Portrety rodowe w numerologii

Jakie korzenie, jakie wzmocnienia albo jakie osłabienia mogłeś dostać z rodu? Jeżeli jesteś zainteresowany jak widzimy to w numerologii, to zapraszam na materiał.

Jeśli jesteś tu stałym bywalcem, to temat portretu numerologicznego jest ci doskonale znany. Jeśli jesteś tu pierwszy raz, lub chcesz bardziej zgłębić to zagadnienie to polecam moją książkę „Prawda zaklęta w liczbach”. Całą tę książkę poświęciłam na to, abyś był w stanie wykonać samodzielnie analizę twojego portretu numerologicznego. 

Czym jest portret rodowy według numerologii? Kim jesteś a jakim Cię stworzono?

Dzisiaj temat portretów rodowych. Według mnie warto wiedzieć czym skorupka za młodu była „nasiąkana”. Jeśli jesteś numerologiczną trójką, czyli z natury lubisz się bawić i jesteś optymistą, jest ci ogólnie dobrze ze sobą, lubisz tworzyć i np. z jakiegoś powodu wybrałeś sobie ród, w którym rodzice są czwórkami, to będzie wam bardzo ciężko się dogadać.

Wynika to z tego, że rodzice-czwórki będą wymagać zupełnie czego innego od dziecka, niż dziecko-trójka chciałoby dać. Taka informacja mówi nam bardzo dużo o tym, jak mogło wyglądać twoje dzieciństwo, czym mogłeś wtedy zostać zaprogramowany i ważne jest to żeby mieć tego świadomość. Jak wiesz co mogłeś dostać od mamy, co mogłeś dostać od taty, to możesz mieć w sobie cechy, przyzwyczajenia, nawyki, które nie wynikają bezpośrednio z twojej natury, z twojej najprawdziwszej osobowości.

Jeżeli dziecko-trójka wybiera sobie rodziców-czwórki, to rodzice będą doceniać to, że dziecko jest wytrwałe, pracowite i że się stara. A dziecko-trójka chciałoby być chwalone za to, że robiło ładny obrazek, że powiedziało ładnie wierszyk, że zaśpiewało ładnie piosenkę. I mamy delikatny konflikt.

Dziecko-trójka wyrasta później z takim niesmakiem, bo nie wie czy ma tworzyć czy ma nie tworzyć, bo rodzicom się to nie podobało, a ono chciało. Dlatego ważne jest to, żebyś uświadomił sobie, kim ty tak naprawdę jesteś, a co mogli dać Ci rodzice.

To TY decydujesz jaki chcesz być!

Teraz najważniejsza sprawa, że to ty decydujesz czy dalej chcesz to realizować i być taki, jaki chcieli żebyś był twoi rodzice, czy mówisz „dość” (słowo mocy), ja teraz idę swoją drogą, ja nie będę taki jak mi kazano być, tylko będę taki jaki jestem. Pozwolę sobie odkryć mój prawdziwy potencjał eliminując z mojego życia, z mojego myślenia, z mojej świadomości i podświadomości to, co zostało mi kiedyś wpojone.

Oczywiście mówimy o tych wzorcach, które nas nie wspierają, bo u mnie jest taka sytuacja, że jak wiecie jestem numerologiczną 9 z 5 z dnia i miałam Tatę, który jest podwójną czwórką numerologiczną (taka energia Margaret Thatcher). W moim życiu to było bardzo istotne, ponieważ ja mogę dzisiaj o sobie powiedzieć, że jestem osobą pracowitą, ponieważ mój Tata mnie tej pracowitości nauczył, nikt nie uczy pracowitości tak, jak czwórka. Moja Mama jest numerologiczną jedynką i dzięki temu ja się nauczyłam, że na każdy problem znajdzie się rozwiązanie, bo moja Mama taka jest – zawsze szuka rozwiązań i zawsze je znajduje. Np. wybór moich studiów – skończyłam matematykę, i to dokładnie to potwierdza, bo tam trzeba być pracowitym,  otwartym na pomysły i szukanie rozwiązań. W tamtych przestrzeniach oczywiście rozwiązań matematycznych. 

Po co robić portret numerologiczny osobom z rodziny?

Zachęcam cię do tego, żebyś zrobił portret numerologiczny swoim rodzicom. W mojej książce krok po kroku przeprowadzę cię przez to. Zobaczysz jaki mieli potencjał, jakie realizowali cele życia i tym samym zobaczysz jaka energia mogła być w twoim domu. Jeżeli rodzice byli sfrustrowani, niepewni siebie, mieli karmę jakąś to będzie to miało jakiś wpływ na ciebie, najczęściej negatywny, jak w przypadku kiedy ktoś ma mamę z karmą szesnastki. Zachęcam cię również do zrobienia portretu innym osobom, które miały wpływ na ciebie.

Zrobiłam portrety numerologiczne wszystkim moim przyjaciółkom, które spotykałam przez całe swoje życie, po to żeby zobaczyć, co która mogła mi dać. Pamiętamy zasadę dłoni: jesteś 1/5 pięciu najbliższych ci osób, czyli takich, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Oczywiście ta piątka wokół ciebie się zmienia, ale pamiętamy, że nasza podświadomość najbardziej się koduje w tym okresie 0-7. Natomiast w dorosłym życiu również spotykamy: partnera, który nam na coś otwiera oczy; spotykamy kolegę, koleżankę; czasami sąsiadkę; czasami ktoś poda jedno zdanie, które powoduje u nas takie „WOW, nigdy tak tego nie widziałem, a to mi się podoba”.

Dlatego zachęcam was do tego żeby robić portrety rodowe, czyli sprawdzać, co piszczy w waszym rodzie, jeśli np. było tak, że babcia miała istotny wpływ na twoje wychowanie, to warto jest też sprawdzić co babcia mogła nam przekazać.

Bardzo często jak prowadzę kogoś w numeroterapii to proszę o to aby mi podał dane rodziców, dane męża, żony, dane dzieci, wtedy widzę jak ta energia w domu może się kształtować. Nie można tu nie wspomnieć o bardzo ciekawym zagadnieniu jakim jest zrobienie portretu numerologicznego dla dziecka. Portret dla dziecka to nic innego jak instrukcja obsługi dla jego rodziców! To jest kilkanaście stron w formie opisowej i rodzic dostaje czarno na białym informację, jaki dziecko ma potencjał, jak z tym dzieckiem się dogadać itd. 

Zapraszam do obliczania, do poznawania siebie, ale również wszystkich swoich bliskich!

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska