawiamy serdecznie

 2. Jak odnieść się do roku numerologicznego i osobistego jednocześnie?

  Według moich obliczeń jestem teraz w 1 roku osobistym, a w 9 roku numerologicznym (data urodzenia to 10.03.1996).

  Jak te dwie liczby oddziałują na siebie? Czy jest to okres domknięcia, czy jednak rozpoczynania? I jak zmieni się to kiedy wejdę w 2 rok osobisty po urodzinach w marcu?

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Co oznacza „wstawione 33”?

  Odpowiedz
  • Witam
   Nie mogę dojść do ładu z rokiem osobistym na Pani stronie sumujemy swoją cyfrę życia z cyfrą danego roku, czyli np. Jestem numerologiczną 4 to teraz mam rok osobisty 2 bo 4+7=11 czyli po redukcji 2.Na wielu stronach podają sumę dnia i miesiąca urodzenia +7 i to daje zupełnie inny rok osobisty. Dlaczego występuje dwie metody które nijak że sobą nie grają w wyniku końcowym. Pozdrawiam

  • Dzień dobry?
   Rok osobisty liczymy poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia do roku, w którym ostatnio obchodziło się urodziny. Natomiast poprzez dodanie wibracji głównej do liczby roku numerologicznego oblicza się swój rok numerologiczny. Jeśli jest Pani czwórką, to jest Pani w drugim roku numerologicznym, nie osobistym.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 4. Witam, mam pytanie, ponieważ nie rozumiem chyba tych kalkulacji. W tym horoskopie nie uwzględnia Pani liczb mistrzowskich, więc jak to liczyć? Sprowadza się je do podstawowych wibracji i sumuje? Czy to jest wg Pani logiczne liczenie wibracji?
  09.11.1993 / 2023
  0+9+1+1+1+9+9+3 = 33
  2+0+2+3 = 7
  33 + 7 = 40 = 4+ 0 = 4
  Sprowadzając 33 do podstawowej wibracji, wynik jest nie zmienny
  33 = 3+3 = 6
  6+7 = 13 = 1+ 3 = 4
  4 + 7 = 11 = 1+1 = 2
  Czy to dobre rozwiązanie? Czyżby to był mój drugi rok? Mogłaby Pani potwierdzić mojego myślenia tok, albo zaprzeczyć i wskazać błąd? Pozdrawiam i przesyłam Ci tego czego sobie życzysz (;

  Odpowiedz
  • Wooow wstawione 33 po szok

  • Dzień dobry,
   dla Pana będzie to czwarty rok numerologiczny. Niezależnie, czy zredukuje Pan 33 do 6 czy nie – wynik będzie ten sam:
   33 + 7 = 40 = 4
   6 + 7 = 13 = 4
   W drugich obliczeniach niepotrzebnie dodaje Pan po raz drugi 7 🙂
   Pozdrawiamy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też