Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję – uczą ludzi miłości – do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?

Jestem 9 numerologiczną, a jak wiecie – najtrudniej jest mówić o sobie samym. Jest tak m.in. dlatego, że nagle może się okazać, że dowiemy się jakie możemy mieć jeszcze lekcje do odrobienia… Postaram się jednak być jak najbardziej profesjonalna i mam nadzieję, że będę mogła Wam przedstawić jaka jest dziewiątka numerologiczna – zarówno w ich pozytywnych, jak i mniej pozytywnych aspektach. Zapraszam do video i/lub lektury.

Numerologiczna 9 – zobacz video o tym jakie cechy mają osoby z wibracją 9.

1. Dziewiątka w numerologii – urodzony nauczyciel

Dziewiątka przede wszystkim występuje w roli nauczyciela i często jest tak, że ma naprawdę duże pokłady cierpliwości. Nie denerwuje się, gdy trzeba jeszcze raz coś komuś tłumaczyć oraz zgłębiać z kimś wiedzę. Dziewiątka lubi uczyć i odkrywać przed uczniem to, czego sama doświadczyła. Ale nie tylko – 9 może też być na przykład zwykłym nauczycielem w szkole i jest duża szansa, że taka praca będzie jej sprawiać przyjemność.

Dziewiątka jako stara dusza ma czasami już tyle doświadczeń, że staje się przewodnikiem, terapeutą duszy, nauczycielem duchowym czy mówcą motywacyjnym. Taka właśnie jest najczęściej droga spełnionej dziewiątki. Jeśli z jakiegoś powodu dziewiątka nie naucza, nie przekazuje swojej wiedzy (nawet młodszym pracownikom) – po kilku latach przestaje odczuwać satysfakcję z pracy. 

2. Kosmiczna energia dziewiątki

Mówi się, że osoby o tej wibracji mają połączenie z energiami kosmosu, m. in. z miłością kosmiczną. Jeśli dziewiątka nie zadba o siebie i swoją wibrację, staje się sentymentalna albo wręcz histeryczna i rozchwiana emocjonalnie.

Prawie każda dziewiątka lubi rozgłos i sławę. Kręcą ją media czy kontakty zagraniczne. Jeżeli jednak wykonuje pracę, której nie lubi, albo w jej życiu nie dzieje się tak jakby chciała – może stać się zgorzkniała i ponura, zamiast być ciepła i fajna dla innych.

3. Potencjał dziewiątki – empatia czy wykorzystywanie innych?

Bardzo często dziewiątki znają swój talent, a niektóre dziewiątki są nawet geniuszami. Lubią spełniać się twórczo. Jeśli natomiast nie odkryją siebie – stają się wulgarne, samotne i dbają o to, żeby być odizolowane we wszelkich możliwych przestrzeniach.

Dziewiątka w naturalny sposób jest empatyczna, więc mówi się, że dziewiątki mogą wykonywać z powodzeniem zawód numerologa, astrologa, psychologa, psychoanalityka czy seksuologa. Należy jednak pamiętać o tym, że dziewiątka, która wykonuje pracę, do której nie jest powołana, może zacząć wykorzystywać innych. Wówczas do tak nisko wibrujących dziewiątek mamy dystans i nie ma mowy o empatii.

4. Intuicja czy próżność?

Dziewiątka powinna uczyć się ufać swojej intuicji, szlachetności i wykorzystywać swój intelekt, ale w taki sposób żeby nie stać się egocentryczna i próżna.

Osoby o wibracji dziewięć są zazwyczaj bystre, błyskotliwe i lubią władzę. Jeśli jednak postawi sobie cele wyłącznie materialne, dodatkowo zbyt duże i nieproporcjonalne do tego, co dziewiątka mogłaby osiągnąć duchowo, to stanie się zamknięta i pochłonięta w uczuciu, że świat jest dla nich zamknięty. Mamy tutaj już do czynienia z takim niezdrowym egoistą.

5. Strzał prosto w serce – jak 9 to wykorzystuje?

Dziewiątki są otwarte i komunikatywne, ale czasami obrażają się z byle powodu i czują się bardzo samotne, niechciane i niezrozumiane. Pomimo to dziewiątki są szczere i sprawiedliwe. Bardzo ważna jest dla nich prawda, chociaż niestety czasami są aroganckie, skłonne do kłótni i  zgorzkniałe. 

Dziewiątki powinny pamiętać, że ponieważ dużo wiedzą i dużo czują, to mają dostęp do serc innych. Jeżeli 9 nie jest świadoma tego co robi innym, to może tak być, że strzela ludziom prosto w serce. I o ile robi to z dobrą intencją – super, bo przecież jesteśmy chętne do wezwań i do pomocy. Ale uważajcie, bo jeżeli strzelacie złością czy zgorzkniałością – to również traficie w to samo miejsce. Nawet jeśli kogoś pokonamy, to i tak na końcu jest uczucie przegranej i uczucie porażki.

6. Wolny ptak – nie ograniczaj dziewiątki!

Dziewiątka ma potrzebę wolności i niezależności. Widać to nawet u dzieci dziewiątek, które buntują się, gdy czują, że ktoś je ogranicza.

Osoby z wibracją 9 to altruiści, wrażliwi na ludzką krzywdę i niesprawiedliwość. Ale aby móc pracować z pożytkiem dla siebie i innych, potrzebują pełnej niezależności. Ich wielką pasją są podróże i powinny je realizować, gdy tylko czują taką potrzebę.

7. Jakie lekcje powinna odrobić numerologiczna dziewiątka?

Dziewiątka numerologiczna ma do odrobienia lekcje dotyczące miłości bezwarunkowej: kochać i uczyć tej sztuki innych. Najpierw trzeba nauczyć tego, żeby pokochać innych (takimi jakimi są), a później pokazać im, że ich też warto kochać. Pokazujemy, że każdy jest wartościowy, piękny wewnętrznie i doskonały. Warto też pokazać gdzie człowiek mógłby ze sobą popracować.

Czego życzymy dziewiątkom? 

Oczywiście – możliwości uczenia innych pokazując im własne doświadczenia oraz brania udziału we wszelkiego rodzaju działaniach społecznych.

Podwibracje numerologiczne dla dziewiątki

Podwibracja 18

Z 18 czyli jedynka i ósemka  czyli para liczb, które ułatwiają prowadzenie grupy czy projektu.

Podwibracja 27

27 to niesamowita liczba w numerologii. Więcej o tym znajdziecie na moim blogu: https://szkolanumerologii.pl/magiczna-27-w-numerologii/

Zajrzyjcie również do medytacji 27 – jakby ktoś chciał oddać stare obietnice i przysięgi, to tutaj znajdziecie więcej szczegółów: Karma 27

Podwibracja 36

Tutaj widzimy triadę artystyczną 3-6-9 więc dobrze jest poszukać u siebie zdolności twórczych, ale należy też pamiętać, by nie brać za dużo na swoje barki. 

Podwibracje 45 i 54

45 i 54 czyli 4 to praca, a piątka dodaje energii.

Jaki wpływ ma na dziewiątkę jej dzień urodzenia?

Jeżeli dziewiątka urodziła się w pierwszym dniu miesiąca, to będzie to wspierać jej zdolności przywódcze i organizatorskie.

Jeżeli urodziła się trzeciego albo piątego dnia miesiąca, to pomoże się to otworzyć dziewiątce i wykorzystać wrodzoną kreatywność. Taka dziewiątka być też chętna do otwierania własnego biznesu.

Jeżeli dniem urodzenia dziewiątki numerologicznej jest liczba dwa, cztery albo sześć , może to utrudniać życie dziewiątki i może ona sama ze sobą czuć się nieswojo. 

Dziewiątka urodzona dnia 7 czy 9 będzie miała możliwość doświadczania wglądów medytacyjnych oraz może posiadać dar jasnowidzenia i jasnoczucia. 

Kiedy dziewiątka urodzi się 8 dnia miesiąca, będzie się chętnie angażować w różne projekty biznesowe oraz może mieć predyspozycje do pracy z energią. 

Jaki kolor nosimy w dziewiątym dniu osobistym? 

Zachęcam do tego, żeby wspierać tę energię kolorem pastelowym.

Podsumowanie – 9 w Numerologii

Zalety Dziewiątki: posiadają kosmiczną energię, empatia (zdolności numerologiczne czy terapeutyczne), niezależność, intelekt, intuicja, bystrość, błyskotliwość, władza, otwartość, komunikacja, szczerość, sprawiedliwość, prawdomówność, chętne do wyzwań, gotowe na rozgłos, sławę, medialność, kontaktowość, podróże, wolność, potrzeba niezależności, talent i geniusz artystyczny.


Druga strona Dziewiątki: arogancja, kłótliwość, zgorzkniałość, obrażalstwo, izolacja, egocentryzm, próżniactwo, wykorzystywanie innych, skąpstwo, wulgarność, samotność, odizolowanie, bunt, histeria, emocjonalność.

Dowiedz się jak obliczyć Twoją główną wibrację!

Komentarze (73)

 1. Estera pisze:

  Witam, a 29 dzień urodzenia, co będzie mówił o mnie jako o 9? Pozdrawiam, Estera.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   29 miesiąca urodzenia może powodować nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi. Więcej informacji znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 2. Oliwka pisze:

  Dzień dobry!
  Urodziłam się 7 dnia miesiąca i jestem 9 numerologiczną. Jak ten dzień na mnie wpływa?
  Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź!!!

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Jeśli dziewiątka urodziła się 7 dnia miesiąca, jest ogromne prawdopodobieństwo, że będzie wybierała izolację i medytowanie w samotności. Może też stronić od ludzi. Dodatkowo osoby urodzone tego dnia są zainteresowane wiedzą tajemną, chętne do zgłębiania kosmicznego porządku świata. Mogą stać się specjalistami w wąskiej dziedzinie. Mają nieograniczony dostęp do swojej intuicji, o ile sobie na to pozwolą. Mogą wydawać się zdystansowane i powściągliwe, gdyż boją się zostać zranione. Otoczenie często ma kłopot ze zrozumieniem tych osób.
   Więcej informacji znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 3. Anna pisze:

  Dzień dobry.
  A jak wpływa 17 dzień urodzin na dziewiątkę ?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   U Dziewiątek urodzonych 17 dnia miesiąca często obserwujemy chęć spełniania się w biznesie, najczęściej we własnej działalności. Dodatkowo osoby te są urodzone pod szczęśliwą gwiazdą, mają opiekę sił kosmosu. Jeśli tylko popracują nad wiarą w siebie, mogą osiągnąć, co tylko zechcą, pod warunkiem, że otworzą się na zmianę i nie będą szukać wymówek. Mają predyspozycje do przyciągania pieniędzy, często nie stanowią one dla nich problemu. Mogą
   spróbować sił w handlu albo objąć stanowiska kierownicze. Są to perfekcjoniści, którzy umieją się koncentrować i dzięki temu połączyć się z kosmicznym źródłem informacji. 17 rozbudza bowiem zainteresowanie astrologią, numerologią, ezoteryką i predysponuje do przekraczania ziemskich struktur. Ponieważ 1+7 to 8, dlatego będzie do nich pasowało dużo cech osób urodzonych 8 dnia miesiąca.
   Więcej informacji znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 4. Danuta pisze:

  Dzień dobry.
  Urodziłam się 17 dnia miesiąca i jestem dziewiątka numerologiczna .Jak ten dzień wpływa na mnie?

  Dziękuję za odpowiedź

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   U Dziewiątek urodzonych 17 dnia miesiąca często obserwujemy chęć spełniania się w biznesie, najczęściej we własnej działalności. Dodatkowo osoby te są urodzone pod szczęśliwą gwiazdą, mają opiekę sił kosmosu. Jeśli tylko popracują nad wiarą w siebie, mogą osiągnąć, co tylko zechcą, pod warunkiem, że otworzą się na zmianę i nie będą szukać wymówek. Mają predyspozycje do przyciągania pieniędzy, często nie stanowią one dla nich problemu. Mogą
   spróbować sił w handlu albo objąć stanowiska kierownicze. Są to perfekcjoniści, którzy umieją się koncentrować i dzięki temu połączyć się z kosmicznym źródłem informacji. 17 rozbudza bowiem zainteresowanie astrologią, numerologią, ezoteryką i predysponuje do przekraczania ziemskich struktur. Ponieważ 1+7 to 8, dlatego będzie do nich pasowało dużo cech osób urodzonych 8 dnia miesiąca.
   Więcej informacji znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska