Numerologiczna 3.

Utalentowane i czerpią radość z życia, a jednocześnie, gdy popadną w rutynę – ciężko to znoszą. Jakie są Numerologiczne Trójki?

Trójki posiadają niewiarygodny urok osobisty, co może ich prowadzić do próżności. Jeśli jednak w odpowiedni sposób spożytkują swoją energię – przyniosą radość wielu osobom wkoło.

Jakie jeszcze cechy posiadają trójki numerologiczne?

1. Twórczy potencjał i talenty u Trójki

Bardzo barwna i bardzo ciekawa wibracja to wibracja trójki numerologicznej. Te osoby mają umysł malowany pięknymi obrazami. Żyje po to, żeby tworzyć, gdyż właśnie z tego mają  przyjemność. Jeśli Trójka o tym zapomni – powinna sobie przypomnieć o tym, że tak jest i znów zacząć tworzyć! Nieważny jest cel. Trójka po prostu czerpie przyjemność z tworzenia, czegokolwiek i jakkolwiek. Dlatego dobrze, gdy Trójka oddaje się swojej pasji tak często, jak tylko to możliwe. 

Trójki bardzo często mają talent artystyczny, przepięknie malują, inne piszą wiersze, jeszcze inne – piszą książki. Dzięki temu mogą pokazać siebie, poprzez owoc swojej twórczości, dlatego tak ważne jest dla Trójki to, by nie niszczyć w sobie tej pasji.

2. Urodzony zdobywca i uwodziciel w 3. numerologicznej

Trójka to urodzony zdobywca i bardzo często jest tak, że dla Trójki nie ma rzeczy niemożliwych. W realizacji pomaga jej urok osobisty, który wspiera, pomaga i szeroko otwiera mnóstwo drzwi.  Zachęcam was Drogie Trójki do tego, by z tego korzystać. 

Czasami z boku możemy pomyśleć, że Trójka zachowuje się jak kapryśny uwodziciel i bardzo często jest tak, że osoby spod numeru 3. mają problem w związkach, bo same nie wiedzą czego chcą…

Trójeczki! Kochamy was za to, że dajecie radość i kochamy Was za waszą spontaniczność, kochamy w Was tę energię życia, która w Was kipi. Natomiast trudno czasem zaakceptować waszą lekkomyślność i chwiejność…

3. Komunikatywność i towarzyskość 3. numerologicznej vs. zazdrość

Jesteście komunikatywne i towarzyskie, potraficie odnaleźć się praktycznie wszędzie. Jednak zdarza się Wam być zawistnymi i zazdrosnymi, co może utrudniać dobre kontakty towarzyskie. 

Jak już pisałam wyżej – jesteście twórcze, ale może tak się wydarzyć, że macie blokadę i nie potraficie sobie z nią poradzić. Jeśli zaczynacie kopiować i naśladować zamiast tworzyć, to próbujecie być kimś, kim tak naprawdę nie jesteście, a to spowoduje to Waszą niemoc. Bądźcie takie, jakie jesteście naprawdę: uroczo cudowne i pełne twórczych ambicji!

4. Jako 3. numerologiczna dziel się radością!

Unikajcie zachowywania się jak kapryśne, wręcz rozpieszczone małe dziecko, które utrudnia tworzenie długotrwałych relacji. Obudźcie w sobie to dziecko, które potrafi pokazywać szczęście i promieniować radością!

5. Trójka 3. zawsze spada na 4 łapy

Mimo, że bywacie niestałe i zmienne, macie powodzenie i, jak żadna inna wibracja, umiejętność spadania na cztery łapy. Podświadomie wiecie, że raczej Wam wszystko ujdzie na sucho. Nie wykorzystujcie tego i nie kokietujcie (w tym złym tego słowa znaczeniu)!. Wyróżniacie się  kulturą osobistą i logiką – korzystajcie z tego!

Pieniądze w życiu 3. numerologicznej

Najczęściej pieniądze przychodzą z łatwością do Trójek, ale niestety – ciężko żeby się koło nich utrzymały. 

6. Czarnowidztwo i emocjonalność u Trójki

Kochane Trójeczki – macie w sobie potencjał zgody na świat i posiadania pogodnego usposobienia oraz dużą emocjonalność. Niestety, jeśli nad sobą nie popracujecie, możecie mieć  tendencję nawet do czarnowidztwa. Unikajcie tego, gdyż to bardzo zaburza wasze pole energetyczne. 

W naturalny sposób umiecie być w tu i teraz. Może się to wydarzać, gdyż jesteście radosne, beztroskie i bezproblemowe jak małe dziecko. Jednak nie reagujcie też jak dziecko, kiedy coś idzie nie po Waszej myśli. Nie stawajcie się wtedy trudne dla otoczenia, wręcz pretensjonalne, bo sporo możecie stracić. 

7. Trójka lubi być w centrum uwagi

Kipicie wdziękiem, blaskiem i lubicie być popularne. Możecie czuć zmęczenie rutyną i gubicie się, gdy nie macie planów na przyszłość. Stwórzcie je! Nie czekajcie aż same do Was przyjdą.

8. Jakie lekcje ma do odrobienia Numerologiczna Trójka?

Nauczcie się tolerancji, harmonii i nie rozpraszajcie energii. Pokazujcie ludziom, że warto się skupić na odczuwaniu radości i mieć pozytywne nastawienie do życia.

8. Czego życzymy Numerologicznym Trójkom?

Życzymy Wam spełnienia z Waszych dokonań twórczych, to dla Was najważniejsze!

Kiedy prowadzę trójki w terapii i one mają gorszy dzień to wtedy proszę je o namalowanie czegoś, np. mandali. Jeśli oglądacie moje Kwadranse z Dobrą Energią (w poniedziałki o 12.00 na moim kanale na Youtube i Facebook), to możecie zauważyć, że na ścianie mojego pokoju są obrazy. Ich autorem jest właśnie Trójka Numerologiczna, z którą miałam przyjemność współpracować.

Podwibracje numerologiczne dla Trójki

Z jakich konfiguracji otrzymujemy 3?

Przypominam, że podwibracja to jest ta liczba, którą otrzymujemy jak dodamy wszystkie liczby z naszej daty urodzenia, czyli ta liczba przed redukcją. 

Powibracja 12 lub 21

Z 12 albo z 21, czyli mamy tu kombinację  jedynki i dwójki, a więc uaktywniają się predyspozycje do prowadzenia grupy i bycia w grupie.

Podwibracja 30

Trójka będzie też z 30, czyli po prostu – wzmacnia wyżej opisane cechy.

Podwibracja 39 i 48

Jeśli mamy 39 to zauważmy, że 3+9=12, zatem mamy taki sam opis jak wyżej. Tak samo jest w przypadku liczby 48, bo 4+8=12.

Numerologia ciąg dalszy – dzień urodzenia dla Trójki

Przeanalizujmy teraz jaki wpływ na wibrację 3 ma dzień urodzenia. 

Jeżeli trójka urodziła się w pierwszym trzecim albo w piątym dniu miesiąca (albo w dniach, które redukują się do tych liczb), wówczas będzie jeszcze bardziej otwarta jeszcze i chętna do tego żeby być z ludzi.

Jeżeli trójeczka urodziła się tego szóstego albo siódmego dnia miesiąca (albo w dniach, które redukują się do tych liczb) to może to gasić blask trójki. Dzieje się tak ponieważ jako liczba parzysta (siódemka w numerologii to liczba parzysta) może spowodować, że trójka będzie lekko wycofana. 

Ósemka z dnia urodzenia (albo 17 czy 26)  powoduje, że trójka ma większe predyspozycje żeby zarabiać na swojej pasji, np. napisać książkę, nagrać płytę czy malować obrazy.  

Jeżeli mamy do czynienia z dziewiątką z dnia urodzenia,  jak się domyślacie będzie ona otwierała trójkę na duchowe prowadzenie innych i spotęguje podstawę bycia dla innych. 

Podsumowanie – 3 w Numerologii

Zalety 3: Twórczość, komunikatywność, towarzyskość, uwodziciel, zdobywca, zdolności artystyczne, zarażają radością, emanowanie szczęściem, cieszą się powodzeniem, kulturą osobistą, logiczne myślenie, pogodność, akceptacja tego co tu i teraz, beztroskość, wdzięk, blask, popularność

Druga strona 3: Zawistność, zazdrość, nie wie czego chce, blokady, naśladownictwo, kapryśność, brak stałości, zmienność, próżność, kokieteryjność, marnotrawienie czasu, energii, tendencja do narzekania, czarnowidztwo, pretensjonalność, brak planów, zmęczenie rutyną

Jakim kolorem wspierać w sobie radość?

Kolorem żółtym, który wspiera radość z życia. Jeśli więc brakuje Wam energii Drogie Trójki – załóżcie na siebie coś żółtego 🙂

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Oblicz sobie – szczegóły znajdziesz tutaj.

Ściskam Was mocno i bądźcie radosne Trójeczki!

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też