Numerologiczna 2.

Opiekuńczość i współpraca, ale też uleganie wpływom i emocjom. Jakie cechy mają osoby z wibracją DWA?

Otwarta i oddana, a do tego ambitna. Ale też nieśmiała i introwertyczna. Taka jest numerologiczna Dwójka.

Jak zachowują się  i jaką osobowość mają dwójki numerologiczne?

Do przeczytania:

Dwójka numerologiczna to otwarty współpracownik. Jak żadna inna wibracja, jest wyjątkowo chętna do współpracy. Dla nich bardzo ważne jest to, żeby ogół był zadowolony. Dwójki numerologiczne to oddani przyjaciele, którzy otaczają ludzi tolerancją i akceptacją oraz potrafią wybaczać tak często jak jest to potrzebne. Ważne dla nich jest, by grono przyjaciół się powiększało. 

Dwójka zaopiekuje się nami w sposób, w jaki będzie umiała, natomiast na pewno będziemy mieć poczucie, że ktoś jest dla nas dobry, czuły i zależy mu na tym żeby było nam dobrze. 

1. Charakterystyka 2 w numerologii

Teraz, porozmawiamy o tych cechach które uznajemy za wspierające i o tych, delikatnie mówiąc, trudniejszych. 

Dwójka to dobroć, łagodność, ciepło i wrażliwość, jednak ma też swoje granice. Może być taka sytuacja, że dwójkę zaleje frustracja i wtedy stanie się z sentymentalna, rozgoryczona czy zwyczajnie okrutna. Dziwnie może to brzmieć, ale niestety może tak być. Jeśli dwójka nie zadba o siebie, a ma do tego tendencję, może się to tak właśnie skończyć.

2. Poczucie własnej wartości u Dwójki numerologicznej

Dwójka jest oddana współpracy, opiekuńcza i pokazuje chęć bycia dla innych.  Jednak jeśli za bardzo skupi się na oddaniu dla innych, wówczas obserwujemy u nich uzależnienia i zamykanie się w sobie. Dwójki niestety, mają tendencję do wycofywania się i unikania brania w czymś udziału.

Pomimo tego, że Dwójki są zazwyczaj ambitne, to często są nieśmiałe i wydają się być introwertyczne. Mogą mieć nawet problem z lubieniem siebie. 

Czują, że są gorsze od innych, dlatego prawie każda Dwójka, która chce nad sobą popracować, musi zacząć od pracy nad poczuciem własnej wartości.

3. Empatia może prowadzić do zniewolenia u Dwójek

Dwójki potrafią utrzymać dystans i załatwiają sprawy w sposób dyplomatyczny. Często jednak to tylko maska, bo zazwyczaj są przesadnie emocjonalne. Można powiedzieć, że mamy tutaj dwie twarze u osób z wibracją 2. Zauważmy, że są tak empatyczne, że nie tylko głęboko przeżywają sprawy związane z nimi osobiście, ale także bardzo głęboko przeżywają to, co dzieje się u innych. Kochane Dwójki! Wspaniale, kiedy wybieracie sobie dobre rzeczy i z nimi “rezonujecie”, wibrujecie, na przykład cieszycie się z kimś z jego sukcesu. To jest super! Jednak pułapką może być, jeśli będziecie zbyt empatyczne i za bardzo będziecie się przejmować również trudnościami innych. Jesteście bowiem chętne do niesienia pomocy oraz przepełnia was miłość i uczuciowość . Warto uważać, by nie uzależnić się od innych i nie wchodzić w tym momencie w rolę ofiary. To może spowodować rozwód czy inne przepięcia energetyczne.

Dwójki powinny pracować nad stawianiem granic i nie przesadzać ze swoją łagodnością i tolerancją. Dla dobra ogółu warto się czasem podporządkować i zachować należyty dystans, ale musimy pamiętać, że w przypadku dwójek to powoduje ryzyko bycia zniewolonym i nadwrażliwym.

4. Numerologiczna 2 musi być zmotywowana!

Najczęściej macie pokojowe nastawienie i chęć do współpracy. Jesteście też otwarte na różne propozycje. Zdarza się jednak tak, że nawet Dwójka ma wszystkiego dosyć i wtedy pojawia się lenistwo, niedbalstwo i agresja. Dzieje się tak, gdy dwójka jest za mało zmotywowana do życia i staje obojętna.

5. Uleganie wpływom

Dwójki mają fantazję, ale uwielbiają prostotę.  Niestety ulegają różnego rodzaju wpływom, przejmują zdanie innych, o czym mówiliśmy wcześniej i może się okazać, że są wtedy wręcz okrutne i pazerne. 

Dwójka, dążąc do harmonii, akceptacji, chcąc lubić wszystkich innych, może być oceniana jako niestała emocjonalnie. Chciałaby wszystkich zadowolić, pogodzić ze sobą, a jeśli to jest niemożliwe – popada w panikę.

6. Naiwność i dziecinność

Osoby z wibracją numerologiczną 2 to osoby z natury łatwowierne i prostolinijne. Posiadają umiejętność poddania się chwili. Niestety – dla niektórych mogą wydawać się przez to dziecinne czy nawet naiwne.  

7. Lekcje do odrobienia dla Dwójki Numerologicznej

Drogie Dwójeczki jakie mamy dla was lekcje?

Nauka współpracy, okazywanie uczuć, opanowanie emocji

Przede wszystkim musicie zrozumieć i opanować własne emocje. Duży nacisk trzeba położyć na poczucie własnej wartości. Postarajcie się okazywać uczucia, współpracować, ale bez całkowitego podporządkowania i zachowywać szacunek dla siebie. Waszym powołaniem jest też uczyć innych, że tolerancja i wyrozumiałość to zalety.

8. Czego życzymy Numerologicznym Dwójkom?

Spełniania siebie. Żebyście mogły się spełniać dla innych. Oraz oczywiście – nieustannej pracy nad poczuciem własnej wartości!

Podwibracje numerologiczne dla Dwójki

Z jakich konfiguracji otrzymujemy 2?

Przypominam, że podwibracja numerologiczna to jest ta liczba, którą otrzymujemy jak dodamy wszystkie liczby z naszej daty urodzenia, czyli ta liczba przed redukcją. 

Powibracja 20

Tutaj jest 2 i 0, czyli 2. Zatem nic dodać do tego, co pisałam wcześniej. 

Podwibracja 11

Dwójka może wynikać z 11 i tutaj mówi się o wibracji mistrzowskiej. Będziemy o tym jeszcze mówić więcej, natomiast najistotniejsze jest to, że są to osoby predysponowane do tego, żeby odrobić tutaj swoje lekcje i następnie samodzielnie nauczać.

Podwibracja 29, 38 i 47

Podwibracja 29: czyli 2 i 9, czyli jedenaście – wibracja mistrzowska. 

Podwibracja 38, czyli 3 i 8 znowu nam daję jedenastkę – wibracja mistrzowska.

Tak samo w przypadku podwibracji 47. 

Zatem, jeżeli jesteś dwójką numerologiczną to z ogromnym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że masz potencjał bycia mistrzem.

Numerologia ciąg dalszy – dzień urodzenia dla Dwójki

Przeanalizujmy teraz jaki wpływ na wibrację 2 ma dzień urodzenia. 

Dwójka z 1, 3 lub 5 dnia urodzenia

Dwójka mogła urodzić się: pierwszego, trzeciego albo piątego dnia albo w dniu, który się do tych liczb redukuje. 

Te liczby pomogą nam się otworzyć, oraz czuć więcej pewności siebie. Pamiętam jak robiłam portret takiej pięknej istocie, która z całości była dwójką, ale urodzoną 1. dnia miesiąca. Okazało się, że ta osoba zdecydowanie bardziej wibrowała w wibracji 1 niż w 2.  Pytałam ją: Gdzie Ty masz tą dwójkę? Znalazłyśmy owszem szereg cech dwójki, ale jednak prym wiodły skłonności wynikające z jedynki z dnia. 

Takie tendencje często widać przy wibracji Dwa.  Tak jak wcześniej pisałam – otoczenie i dzień urodzenia wywierają na nie duży wpływ.  

2, 4, 6 lub 7* albo 8 dzień urodzenia – co oznacza dla Dwójki?

Dwójka urodzona drugiego, czwartego, szóstego, siódmego(*) czy ósmego dnia miesiąca albo dnia z liczby, które sumują się do którejś z nich, może być bardziej wycofana. Dzieje się tak dlatego, że w portrecie mamy dwie liczby parzyste (czyli dwie liczby zamykające). Zdarza się, że człowiek zostaje całkowicie sam w swoich emocjach. Można powiedzieć, że te liczby nie wspierają przyjmowania pomocy od innych.

(*) siódemka wg numerologii jest liczbą parzystą.

Zauważmy jeszcze, że dwójka urodzona 8 dnia miesiąca albo 17 albo 26 będzie mogła przejawiać skłonności egocentryczne. 

Dwójka z 9. dnia urodzenia

Jeżeli tak by się zdarzyło, że dwójeczka urodziła się 9 dnia miesiąca albo 18 lub 27, wówczas, jak się możecie domyślać, dziewiątka pomoże jej w byciu dla innych, co spotęguje naturalne działanie dwójki.

Podsumowanie – 2 w Numerologii

Zalety Dwójki: opiekuńczość, oddanie, otwartość, ambicja, wrażliwość, ciepło, łagodność, dobroć, współpraca, dyplomacja, takt, umiarkowanie, dialog, uczuciowa, pomocna, chętna do pracy, pokojowe nastawienie, akceptacja, harmonia, lubi innych, prostota, fantazja, tolerancja
Druga strona Dwójki: bezwzględność, sentymentalność, zamknięcie w sobie, uzależnia, bezwolność, nademocjonalność, nadwrażliwość, zniewolenie, dystans, podporządkowanie się, niedbalstwo, leniwość, agresja, pozerstwo, uleganie wpływom, niestałość w emocjach, brak wiary w siebie, nieśmiałość, introwertyczność, łatwowierność, brak wiary w siebie, dziecinność

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Sprawdź jak obliczyć Twoją wibrację urodzenia?

I oczywiście znowu kolor mojej bluzki nie jest przypadkowy: czarno-biały to połączenie kolorystyczne, które wesprze nas, jeśli będziemy szukali rozwiązań dyplomatycznych. 

Ściskam Was mocno kochane Dwójeczki. Dbajcie o siebie!

Autor: Olga stępińska

Komentarze (2)

  1. Karma pisze:

    Często widzę 22;²².lub 11:11???

    1. savika pisze:

      cały czas widzę 13.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska