Nowy rok numerologiczny 2024 – Horoskop dla Twojej numerologicznej wibracji

Jaki będzie nowy rok numerologiczny 2024? Dzisiaj poznasz horoskop dla twojej numerologicznej wibracji!

Już za chwilę, bo 15 września 2024, wchodzimy w zupełnie nowy rok numerologiczny. Dlatego warto jest poznać sekrety numerologii. Dla każdej wibracji, nowy rok, będzie to oznaczał coś innego.  

Jak to sobie wyliczyć? 

Musimy dodać twoją wibrację główną, którą mam nadzieję już znasz, do wibracji światowej, czyli w tym roku będzie 8. Gdy dodasz do siebie poszczególne cyfry roku 2024, czyli 2+0+2+4=8. My wszyscy wchodzimy teraz w światową wibrację ósemki, a to oznacza, że będzie się działo z pieniędzmi, będzie się manifestowało albo nie będzie się oczyszczało i będziemy bankrutować. Dlatego w ogóle mnie nie dziwi fakt, że teraz dużo gospodarczo ma się zmienić. Jestem bardzo ciekawa jak światowo będzie wyglądał ten rok, bo to jest jednak rok ósemki, a ósemka bardzo sprawdza, bardzo rozlicza i jeżeli ostatnie 7 lat pracowaliśmy uczciwie, odkładaliśmy pieniądze, robiliśmy porządek u siebie ze swoimi pieniędzmi, inwestowaliśmy albo zamierzamy inwestować, bo mamy już czym inwestować, to ten rok będzie bardzo na to sprzyjał. Tak pokrótce mówiąc o energii 8. 

Co numerologiczny rok 2024 kryje w sobie dla Twojej wibracji?

Co to oznacza dla każdej wibracji?  

  • Numerologiczne 1 wchodzą nam w rok 9 (1+8=9). Czyli będziecie zakańczać. 
  • Dwójki wchodzą w 1 rok numerologiczny (2+8=10/1), czyli dwójki zaczynają. 
  • Trójki wchodzą 2 rok numerologiczny (3+8=11/2), czyli odpoczywają 
  • Czwórki wchodzą w 3 rok numerologiczny (4+8=12/3), więc to będzie dużo dobrych zbiegów okoliczności dla czwórek. 
  • Piątki wchodzą w rok pracy, czyli 4 rok numerologiczny (5+8=13/4). Kończą taki frywolny rok i zaczynają rok czwarty. 
  • Szóstki wchodzą w rok piąty rok numerologiczny (6+8=14/5), który sprzyja podróżowaniu, przemieszczaniu się i zmianom przeróżnym. 
  • Siódemki wchodzą w 6 rok numerologiczny (7+8=15/6), więc będą więcej czasu spędzać z rodziną. 
  • Ósemki numerologiczne wchodzą teraz w rok zadumy, w rok medytacji i przemian wewnętrznych, czyli w siódmy rok numerologiczny (8+8=16/7). 
  • Natomiast wszystkie dziewiątki, włącznie ze mną, my jak zawsze wchodzimy w wibracje roku, czyli przed nami ósmy rok numerologiczny (9+8=17/8). A to oznacza, że będzie nam się manifestowało to na co pracowaliśmy w poprzednich latach. Czego i sobie, i wam życzę.  

Zobaczmy co ten rok nam wszystkim przyniesie! 

Wprowadzenie do nowego roku numerologicznego 2024 – odkrywaj sekrety numerologii

Bardzo często pytacie mnie, dlaczego rok numerologiczny zaczyna się we wrześniu. Czyli dlaczego jest tak, że według numerologii, rok 2024 zaczyna się we wrześniu? Rok numerologiczny kończy się też wcześniej z tego wynika.

Dlaczego numerologiczny rok 2024 rozpoczyna się we wrześniu 2023?

Zawsze liczymy od wrześniowego nowiu, dlatego to nie jest tak, że my Sylwestra zawsze mamy o tej samej porze. W zeszłym roku był w okolicach 25, teraz będzie 15. Za rok będzie na początku września. Tak się liczy lata numerologiczne, bo według nas energia już zaczyna nas prowadzić te kilka miesięcy wcześniej. Już wtedy mamy czas, żeby się dostrajać do tych energii. One oczywiście najsilniej będą na nas działać od stycznia, dlatego niektórzy numerolodzy w ogóle mówią o tych latach numerologicznych w Sylwestra, tego normalnego. Ja uważam, że trzeba się do tego przygotować. Dlatego nowy rok świętujemy na SPA dla duszy, pod koniec sierpnia co roku. Staramy się to robić na kilka dni przed końcem starego roku, żebyśmy mogli zrobić takie podsumowanie. Wtedy wiemy co jeszcze trzeba zakończyć. I jak się przygotować na nowy rok. Gdy planuję sobie różne rzeczy albo robię dla moich klientów konsultacje biznesowe, wtedy ważne jest na co, kiedy sprzyja energia. Czyli co powinnam domknąć ze starym rokiem numerologicznym, a na co powinnam poczekać, żeby już zrobić w nowym roku numerologicznym.

Cykle i tendencje: Jak rozumieć wpływ dziewięcioletniego cyklu na nasze przeżycia?

Jak zauważyliście, żyjemy w cyklach dziewięcioletnich, bardzo ważne jest to, żebyś znalazł sobie swój cykl. Bardzo lubię to na zajęciach w szkole numerologii. Zwracamy uwagę na wydarzenia z przeszłości w twoim życiu, co się u ciebie kiedyś działo, jak wyglądało poprzednie 9 lat. Dzisiaj jesteś powiedzmy numerologiczną jedynką i właśnie ten cykl kończysz, więc za rok będziesz zaczynać kolejny cykl. Przeanalizuj sobie te 9 lat, ale i jeszcze poprzednie 9 lat. Zobacz, kiedy były ważne wydarzenia w twoim życiu. To jest ciekawe doświadczenie, żeby zrozumieć, dlaczego w danym momencie był na coś czas, a później już tego czasu nie było. Wspierając się kryształem życia widzimy dużo cykli, bo nam się te cykle nakładają i widzimy, kiedy jaka liczba jeszcze nas wspiera albo rozlicza. Natomiast, co do zasady, warto jest planować już w swoim pierwszym roku numerologicznym. Mamy jeszcze cykl lat osobistych, ale pewnie o tym powiem w innym miejscu.  

Bardzo istotne jest to, żeby iść z energią wszechświata. Jeżeli jesteś teraz w numerologicznej dziewiątce albo siódemce, to nie otwieraj biznesu, bo nie będzie sprzyjającej energii do tego. Jeżeli jesteś w ósemce, to nie bój się inwestować, to jest rok na inwestycje, na sprawdzanie, na zmianę pracy, na to, żeby ruszyć z miejsca, żeby poczuć tą wibrację. Natomiast jeżeli jesteś w siódmym roku to medytuj. Możesz napisać książkę w siódmym roku, dlatego, że wtedy masz dostęp do swoich ogromnych przestrzeni duchowych i to właściwie w tym roku jest najcenniejsza do zrobienia.  

Kalkulator wibracji: Jak obliczyć rok cyklu w zgodzie z Twoją datą urodzenia?

Tak jak powiedziałam wcześniej dla każdej wibracji rok 2024 będzie innym rokiem numerologicznym. Pamiętaj, że wibracja roku numerologicznego to jest wpływ tak zwanych sił zewnętrznych na ciebie. Czyli to co będzie do ciebie przychodzić z twojego otoczenia, to jacy ludzie się będą pojawiać, to jakie sytuacje będą się koło ciebie rozgrywać, to do czego wszechświat będzie cię zapraszał, to jest właśnie rok numerologiczny. Czy ty skorzystasz czy nie, to jest twoja sprawa. Jednak będzie na to czas, będzie na to miejsce i być może możesz zrealizować swój potencjał.  

Numeroplaner, czyli kalendarz numerologiczny

Oprócz tego, że mamy rok numerologiczny, to mamy też rok osobisty. Tylko w skrócie powiem, że rok osobisty liczymy biorąc pod uwagę twoje ostatnie urodziny. W związku z tym wpisz sobie datę swoich ostatnich urodzin. Miałeś je albo w 2023, jeżeli jesteś urodzony do dnia dzisiejszego w tym roku lub miałeś je w 2022. Ale najważniejsze będzie dla ciebie data twoich ostatnich urodzin. Sumujesz całą tą datę i wychodzi ci w jakim jesteś roku osobistym. Jeżeli chcesz planować to oczywiście zachęcam do kupna numeroplanera, gdzie to wszystko znajdziesz. Masz tam opisane krok po kroku jak to obliczyć, masz miejsce na to, żeby sobie powpisywać swoje cele, swojej priorytety, żeby zaplanować cały ten 8 rok numerologiczny światowy. Na każdej stronie masz też afirmację, uczysz się doceniania. Masz miejsce, gdzie będziesz świadomie nad sobą pracował, w zgodzie z energiami wszechświata. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska