Magiczna 27 w numerologii.

Czego można się o niej dowiedzieć pytając w Kronikach Akaszy?

Na wstępie mojego artykułu zaznaczam, że informacje mają charakter ogólny i są po to, by dać czytelnikowi szersze spojrzenie na liczbę duchowości i szlachectwa, która pojawia się jako 27.

Robiąc portret numerologiczny czyli badając cechy osobowości człowieka można spotkać się z tą magiczną liczbą praktycznie wszędzie. Może okazać się , że czyjaś wibracja główna to 9, właśnie z podwibracji 27. Niektórzy z nas urodzili się 27, ale też może być ona ukryta w imionach m.in. Monika, Bożena, Martyna, Helena, Patryk, Sebastian czy Konrad albo nazwiskach ( z przyczyn oczywistych nie podam przykładów).

Dlaczego 27 jest taka ważna?

Liczba ta to dar i przekleństwo, jednocześnie.

Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne, czy możliwości doświadczania podróży duchowych ( np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakieś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań, obietnic czy kontraktów i umów.

Problem polega na tym, że zwyczajnie nie pamiętamy, co i kiedy komu obiecywaliśmy. Dlatego też możemy być kompletnie nieświadomi konsekwencji, które bądź co bądź nas dotyczą.  

Przykładem może być pewna kobieta o imieniu Monika. Przyszła do mnie z problemem, który nazwała : Przyciągam trudnych Partnerów. Warto wspomnieć, że w imieniu Monika mamy jeszcze karmę 16 oraz wzmocnienie 11, co niestety ma dość duży wpływ na jakość życia kobiet o tym imieniu. Analogiczną sytuację numerologiczną mamy w imieniu Helena czy Sebastian. By nie komplikować bardziej, skupię się na liczbie 27, tak jak sugeruje tytuł.

Zdając sobie sprawę z faktu możliwości obciążeń energetycznych należy to sprawdzić. Metod jest bardzo dużo i mają one wspólny cel. Ustalić czy człowiek ma poskładane jakieś ślubowania i obietnice, czy nie i jeśli ma, to jak go uwolnić spod ich wpływu.

W przypadku opisanej wyżej Moniki dokładnie tak było. W trakcie sesji Kronik Akaszy pojawiła się informacja, że Monika kilka wcieleń temu żyła w Zakonie. Wiodła bardzo przyjemne życie, umiała pisać i czytać ( wtedy to nie było zbyt popularne, zwłaszcza wśród kobiet), jednak musiała być wierna swoim ślubowaniom. Nie wchodziłam głębiej w tę przestrzeń , bo klientka nie chciała wiedzieć nic więcej. Poprosiłyśmy o zgodę na oczyszczenie jej pola.

Już w trakcie sesji Klientka poczuła, jak jej ciało rozpoczęło proces oczyszczania się .

Inne blokady, jakie może trzymać na nas liczba 27 to np. śluby życia w ubóstwie, śluby wierności konkretnej osobie(Duszy) czy ogólnie mówiąc: bezmoc i niemoc zrobienia kolejnego kroku.

Czasami jest tak, że nie mamy pojęcia, dlaczego nas do kogoś przyciąga mimo, że ten Ktoś bardzo słabo nas traktuje.  Jeśli w Twoim, albo w Jego portrecie jest 27 – warto sprawdzić, jak długo się znacie i co może z tego wynikać.

Liczba 27 może by drogowskazem na ścieżce Twojego rozwoju.  Nie wolno jej bagatelizować. Nigdy nie występuje przez przypadek. Poznałam wiele osób, które mają łączność z 27 i zapewniam Was – wszystkie są wyjątkowe. Często po uwolnieniu i po wykonanej pracy nad sobą  osoby te odkrywają w sobie wyjątkowy dar : jasnowidzenia, jasnosłyszenia, umiejętności pracy z Duszami, czy wiele innych, którym dopiero wtedy mogą zaufać.

A co z dziećmi 27?

O ile ich nikt nie zablokuje i dorośli pozwolą im mówić, co naprawdę czują i widzą , mogą być wręcz źródłem informacji o otaczających nas przestrzeniach z różnych wymiarów. Często jednak jest tak, że dzieci takich nikt nie bierze na poważnie i niestety, zaczynają one wątpić w siebie i w swoje możliwości.

Jak samemu pracować?

Na moim kanale na YT, znajdziesz medytację (https://www.youtube.com/watch?v=ws9TFsvdsR8&t=91s) nagraną zgodnie z sugestiami moich Mistrzów i Nauczycieli z Kronik Akaszy, którą możesz zrobić sobie samemu. Nawet jeśli nie uwolnisz się całkowicie, to jest duża szansa, że otworzysz sobie możliwości do całkowitego uwolnienia się od dawnych spraw. Medytacja jest przyjemna i bezpieczna, warto ją wykonać.

Autor: Olga stępińska

Komentarze (61)

 1. Agnieszka pisze:

  Jestem numerologiczna 6 i mam 27 i 26 karmę oraz 11 jak może z tym zacząć uzdrawiać siebie co na początek ? Dziękuję

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry🌻
   Najbardziej pomocna będzie konsultacja indywidualna z Olgą. Sesja trwa godzinę i będzie oparta na Twoim portrecie numerologicznym. Jeśli będziesz zainteresowana – napisz proszę na adres biuro@olgastepinska.pl, a poszukamy najlepszego terminu🙂
   Pozdrawiamy serdecznie

 2. Maria pisze:

  Witam
  Urodziłam się 23.11.1982, ciężkie dzieciństwo z uwagi na chorobę taty, ciężki start w życiu, przez ciąganie nieodpowiednich osób z alkoholizmem,
  Liczba 27/9
  Jak to zmienić by nie dźwigać kolejnego krzyża.
  Jeśli ma ktoś umrzeć czuje kilka dni/ godzin to wcześniej, w bólu i cierpieniu potrafię rzucać realne klatwy/zlozeczyc.

 3. Kamila pisze:

  Ciągle widzę 27 i 72- wszędzie … co to może oznaczać?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   najlepiej zapytać w Kronikach Akaszy, co Mistrzowie chcą Ci przekazać. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące takiej konsultacji: https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 4. Elżbieta Stochlińska pisze:

  Dzień dobry. Jak ja się cieszę, że trafiłam na Panią i Pani filmy. Jestem wprost zachwycona. Czyli ja nie jestem dziwna, że czasami czuję to, co czuję. To jest tak mega uwalniające. Jeśli jestem z daty 03.03. 1983 i to 27/9 to czy te wszystkie trójki coś znaczą?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Miesiąca urodzenia jako samodzielna cyfra nie ma na nas numerologicznego znaczenia, natomiast 3 dzień miesiąca może pomóc Dziewiątkom otworzyć się na potencjał twórczy.
   Więcej informacji znajdzie Pani w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 5. Majka Jeżowska pisze:

  Dzień dobry,

  mam inny problen, jeżeli można tak to nazwać. Praktycznie od zawsze chodzi za mną liczba 27, dostrzegam ją niemal wszędzie, moje życie jak po sznurku prowadzi poprzez kolejne 27ki. Gdzieś jade – 27km albo 27min. Przeróżne rzeczy.

  Co to może oznaczać? Czy to moi duchowi przewodnicy mnie prowadzą? O co może chodzic?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   odpowiedź można uzyskać podczas odczytu z Kronik Akaszy. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 6. Sebastian pisze:

  Witam, mam 27 w dniu urodzenia, oraz w imieniu Sebastian.
  Nic z tych rzeczy nie odczuwam oprucz proroczych snów w dziecinstwie, które się skonczyly ok 10/11r życia.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Zawarte tu informacje mają charakter ogólny i są po to, by dać szersze spojrzenie na tę liczbę duchowości i szlachectwa. Liczba 27 może być drogowskazem na ścieżce rozwoju. Nie wolno jej bagatelizować. Nigdy nie występuje przez przypadek. Zachęcamy do odsłuchania medytacji: https://www.youtube.com/watch?v=ws9TFsvdsR8.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 7. Justyna pisze:

  Dzien dobry
  Jestem numerologiczna 9 z daty urodzenia ktorej duma cyfr daje 27. Od dluzszego czasu czuje sie zmeczona, przygnebiona i wyobcowana. Z czego to moze wynikac?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Liczba 27 to jednocześnie dar i przekleństwo. Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne czy możliwości doświadczania podróży duchowych (np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakiejś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań czy kontraktów i umów. Warto więc sprawdzić, czy dany człowiek ma „na koncie” jakieś obietnice i dowiedzieć się, jak można go uwolnić od ich wpływu. Zachęcam do obejrzenia filmiku o karmie 27: https://i.ytimg.com/an_webp/ws9TFsvdsR8/mqdefault_6s.webp?du=3000&sqp=CM3s4JwG&rs=AOn4CLAycrK4b1CflMvlb98T0jDwAKK2IQ.
   Więcej informacji może też Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. coffeinka pisze:

   Urodziłam się 27 lipca- Ilona – czyli Helena. Zmieniono mi nr domu na 27. Moja babcia i inni krewni umarli 27. A niedawno moja mama 27 grudnia. Jestem dość specyficzna…moja intuicja rzadko mnie myli…

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska