Samogłoski w numerologii – jakie mają znaczenie?

Dzisiaj odkryjemy kolejny kawałek tajemnicy z portretu numerologicznego. W Szkole Numerologii uczymy się wyliczania wibracji imienia czy nazwiska, czy przezwiska, w taki sposób, że zapisujemy na górze wibracje samogłosek, na dole spółgłosek i jako trzecią zmienną bierzemy pod uwagę wibracje całego imienia. Sprawdzamy spółgłoski, sprawdzamy samogłoski i sprawdzamy całość. 

Znaczenie samogłosek w imieniu

Dlaczego my tak sobie, można by powiedzieć, że utrudniamy życie? Nie utrudniamy sobie życia. W Szkole wykładowczyniami głównymi są same piątki albo piątki z dnia albo z całości, więc nie ma opcji, że będziemy coś sobie utrudniać. Wręcz przeciwnie. Wbrew pozorom to jest duże ułatwienie. Po pierwsze interesuje nas jak wibruje to imię według samogłosek. Po drugie na sam koniec, jak już mamy wszystkie imiona, wszystkie przezwiska, wszystkie nazwiska, to bierzemy pod uwagę kombinacje.

O czym informuje Liczba Duszy?

I właśnie ta suma wszystkich samogłosek, z całej nazwy, mówi nam o tym, jaka jest Liczba Duszy, którą w umiejętny sposób można zmienić. Jeśli ktoś ma taką ochotę, może zmienić ją, nadając imię wzmacniające. Niemniej jednak, suma wszystkich wibracji w danym imieniu i suma całości, mówi nam o tym jacy jesteśmy w środku. Co nas motywuje do działania. Jakie cele, na ten moment, realizuje nasza dusza. Musicie też wiedzieć, że nasza dusza ma na to życie wiele celów. To nie jest tak, że ona tu przyszła tylko w jednym, konkretnym. Takiej odpowiedzi czasami się ludzie spodziewają, kiedy robimy odczyty z Kronik Akaszy. Niemniej jednak, dobrze jest o tym wiedzieć, że mamy różne zadania na to życie. Pomyślcie sobie, że to by było strasznie nudne jakbyśmy mieli tylko jedną rzecz do “załatwienia”. Wyobraź sobie tylko, że przychodzisz tu, żyjesz 70, 80 czy nawet 90 lat i masz tylko jedną rzecz do zrobienia. To nawet czwórki numerologiczne by się tym znudziły. W związku z tym, dobrze jest wiedzieć, że nasza dusza realizuje jakieś cele i można je zmienić, można ustalić inne cele. Energia, którą wyliczamy, sumując wszystkie samogłoski, w całej nazwie, mówi nam o tym jacy jesteśmy w kontakcie sami ze sobą. Bardzo często jest to ogromna podpowiedź, ogromna informacja dla nas, kiedy szukamy siebie, kiedy ze sobą medytujemy. Wyliczamy sobie wibracje Duszy, bo bierzemy pod uwagę numerologię liter.

Numerologia imienia

Możemy też sprawdzić jaka jest numerologia naszego imienia, to też jest bardzo ciekawe, bo inaczej będzie się rozkładać energia u osoby, która się nazywa Małgorzata Katarzyna Kinga i na przykład Kinga będzie imieniem z bierzmowania. Ta wibracja będzie działać słabiej. Natomiast na pierwszy plan wyjdzie na Małgorzata. Katarzyna też już będzie działać słabiej, bo jest w drugim imieniu. Dlatego warto jest znać znaczenie swojego imienia. Warto jest sobie przeliczyć. Liczymy osobno spółgłoski, osobno samogłoski i całość.  

Interpretacja litery “Y” – numerologia

Liczymy dokładnie tak samo. Starajmy się zapamiętać, że według alfabetu numerologicznego, którym ja się posługuję, a znam go od Gladys Lobos za pośrednictwem Bogusi Andrzejewskiej, Y traktujemy jako spółgłoskę. W tym alfabecie numerologicznym, którego my używamy Y uważane jest za spółgłoskę. Bardzo często podczas livów czy webinarów odpowiadam na pytanie: jak ty to liczysz, że w tym i w tym imieniu wychodzi ci karma albo że ci nie wychodzi karma, albo inne mamy tutaj doświadczenia. Możemy mieć inne doświadczenia dlatego, że ja Y traktuję jako spółgłoskę. Natomiast A, E, I, O, U, to są oczywiście samogłoski i tak je traktujemy. Natomiast wszystkie pozostałe to są nasze spółgłoski włącznie z literą Y. Nie bierzemy pod uwagę Ą, Ę, Ć, Ś, Ź, Ż i tak dalej. Używamy alfabetu opartego na alfabecie łacińskim. Jak robiliśmy portrety Ukraińcom, to braliśmy pod uwagę to co jest wpisane w paszporcie a nie cyrylicą.

 Co oznacza Twoje imię?

Zachęcam cię już dzisiaj do tego, żeby obliczyć sobie wibracje swojego imienia. Pamiętaj interesują cię trzy sumy: suma spółgłosek, suma samogłosek i suma całości. O tym jak wibruje to imię najwięcej ci powie suma całości. Natomiast bardzo miło jest usłyszeć, że w imieniu masz również wzmocnienie mistrzowskie, tak jak właśnie jest to w imieniu Małgorzata 33, Katarzyna 33. Natomiast nie możemy też nie zauważyć, że są imiona, które mają karmę. Dawid, Damian, Maria, Daria te imiona mają na przykład karmę 13. Kinga karma 14. W ogóle w numerologii zazwyczaj zwracam uwagę na to czy jest karma czy mistrzostwo czy jej nie ma. Jeżeli nie ma, to OK. Natomiast my analizując portret skupiamy się na liczbach karmicznych, czyli 13, 14, 16, 19, 26, 27 i liczby mistrzowskie, czyli 11, 22, 33, 44 itd.  W trakcie robienia portretu nie analizujemy bardzo głęboko imion. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnej wibracji imienia to Małgorzata Brzoza napisała książkę “Numerologiczny słownik imion”, więc możesz dokładnie sprawdzić. Bardzo fajna książka. 

Życzę miłego wyliczenia swoich imion. Dowiadujmy się jak najwięcej o sobie. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska