Magiczna 27 w numerologii.

.

Czego można się o niej dowiedzieć pytając w Kronikach Akaszy?

Na wstępie mojego artykułu zaznaczam, że informacje mają charakter ogólny i są po to, by dać czytelnikowi szersze spojrzenie na liczbę duchowości i szlachectwa, która pojawia się jako 27.

Robiąc portret numerologiczny czyli badając cechy osobowości człowieka można spotkać się z tą magiczną liczbą praktycznie wszędzie. Może okazać się , że czyjaś wibracja główna to 9, właśnie z podwibracji 27. Niektórzy z nas urodzili się 27, ale też może być ona ukryta w imionach m.in. Monika, Bożena, Martyna, Helena, Patryk, Sebastian czy Konrad albo nazwiskach ( z przyczyn oczywistych nie podam przykładów).

Dlaczego 27 jest taka ważna?

Liczba ta to dar i przekleństwo, jednocześnie.

Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne, czy możliwości doświadczania podróży duchowych ( np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakieś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań, obietnic czy kontraktów i umów.

Problem polega na tym, że zwyczajnie nie pamiętamy, co i kiedy komu obiecywaliśmy. Dlatego też możemy być kompletnie nieświadomi konsekwencji, które bądź co bądź nas dotyczą.  

Przykładem może być pewna kobieta o imieniu Monika. Przyszła do mnie z problemem, który nazwała : Przyciągam trudnych Partnerów. Warto wspomnieć, że w imieniu Monika mamy jeszcze karmę 16 oraz wzmocnienie 11, co niestety ma dość duży wpływ na jakość życia kobiet o tym imieniu. Analogiczną sytuację numerologiczną mamy w imieniu Helena czy Sebastian. By nie komplikować bardziej, skupię się na liczbie 27, tak jak sugeruje tytuł.

Zdając sobie sprawę z faktu możliwości obciążeń energetycznych należy to sprawdzić. Metod jest bardzo dużo i mają one wspólny cel. Ustalić czy człowiek ma poskładane jakieś ślubowania i obietnice, czy nie i jeśli ma, to jak go uwolnić spod ich wpływu.

W przypadku opisanej wyżej Moniki dokładnie tak było. W trakcie sesji Kronik Akaszy pojawiła się informacja, że Monika kilka wcieleń temu żyła w Zakonie. Wiodła bardzo przyjemne życie, umiała pisać i czytać ( wtedy to nie było zbyt popularne, zwłaszcza wśród kobiet), jednak musiała być wierna swoim ślubowaniom. Nie wchodziłam głębiej w tę przestrzeń , bo klientka nie chciała wiedzieć nic więcej. Poprosiłyśmy o zgodę na oczyszczenie jej pola.

Już w trakcie sesji Klientka poczuła, jak jej ciało rozpoczęło proces oczyszczania się .

Inne blokady, jakie może trzymać na nas liczba 27 to np. śluby życia w ubóstwie, śluby wierności konkretnej osobie(Duszy) czy ogólnie mówiąc: bezmoc i niemoc zrobienia kolejnego kroku.

Czasami jest tak, że nie mamy pojęcia, dlaczego nas do kogoś przyciąga mimo, że ten Ktoś bardzo słabo nas traktuje.  Jeśli w Twoim, albo w Jego portrecie jest 27 – warto sprawdzić, jak długo się znacie i co może z tego wynikać.

Liczba 27 może by drogowskazem na ścieżce Twojego rozwoju.  Nie wolno jej bagatelizować. Nigdy nie występuje przez przypadek. Poznałam wiele osób, które mają łączność z 27 i zapewniam Was – wszystkie są wyjątkowe. Często po uwolnieniu i po wykonanej pracy nad sobą  osoby te odkrywają w sobie wyjątkowy dar : jasnowidzenia, jasnosłyszenia, umiejętności pracy z Duszami, czy wiele innych, którym dopiero wtedy mogą zaufać.

A co z dziećmi 27?

O ile ich nikt nie zablokuje i dorośli pozwolą im mówić, co naprawdę czują i widzą , mogą być wręcz źródłem informacji o otaczających nas przestrzeniach z różnych wymiarów. Często jednak jest tak, że dzieci takich nikt nie bierze na poważnie i niestety, zaczynają one wątpić w siebie i w swoje możliwości.

Jak samemu pracować?

Na moim kanale na YT, znajdziesz medytację (https://www.youtube.com/watch?v=ws9TFsvdsR8&t=91s) nagraną zgodnie z sugestiami moich Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy, którą możesz zrobić sobie samemu. Nawet jeśli nie uwolnisz się całkowicie, to jest duża szansa, że otworzysz sobie możliwości do całkowitego uwolnienia się od dawnych spraw. Medytacja jest przyjemna i bezpieczna, warto ją wykonać.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

52 komentarze
 1. Dzień dobry,

  mam inny problen, jeżeli można tak to nazwać. Praktycznie od zawsze chodzi za mną liczba 27, dostrzegam ją niemal wszędzie, moje życie jak po sznurku prowadzi poprzez kolejne 27ki. Gdzieś jade – 27km albo 27min. Przeróżne rzeczy.

  Co to może oznaczać? Czy to moi duchowi przewodnicy mnie prowadzą? O co może chodzic?

  Odpowiedz
 2. Witam, mam 27 w dniu urodzenia, oraz w imieniu Sebastian.
  Nic z tych rzeczy nie odczuwam oprucz proroczych snów w dziecinstwie, które się skonczyly ok 10/11r życia.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Zawarte tu informacje mają charakter ogólny i są po to, by dać szersze spojrzenie na tę liczbę duchowości i szlachectwa. Liczba 27 może być drogowskazem na ścieżce rozwoju. Nie wolno jej bagatelizować. Nigdy nie występuje przez przypadek. Zachęcamy do odsłuchania medytacji: https://www.youtube.com/watch?v=ws9TFsvdsR8.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 3. Dzien dobry
  Jestem numerologiczna 9 z daty urodzenia ktorej duma cyfr daje 27. Od dluzszego czasu czuje sie zmeczona, przygnebiona i wyobcowana. Z czego to moze wynikac?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Liczba 27 to jednocześnie dar i przekleństwo. Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne czy możliwości doświadczania podróży duchowych (np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakiejś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań czy kontraktów i umów. Warto więc sprawdzić, czy dany człowiek ma „na koncie” jakieś obietnice i dowiedzieć się, jak można go uwolnić od ich wpływu. Zachęcam do obejrzenia filmiku o karmie 27: https://i.ytimg.com/an_webp/ws9TFsvdsR8/mqdefault_6s.webp?du=3000&sqp=CM3s4JwG&rs=AOn4CLAycrK4b1CflMvlb98T0jDwAKK2IQ.
   Więcej informacji może też Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • Urodziłam się 27 lipca- Ilona – czyli Helena. Zmieniono mi nr domu na 27. Moja babcia i inni krewni umarli 27. A niedawno moja mama 27 grudnia. Jestem dość specyficzna…moja intuicja rzadko mnie myli…

 4. Dzien dobry, moj partner urodzil sie 27/01/1982. Pomimo jego dobrego charakteru napotykamy sporo trudnosci w naszym zwiazku wlasnie w uwagi na jego niemoc i blokady. Czuje sie bardzo zmeczona pchaniem naszego zwiazku i wspolnych projektow do przodu… Czy mozna nam pomoc?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, a co jeśli mam na imię Julia, moja liczba z urodzin wychodzi 9 (podliczba 27) I urodziłam się o godzinie 7.27. Liczba 27 prześladuje mnie od wakacji, widzę ja każdego dnia od kilku do kilkunastu razy. Czuję że to może coś oznaczać, ale co? Mogłabym poprosić o jakieś informacje ?

  • Dostałem przy urodzeniu imię Monika i urodziłem się 27.10,odczuwam bardzo dużą niemoc tak jak tu pisze, zablokowana energie i nie czuje się kobietą

 5. Jestem numerologiczną 9. Moja data urodzenia to 11.10.1986 r. Jestem bardzo niezdecydowaną osobą w wielu aspektach swojego życia.

  Odpowiedz
 6. Omg mam na imię Martyna i właśnie jestem w poszukiwaniu odpowiedzi na dziwne wydarzenia w moim życiu…. Niedawno czytałam o tej liczbie, ale nie sądziłam, że mnie też coś z nią łączy.

  Odpowiedz
 7. Co oznacza jeśli 27 pojawia się 2 razy? Zarówno w drodze życia jak i 2 imię tez ma wibracje 27?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

  • Witam a co w przypadku jak mam na imię Sebastian i urodziłem się 27 lipca

  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pana komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

  • Dobry Wieczór , jestem numerologiczną dziewiątką i urodziłam się 27 września. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że zupełnie jestem nieprzystosowana do rzeczywistości i męczę się obcując sama ze sobą. Czy oznacza to, że spadły na mnie nie do końca uświadamiane blokady?

  • Dzień dobry.
   Dziewiątki urodzone 27 dnia miesiąca mogą mieć skłonności do izolowania się i częstego odrywania się od rzeczywistości. Natomiast sama liczba 27 to jednocześnie dar i przekleństwo. Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne czy możliwości doświadczania podróży duchowych (np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakiejś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań czy kontraktów i umów. Warto więc sprawdzić, czy dany człowiek ma „na koncie” jakieś obietnice i dowiedzieć się, jak można go uwolnić od ich wpływu. Pomocny tutaj będzie odczyt w Kronikach Akaszy. Tutaj znajdują się informacje na ten temat: https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/.
   Pozdrawiamy!

 8. Dzień dobry 🙂
  Proszę o informacje na maila..chcialabym się odblokować, jestem 27 z dnia urodzenia.

  Pozdrawiam ciepło

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 9. Urodzona jestem 27.11, jestem jasnowidzem, jasnowidzącą, rozmawiam i widzę dusze. Moja dusza jest skąpa aby zrobić mnie bogatą, obiecuje i na tym staje. Może dowiem się czegoś, czego nie wiem, a co odblokuje moją duszę. Dziękuję za podpowiedzi

  Odpowiedz
  • Dzień dobry! Jestem urodzona 20.07.1998. Czy moje 27-ki wpisują się w tematyke tego artykułu?
   Pozdrawiam!

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Wysłaliśmy informacje do Pani na maila.

   Pozdrawiamy serdecznie

 10. Dzień dobry pani czy to prawda że portret numerologiczny należy zmieniać co 7 lat pytam bo mój Został zrobiony 8 lat temu Czy powinnam go zmienić

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękuję za komentarz. Wszystkie informacje zostały przesłane na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Witam tez jestem 27/9 z daty urodzenia widzę i czuje więcej tak było od zawsze a w życiu różnie mi sie układa chcialabym zwolnić sie z obietnic bądź ślubów Dziekuje Pozdrawiam Beata

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Wysłaliśmy informacje do Pani na maila.

   Pozdrawiamy serdecznie

 11. Jestem 27. Dosc dlugo tkwilam w toksycznym zwiazku, dopiero teraz wracam do bycia soba. Czuje w sobie jakas moc, wiem, ze na gorze mnie obserwuja. Chcialabym dowiedziec sie nieco wiecej o sobie i co mnie blokuje, bo takze przyciagam toksycznych mezczyzn, ktorzy mnie nie szanuja. I oczywiscie o moim celu zyciowym. Licze, ze pomozesz x

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani mailem.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Mam dokładnie to samo… często zastanawiam się czy znajdę jeszcze kogoś…

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Bardzo proszę sprawdzić swojego maila.

   Pozdrawiam serdecznie.

  • Dzień dobry,

   Dziękuję za komentarz. Wszystkie informacje zostały przesłane na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry, jestem 27 z sumy każdej daty urodzenia. Mam problemy z miłością, toksycznymi ludźmi oraz chwiejnym stanem energii i poczucia własnej wartości choć czuję że to zmierza do stabilizacji. Chciałbym się dowiedzieć więcej o swoich blokadach.
   Pozdrawiam

  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pana komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

  • Dzień dobry.

   Ja także jestem 27/9 z daty urodzenia. Czuję że mam problemy na wielu płaszczyznach życia, w tym pieniądze, związki, relacje międzyludzkie, a do tego ogromna wrażliwość, co mogłabym nazwać wręcz przewrażliwieniem. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Proszę o jakąś wskazówkę byłabym wdzięczna, nie wiem jak się za to zabrać.

  • Witam też jestem 27. I to prawda. Chciałbym się bardziej rozwinąć, a czuję masę blokad. Bardzo chciałabym je z siebie ściągnąć

 12. Olga skarbie to się wszystko zgadza co piszesz. Z kronik Akaszy wiem że też bylam kiedyś zakonnica i moje dawne śluby trzymają mnie w pewnych kwestiach. Plus czuje wewnętrznie że mam w sobie coś więcej że mam jakiś dar. Dziękuję za informację o 27. ❤️? oczywiście idę dalej do przodu chce pracować nad sobą i odkrywać. Jestem wdzię że Cię poznałam bo już czuję zmiany a to dopiero początek ?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, jestem 9 z 27. W życiu małżeństwo i toksyczny jeszcze bardziej trudny drugi związek. Od 4 lat jestem sama, w tym czasie odradzałam się na nowo, szukam ciągle odpowiedzi na wiele aspektów samej siebie, swojego niespełnienia zarówno w związkach jak i zawodowo, wypalenie ewidentnie od długiego czasu. Czuję duże zmęczenie i coraz gorszą niemoc życiową. Zrobiłam medytację przed chwilą, ale nie mialam szałwii i świecy. Od przeszło dwóch lat medytuję, natomiast sytuacja finansowa się osłabiła i nie daje poczucia bezpieczeństwa. Nie mam również odwagi i jakichkolwiek perspektyw na piękny, udany związek. Bardzo pragnę zmian. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Dziękuję ♥️

 13. Jestem 27/9. Mam 50 lat. Teraz zacznę rozwijać mój dar, pod okiem experta. Już się umówiłyśmy na pierwsze spotkanie.

  Odpowiedz
  • ???

  • Dobry wieczór! Jestem 9 z 27 o imieniu Monika… Co mogę z tym zrobić? Proszę o pomoc, bo czuję że jej potrzebuje.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry. Właśnie szukałam informacji na temat 27. Mam na imię Monika i jestem numerologiczną 9 z 27. Miałam 27 lat kiedy poznałam mojego przyszłego męża. Mój tata zmarł 27 stycznia 1996, a w tym roku 27 stycznia rozwiodłam się. Miałam wyznaczony termin porodu na 27 ( urodziłam 3 dni wcześniej) . Tak myślę, że w takich kluczowych momentach mojego życia pojawia się 27. Co to oznacza? Pozdrawiam serdecznie

  • Myśle, ze trafiłam na ten artykuł nie bez przyczyny. Już Wiem, ze moim życiem rządzą takie zbiegi okoliczności które analizując to kierunkowskazy jakieś z góry. Energia moja jest wysoka ale ma tez ograniczenia w życiu których jeszcze nie rozumiem. Proszę o dobre slowo . Numerologiczna 9 z odliczony 27. Monika

  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też