Numerologiczna 9.

.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję – uczą ludzi miłości – do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?

Jestem 9 numerologiczną, a jak wiecie – najtrudniej jest mówić o sobie samym. Jest tak m.in. dlatego, że nagle może się okazać, że dowiemy się jakie możemy mieć jeszcze lekcje do odrobienia… Postaram się jednak być jak najbardziej profesjonalna i mam nadzieję, że będę mogła Wam przedstawić jaka jest dziewiątka numerologiczna – zarówno w ich pozytywnych, jak i mniej pozytywnych aspektach. Zapraszam do video i/lub lektury.

Numerologiczna 9 – zobacz video o tym jakie cechy mają osoby z wibracją 9.

1. Dziewiątka w numerologii – urodzony nauczyciel

Dziewiątka przede wszystkim występuje w roli nauczyciela i często jest tak, że ma naprawdę duże pokłady cierpliwości. Nie denerwuje się, gdy trzeba jeszcze raz coś komuś tłumaczyć oraz zgłębiać z kimś wiedzę. Dziewiątka lubi uczyć i odkrywać przed uczniem to, czego sama doświadczyła. Ale nie tylko – 9 może też być na przykład zwykłym nauczycielem w szkole i jest duża szansa, że taka praca będzie jej sprawiać przyjemność.

Dziewiątka jako stara dusza ma czasami już tyle doświadczeń, że staje się przewodnikiem, terapeutą duszy, nauczycielem duchowym czy mówcą motywacyjnym. Taka właśnie jest najczęściej droga spełnionej dziewiątki. Jeśli z jakiegoś powodu dziewiątka nie naucza, nie przekazuje swojej wiedzy (nawet młodszym pracownikom) – po kilku latach przestaje odczuwać satysfakcję z pracy. 

2. Kosmiczna energia dziewiątki

Mówi się, że osoby o tej wibracji mają połączenie z energiami kosmosu, m. in. z miłością kosmiczną. Jeśli dziewiątka nie zadba o siebie i swoją wibrację, staje się sentymentalna albo wręcz histeryczna i rozchwiana emocjonalnie.

Prawie każda dziewiątka lubi rozgłos i sławę. Kręcą ją media czy kontakty zagraniczne. Jeżeli jednak wykonuje pracę, której nie lubi, albo w jej życiu nie dzieje się tak jakby chciała – może stać się zgorzkniała i ponura, zamiast być ciepła i fajna dla innych.

3. Potencjał dziewiątki – empatia czy wykorzystywanie innych?

Bardzo często dziewiątki znają swój talent, a niektóre dziewiątki są nawet geniuszami. Lubią spełniać się twórczo. Jeśli natomiast nie odkryją siebie – stają się wulgarne, samotne i dbają o to, żeby być odizolowane we wszelkich możliwych przestrzeniach.

Dziewiątka w naturalny sposób jest empatyczna, więc mówi się, że dziewiątki mogą wykonywać z powodzeniem zawód numerologa, astrologa, psychologa, psychoanalityka czy seksuologa. Należy jednak pamiętać o tym, że dziewiątka, która wykonuje pracę, do której nie jest powołana, może zacząć wykorzystywać innych. Wówczas do tak nisko wibrujących dziewiątek mamy dystans i nie ma mowy o empatii.

4. Intuicja czy próżność?

Dziewiątka powinna uczyć się ufać swojej intuicji, szlachetności i wykorzystywać swój intelekt, ale w taki sposób żeby nie stać się egocentryczna i próżna.

Osoby o wibracji dziewięć są zazwyczaj bystre, błyskotliwe i lubią władzę. Jeśli jednak postawi sobie cele wyłącznie materialne, dodatkowo zbyt duże i nieproporcjonalne do tego, co dziewiątka mogłaby osiągnąć duchowo, to stanie się zamknięta i pochłonięta w uczuciu, że świat jest dla nich zamknięty. Mamy tutaj już do czynienia z takim niezdrowym egoistą.

5. Strzał prosto w serce – jak 9 to wykorzystuje?

Dziewiątki są otwarte i komunikatywne, ale czasami obrażają się z byle powodu i czują się bardzo samotne, niechciane i niezrozumiane. Pomimo to dziewiątki są szczere i sprawiedliwe. Bardzo ważna jest dla nich prawda, chociaż niestety czasami są aroganckie, skłonne do kłótni i  zgorzkniałe. 

Dziewiątki powinny pamiętać, że ponieważ dużo wiedzą i dużo czują, to mają dostęp do serc innych. Jeżeli 9 nie jest świadoma tego co robi innym, to może tak być, że strzela ludziom prosto w serce. I o ile robi to z dobrą intencją – super, bo przecież jesteśmy chętne do wezwań i do pomocy. Ale uważajcie, bo jeżeli strzelacie złością czy zgorzkniałością – to również traficie w to samo miejsce. Nawet jeśli kogoś pokonamy, to i tak na końcu jest uczucie przegranej i uczucie porażki.

6. Wolny ptak – nie ograniczaj dziewiątki!

Dziewiątka ma potrzebę wolności i niezależności. Widać to nawet u dzieci dziewiątek, które buntują się, gdy czują, że ktoś je ogranicza.

Osoby z wibracją 9 to altruiści, wrażliwi na ludzką krzywdę i niesprawiedliwość. Ale aby móc pracować z pożytkiem dla siebie i innych, potrzebują pełnej niezależności. Ich wielką pasją są podróże i powinny je realizować, gdy tylko czują taką potrzebę.

7. Jakie lekcje powinna odrobić numerologiczna dziewiątka?

Dziewiątka numerologiczna ma do odrobienia lekcje dotyczące miłości bezwarunkowej: kochać i uczyć tej sztuki innych. Najpierw trzeba nauczyć tego, żeby pokochać innych (takimi jakimi są), a później pokazać im, że ich też warto kochać. Pokazujemy, że każdy jest wartościowy, piękny wewnętrznie i doskonały. Warto też pokazać gdzie człowiek mógłby ze sobą popracować.

Czego życzymy dziewiątkom? 

Oczywiście – możliwości uczenia innych pokazując im własne doświadczenia oraz brania udziału we wszelkiego rodzaju działaniach społecznych.

Podwibracje numerologiczne dla dziewiątki

Podwibracja 18

Z 18 czyli jedynka i ósemka  czyli para liczb, które ułatwiają prowadzenie grupy czy projektu.

Podwibracja 27

27 to niesamowita liczba w numerologii. Więcej o tym znajdziecie na moim blogu: https://szkolanumerologii.pl/magiczna-27-w-numerologii/

Zajrzyjcie również do medytacji 27 – jakby ktoś chciał oddać stare obietnice i przysięgi, to tutaj znajdziecie więcej szczegółów: Karma 27

Podwibracja 36

Tutaj widzimy triadę artystyczną 3-6-9 więc dobrze jest poszukać u siebie zdolności twórczych, ale należy też pamiętać, by nie brać za dużo na swoje barki. 

Podwibracje 45 i 54

45 i 54 czyli 4 to praca, a piątka dodaje energii.

Jaki wpływ ma na dziewiątkę jej dzień urodzenia?

Jeżeli dziewiątka urodziła się w pierwszym dniu miesiąca, to będzie to wspierać jej zdolności przywódcze i organizatorskie.

Jeżeli urodziła się trzeciego albo piątego dnia miesiąca, to pomoże się to otworzyć dziewiątce i wykorzystać wrodzoną kreatywność. Taka dziewiątka być też chętna do otwierania własnego biznesu.

Jeżeli dniem urodzenia dziewiątki numerologicznej jest liczba dwa, cztery albo sześć , może to utrudniać życie dziewiątki i może ona sama ze sobą czuć się nieswojo. 

Dziewiątka urodzona dnia 7 czy 9 będzie miała możliwość doświadczania wglądów medytacyjnych oraz może posiadać dar jasnowidzenia i jasnoczucia. 

Kiedy dziewiątka urodzi się 8 dnia miesiąca, będzie się chętnie angażować w różne projekty biznesowe oraz może mieć predyspozycje do pracy z energią. 

Jaki kolor nosimy w dziewiątym dniu osobistym? 

Zachęcam do tego, żeby wspierać tę energię kolorem pastelowym.

Podsumowanie – 9 w Numerologii

Zalety Dziewiątki: posiadają kosmiczną energię, empatia (zdolności numerologiczne czy terapeutyczne), niezależność, intelekt, intuicja, bystrość, błyskotliwość, władza, otwartość, komunikacja, szczerość, sprawiedliwość, prawdomówność, chętne do wyzwań, gotowe na rozgłos, sławę, medialność, kontaktowość, podróże, wolność, potrzeba niezależności, talent i geniusz artystyczny.


Druga strona Dziewiątki: arogancja, kłótliwość, zgorzkniałość, obrażalstwo, izolacja, egocentryzm, próżniactwo, wykorzystywanie innych, skąpstwo, wulgarność, samotność, odizolowanie, bunt, histeria, emocjonalność.

Dowiedz się jak obliczyć Twoją główną wibrację!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

61 komentarzy
 1. Dzień dobry, dziewiątka urodzona 9.04.1994 w podwibracji 36, co oznaczają aż trzy dziewiątki w dacie urodzenia?

  Odpowiedz
 2. To jest naprawdę niesamowite, ile się zgadza z tym, jaka ja jestem :O

  Odpowiedz
 3. A z jakimi trudnosciami może zmagać się moja córka, 9 urodzona 22.05.2016? Dzień urodzin to 4. Czy to może oznaczać ze będzie czuła się nieswojo dlatego, uporządkowanie4 czy jej poczucie obowiązku może kolidować z potrzeba wolności?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Dla Dziewiątek najważniejszy jest rozwój osobisty i rozwój w wybranej dziedzinie. WG=9 umie pracować nad sobą i często czuje potrzebę dokształcania się oraz kształcenia innych. Nie powinna unikać możliwości do rozwoju, bo po pewnym czasie poczuje, że jak tlenu brakuje jej w życiu spełnienia. Nie służy jej zatracanie się w czymś, czego nie czuje. Musi odkryć siebie i żyć w zgodzie z tym.
   Więcej informacji znajdzie Pani w portrecie opisowym córki, zamówić go można tutaj: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-dla-dziecka/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 4. Dziewiątka Ur. 12.07.1997 😀

  Odpowiedz
 5. Bardzo ciekawy wpis 🙂
  Urodziłam się 15.04.1997r. chętnie dowiem się jaki mam potencjał

  Odpowiedz
 6. Witam. Bardzo ciekawy artykul. Jestem urodzona 29.06.1990. Co to oznacza?
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Jest Pani numerologiczną Dziewiątką z podbibracji 36 – 369 to triada artystyczna dająca predyspozycje do działań twórczych, z drugiej strony o osobach
   z tej podwibracji mówi się, że niosą za dużo na swoich barkach. Natomiast 29 dzień miesiąca urodzenia może powodować nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 7. Dziewiatka urodzona 30.06.1998?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Jest Pani numerologiczną Dziewiątką z podbibracji 36 – 369 to triada artystyczna dająca predyspozycje do działań twórczych, z drugiej strony o osobach
   z tej podwibracji mówi się, że niosą za dużo na swoich barkach.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 8. Witam a urodzona 9 w dniu 13 (13.09.1985)

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Podwibracja 36 daje Dziewiątkom predyspozycje do działań twórczych, z drugiej strony o osobach z tej podwibracji mówi się, że niosą za dużo na swoich barkach. Natomiast 13 dzień miesiąca może powodować nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi. 13 jest też karmą pracy i pieniędzy. To informacja, że w poprzednim życiu dana osoba zaniedbywała pracę i zawodowe obowiązki.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 9. Urodziłem się 23 dnia miesiąca, i jestem 9-ką. Co z tego wynika ?

  Odpowiedz
 10. Dzień dobry. Jestem 9 urodzona 20 tego pazdziernika z pod wibracja 27. Jaki wpływ ma mój dzień urodzin?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   20 dzień miesiąca może u dziewiątek powodować nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi. Natomiast 27 to jednocześnie dar i przekleństwo. Z jednej strony daje człowiekowi ponadprzeciętne możliwości intelektualne czy możliwości doświadczania podróży duchowych (np. podczas medytacji), z drugiej strony jednak może oznaczać, że ów człowiek powinien posprawdzać swoje życie pod kątem blokad. Ograniczenia możliwości działania na jakiejś płaszczyźnie mogą bowiem wynikać z dawnych ślubowań czy kontraktów i umów. Warto więc sprawdzić, czy dany człowiek ma „na koncie” jakieś obietnice i dowiedzieć się, jak można go uwolnić od ich wpływu.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 11. Witam serdecznie ,czytałem różne opisy dziewiątki ,ale rzeczywiście tu znalazłem najwięcej informacji .Jestem 9 ur 9 dnia .1979 .Dostrzegałem juz wczeswcześniej u siebie zdolności takie jak bardzo silna intuicja , ale również potrafie czytać z oczu ,ludzie często są bardzo zaskoczeni ,dostrzegam slady po przeszłych trudnyc sytuacjach .Również będąc blisko osoby chorej ciężko ,czuję dosłownie to co chory ,cierpię również ,ta cecha odbiera mi energię ,i podobne sytuacje gdzie panuje negatywne emocje ,Też źle to sieckonczyv,przez co mam problemy z pracą .Prozę o podpowiedź w jakim kierunku pracować aby choć trochę potrafić chronić sie przed złym .

  Odpowiedz
 12. Dzień dobry, a co jeśli 9tka urodziła się 24 dnia miesiąca ? Tez czuje się nie swojo ze sobą ?

  Odpowiedz
  • Witam, jestem 9 urodzoną 26 czerwca z podwibracją 18. Jaki na moje życie ma mój dzień urodzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

  • Dzień dobry?
   U dziewiątek urodzonych 26 dnia miesiąca często obserwujemy chęć spełniania się w biznesie, najczęściej we własnej działalności. Jednak na drodze do pełnego realizowania się może stanąć podwibracja 18 – liczba ta osłabia wiarę w siebie i buduje tendencję do porównywania się do innych.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • 12 sierpnia… jakieś pomysły na mnie i moje niezdecydowanie?

  • Co jeśli 9 urodzona jest 31.10?

 13. A co jeżeli nie mam pod wibracji i dostałem równą 9. Moja data 11.11.2003
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   11 dzień miesiąca urodzenia może powodować nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi. 11 jest też liczbą mistrzowską i osoby nią obdarzone często mają ogromne serce, nie rozumieją, jak można być okrutnym dla innych. Niestety dlatego też łatwo dają się wykorzystywać, więc muszą na to uważać i dbać o siebie.
   Pozdrawiamy!

  • Witam a urodzona 9 w dniu 15?

  • Mam zagwostke . Data moich narodzin powinna być 25 12 1988 natomiast jestem wcześniakiem i urodziłam się 30 11 1988. Od pewnego czasu zrozumiałam ze bliżej mi właśnie do numerologicznej 9 nizeli 4 która wychodzi z 30 11 1988 . Jak to jest . Jestem 9 czy 4 . Koziorozcem czy strzelcem .

  • Dzień dobry?
   Tak naprawdę jest to indywidualna sprawa. Na to, że czuje się Pani bardziej 9 niż 4, mogą mieć też wpływ liczby wynikające z Pani imion, nazwisk, a nawet przezwisk. Zapraszamy na sesję omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ – podczas spotkania z Olgą uzyska Pani więcej informacji.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • Witam ! 🙂

   Jestem Numerologiczną 9 urodzoną 06.06.1995 roku . Jak moja data urodzenia na mnie wpływa na moją osobowość jak i charakter? Dodam że urodziłam się o godzinie 6:15 rano więc w mojej dacie urodzenia są aż trzy 6. Moją liczbą z imienia również jest 6. Jestem osobą bardzo wrażliwą na ludzi jak i otaczający mnie świat, zawsze pragnę pomóc każdemu, bardzo lubię sztukę muzykę klasyczną jak i literature. Jestem trochę introwertyczką lubiącą samotność ale nie zamykam się na ludzi bo lubię wśród nich przebywać. Mój zawód jak i moją przyszłość pragnę związać właśnie z pomaganiem innym . To co przeczytałam o nas 9 rzeczywiście dużo się zgadza z tym jak ja postrzegam świat I jak się czuje .
   Pozdrawiam:) i cieszę się że tworzycie takie dteony to jest bardzo pomocne dla tych , którzy się interesują astrologią jak i numerologią

  • Dzień dobry?
   6 dzień miesiąca może powodować u Dziewiątek nieśmiałość i kłopot z wystąpieniami publicznymi. Natomiast podwibracja 36 daje predyspozycje do działań twórczych, z drugiej jednak strony o osobach z tej podwibracji mówi się, że niosą za dużo na swoich
   barkach.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 14. Witam. Ja również jestem numerologiczną 9-tka (08.08.1982). Mam silnie rozwiniętą intuicję, sny prorocze też mi się zdarzają. Od niedawna interesuję się numerologia, rozwojem duchowym. Ciekawi mnie, w jakim powinnam iść kierunku w życiu.

  Odpowiedz
 15. A jeśli dziewiątka urodziła się 30 dnia miesiąca? Jaki to ma na nią wpływ? 🙂
  Pozdrawiam, Monika

  Odpowiedz
  • Dzien dobry
   A jak wyglada to u 9 urodzonych 10 w niedziele i do tego w zielone swiatki?

 16. Dzień dobry,
  Wspaniały film oraz artykuł, chciałabym zapytać o wpływ urodzenia 12 dnia miesiąca dla 9. Od dłuższego czasu odczuwam duże zagubienie w życiu.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za komentarz. 12 dzień miesiąca pomaga dziewiątkom otworzyć się na potencjał twórczy. Osoby urodzone 12 powinni pamiętać o potrzebie twórczego spełnienia i zapewnić sobie możliwość jego realizacji. W przeciwnym wypadku stają się trudni i zgorzkniali. Warto, by nie rezygnowali za szybko, popracowali nad wytrwałością i koncentracją, która prowadzi do celu. Świat odbiera ich jako osoby śmiałe, bezproblemowe i chętne do działania. Często się uśmiechają, co powoduje, że ludzie ich lubią. Więcej informacji zdobędzie Pani podczas sesji portretu numerologicznego. Tutaj może Pani zarezerwować termin: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie!

 17. Witam, bardzo dobrze się czyta ten artykuł. Naprawdę bardzo się cieszę ze ktoś poświęca na to czas. Jestem numerologiczna 9 (09.07.2000) bardzo dużo nie wyjaśnionych (niewytłumaczalnych) rzeczy dzieje się w moim życiu. Jestem bardzo mocno połączona ze światem snów często mam sny prorocze lecz o nich nie wiem. Czy jest może jakas porada jak z siebie coś więcej wyciągnąć.
  Pozdrawiam Gabriela.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

  • Bardzo ciekawy opis i zgodny, nawet z wadami dziewiątek. Jestem jedną z nich, ur. 10.09.1970r. Interesuje mnie jaki wpływ ma mój dzień urodzenia i jak mogę wykorzystać swój potencjał?

 18. Dziewiątka Ur 27-09-1980 jak mogę wykorzystać swój potencjał?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

 19. Witam serdecznie, mimo wielu artykułów dostępnych w sieci to Twój portret numerologicznej 9 bardzo mi się podoba. Chciałbym Cię poprosić o nieco szersze odniesienie się do części z dnia urodzin dziewiątki urodzonej 2 dnia ( w moim przypadku 2 sierpień 1988) ponieważ opisujesz, że taka osoba może czuć się nieswojo oraz może to utrudniać jej życie? Zdaje sobie sprawę, że wiele argumentów może mieć na to wpływ jednak jestem ciekaw Pani opinii. Przy okazji będę wdzięczny jeżeli wypowie się Pani w odpowiedzi na mój komentarz, czy ma na nas wpływ numerologia naszych rodziców, w szczególności chodzi mi o matki ( moja mama również 9 z sumy 27 ).
  Z wyrazami szacunku pozdrawiam
  Adrian

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • A jeśli 9tka jest urodzona 16 dnia miesiąca, to jaki ma on wpływ?

  • Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz. Jeśli dziewiątka urodziła się 16 dnia miesiąca, jest ogromne prawdopodobieństwo, że będzie wybierała izolację i medytowanie w samotności. Może też stronić od ludzi. 16 jest też liczbą karmiczną. Osoba z karmą 16 ma na sobie dużą odpowiedzialność za swoich bliskich, może być zdradzana, ale zrobi wszystko, by utrzymać małżeństwo, i zazwyczaj ma kłopoty w związkach. Jest narażona na liczne oszustwa, niesprawiedliwość i cierpienie ze strony przyjaciół i rodziny. Więcej informacji oraz sposoby na przepracowanie karmy 16 znajdzie Pani w książce “Prawda zaklęta z liczbach”, polecamy też konsultację z Olgą.
   Pozdrawiamy serdecznie

  • Dzień dobry,
   28.10.1996

   Jaki wpływ ma 28 dzień urodzin na numerologiczną 9?

  • Dzień dobry?
   Jeżeli dziewiątka urodziła się 28 dnia miesiąca, będzie to wzmacniać jej przywódcze cechy osobowości. Dodatkowo dziewiątki z podwibracji 36 mają predyspozycje do działań twórczych, z drugiej strony o osobach z tej podwibracji mówi się, że niosą za dużo na swoich barkach. Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • A 9 urodzona 17 co to znaczy?

  • Dzień dobry
   U Dziewiątek urodzonych 17 dnia miesiąca często obserwujemy chęć spełniania się w biznesie, najczęściej we własnej działalności.
   Więcej informacji znajdzie Pan w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też