Numerologiczna 1.

.

Jedynka jako urodzony lider, przewodnik i autorytet. Cechy osoby z wibracją jeden.

Dzisiejszym bohaterem głównym jest 1. Numerologiczna. Jak wykorzystać energię 1?

Jaka jest JEDYNKA? Kiedy JEDYNKA będzie się spełniać, a kiedy spalać?

Do przeczytania:

Błyskotliwy umysł i entuzjazm powodują, że osoby z wibracją 1 inspirują innych i uczą ich współpracy. Numerologiczna jedynka musi jednak uważać, by nie zamienić się w narcyza i egocentryka oraz żeby przy swoich zdolnościach organizacyjnych nie popaść w pedantyczność.

1. Charakterystyka 1 w numerologii

Jedynka to wymagający przewodnik uwielbiający porządek. Dąży do tego żeby wszystko było zaszufladkowane i poukładane. Druga sprawa jest taka, że jedynki to często ambitni przywódcy i… mają do tego predyspozycje, bo w naturalny sposób mogą poprowadzić grupę. Jedynki to osoby, które mogą pełnić funkcję przewodniczącego klasy przewodniczącego szkoły, przewodniczącego organizacji studenckiej, mogą też z powodzeniem pełnić funkcję na przykład druhny drużynowej.

Jedynki uparcie dążą do celu. To ktoś, kto się nie zatrzyma. Kiedy już podejmą decyzję – nie przerywają działań. Jeżeli pojawiają się po drodze jakieś trudności to jedynka szybko znajduje rozwiązania, zmienia coś i idzie dalej! Umie zaplanować i osiągnąć to, co zaplanowane. W tym wszystkim pomaga jej fakt, że osoby te są kopalnią pomysłów – można porównać je do “wujka Google”. I za to świat Wam chce podziękować drogie JEDYNKI – właśnie za ogromną bazę pomysłów!

Na tym kończą się takie cztery podstawowe skojarzenia, które możemy mieć kiedy myślimy o numerologicznej jedynce. Teraz porozmawiamy sobie głębiej o cechach osobowości. Przeanalizujemy jedynkę z każdej strony, żeby mieć pełen obraz.

2. Pomysłowość i inicjatywa Jedynki

Jedynka to początek, plan, pomysłowość i chęć, ale z drugiej strony zdarza się, że jedynki są wręcz zarozumiałe i pretensjonalne. Są impulsywne, często wychodzą z inicjatywą, ale bywa też tak, że jeżeli jedynka nie jest słuchana i coś idzie niezgodnie z jej pomysłem, to może nastąpić stagnacja.

3. Wyjątkowość do przepracowania – jak nie popaść w egocentryzm u Jedynki numerologicznej

W jedynkach drzemie chęć podbicia świata i ważne, żeby nie przerodziło się to w narcyzm. Jedynki mają poczucie wyjątkowości i oryginalności, dlatego pokazują też, że mogą być egoistą i egocentrykiem. Warto zwrócić uwagę na to, że dużo się mówi w ostatnim czasie przy rozwoju osobistym, że egoizm wcale nie jest taki zły.  Oczywiście się z tym zgadzam, natomiast chodzi o to, żeby jedynki też pamiętały, że pomimo tego, iż są wybitne i wyjątkowe, to mają jeszcze kilka spraw do przepracowania…

4. Numer Jeden dla innych osób 

Jedynka to pionier i przewodnik. Jeśli jednak za bardzo narzuca swoje podejście i uważa wszystko za swoja rację – traci grono odbiorców, a to powoduje, że wpada w stagnację i samotność.

Jedynkę charakteryzuje entuzjazm, twórczość i spełnienie, ale jeśli nie ma tego komu pokazać, to może się okazać, że stworzy to blokady i ograniczenia, co z kolei spowoduje chęć wycofania się. 

Jedynki są empatyczne i mają umiejętność zarządzania, jednak jedynka może zacząć być zła, złośliwa i wykorzystywać innych. Warto się tego wystrzegać. 

5. Poczucie pokory, wolność i akceptacja siebie

Jedynki mają błyskotliwy umysł, natomiast może się okazać, że brakuje im pokory w niektórych momentach i będą miały przekonanie o własnej nieomylności. Zauważmy różnicę pomiędzy poczuciem własnej doskonałości, a poczuciem własnej nieomylności. Osoby, które już przeszły trening lubienia i akceptowania siebie albo nawet kochanie siebie (czego oczywiście wszystkim wam bardzo głęboko życzę), znają poczucie własnej wartości. Ale nie zapominajmy, że przyszliśmy tutaj po to, żeby się uczyć, żeby odrabiać pewne lekcje… Jeżeli jedynka uzna, że już ma wszystko ułożone, to niestety przestaje szkolić się dalej. Dochodzi do przekonania o swojej nieomylności,  nie odrabia lekcji, które do niej przychodzą… I wtedy mogą zacząć wydarzać się trudne dla niej sytuacje.

Jedynka ma zdrową ambicję i możemy się od nich tego uczyć. Co ciekawe, jedynki są takie bez względu na wiek – zawsze chętne żeby coś robić! Natomiast zbyt duża ambicja, która staje się wewnętrznym katem, może powodować problemy z akceptacją siebie. 

Jedynka to wolność i samowystarczalność, ale warto przyjrzeć się temu głębiej.  Jeśli za bardzo będzie dążyć do niezależności i walczyć o nią (a oczywiście wygra), to w pewnym momencie może być zła, że ze wszystkim zostaje sama. Warto przemyśleć ten temat zamiast stać się złośliwym i zło-życzyć.

6. Lekcje do odrobienia dla jedynki numerologicznej

Jakie wobec tego jedynka ma lekcje do odrobienia?

Przede wszystkim realizowanie siebie i mądre używanie własnego autorytetu, a także inspirowanie innych, by wierzyli w siebie oraz nauka współpracy. 

7. Czego życzyć Jedynce?

Jedynka, jak żadna inna wibracja, uwielbia czuć spełnienie. Wszyscy lubią, to  oczywiste, ale tutaj chodzi o to, że jedynka jest jedną z najbardziej zadaniowych wibracji. Dlatego cudownie jest, jeżeli jedynka może wyznaczyć sobie cele i je realizować. Zatem możemy życzyć jedynce spełnienia wyznaczonych sobie celów w wyznaczonym przez siebie obszarze.

Podwibracje numerologiczne dla Jedynki

Zastanówmy się teraz jaki wpływ na jedynkę mają poszczególne podwibracje numerologiczne.

Podwibracja 10

Jedynka może być z podwibracji 10, dotyczy to osób urodzonych po roku 2000. 10 to 1+0 czyli 1. To czysta jedynka, czyli nic dodać nic ująć do tego, co przedstawiłam wcześniej.

Podwibracja 19

Jeżeli mamy jedynkę z 19, to warto jest sprawdzić co oznacza dziewiętnastka.  Pewnie wszyscy, którzy interesują się numerologią wiedzą, że to jest liczba karmiczna. 19 jest karmą władzy. Warto tutaj zobaczyć czy osoba, która wibruje w jedynce z takiej podwibracji nie boryka się z problemami mobbingu, manipulacji… Czy nie przyciąga głównie trudnych ludzi i czy sama nie ma skłonności do wykorzystywania innych.

Podwibracja 28


Kolejna podwibracja, która może dać 1 to 28. Jak widzimy – mamy tu dwójkę i ósemkę. Dwójka ułatwia współpracę, a ósemka przewodzenie grupie. Osoby te będą bardziej predysponowane, by prowadzić, np. działalność gospodarczą albo rodzinę.

Podwibracja 37

Podwibracja 37, czyli trójka i siódemka. Trójka to radość, natomiast 7 to umiejętność wglądu w medytacji, rozpoznawania osobowości innych.  37 to osoby, które naprawdę dużo więcej wiedzą, dużo więcej czują i charakteryzują się postrzeganiem świata naprawdę na dość wysokim poziomie energetycznym. Często potrafią też zapanować nad materią. 

Podwibracje 46 i 55

Ostatnie podwibracje to 46 i 55. Nie znam nikogo spod wibracji 55, jest to liczba mistrzowska i mówiąc w skrócie – podwójna dawka energii, niesamowita siła do działania. Natomiast w przypadku wibracji 46, mamy 4 czyli pracę oraz 6 dla rodziny. 

Numerologia ciąg dalszy – dzień urodzenia dla Jedynki

Kolejny punkt, który jest ważny przy układaniu portretów numerologicznych i przy horoskopach to dzień urodzenia. 

1, 3 lub 5 – co oznacza dla Jedynki

Zauważmy, że jedynka z całości może być urodzona w pierwszym, trzecim lub piątym dniu miesiąca, albo w dniach, w których liczba redukuje się do cyfr: 1, 3 lub 5.  Są to liczby otwierające, co powoduje, że towarzyskie cechy jedynki będą eksponowane jeszcze bardziej. Taka jedynka będzie jeszcze bardziej otwarta na ludzi, jeszcze bardziej chętna do tego, by żyć pełną piersią. Znam osobiście kilka podwójnych jedynek (czyli z dnia i z całości) i one są wręcz stworzone, by zarządzać i przewodzić grupie. 

2, 4 lub 7 dzień urodzenia

Jeżeli natomiast, w dniu urodzenia mamy: 2, 4 lub 7, to jest ryzyko, że ten fakt zablokuje jedynkę. Stanie się ona wycofana i może mieć tendencję do rozpamiętywania przeszłości. 

Spójrzmy na sytuację, w której mamy jedynkę urodzoną 4.dnia miesiąca (albo 13 czy 22). Będzie to osoba pracowita i ambitna. Wtedy trzeba uważać, żeby nie było przerostu ambicji, czyli sytuacji, którą opisałam wcześniej. 

Jeżeli zobaczymy jedynki urodzone dnia 7 albo 16 czy 25, to bardzo często jest tak, że siódemka może uwidocznić takie cechy jak potrzeba wyjątkowości. Mówi się, że mają potencjał, żeby wyspecjalizować się w wąskiej dziedzinie i zrobić w niej specjalizację.  

Jedynka z 6 dnia urodzenia

Jeżeli jedynka urodziła się 6 dnia miesiąca albo 15 czy 24, wówczas możemy zauważyć, że dla takiej jedynki jej rodzina będzie bardzo ważna. Różnie to może okazywać, natomiast mówimy tutaj o instynktach. O tym jak będą ją prowadziły i jak to będzie wpływać na jej decyzje. Biorąc pod uwagę charakter jedynki, ta osoba może mieć tendencję i chęć do zarządzania bliskimi. 

8 z dnia urodzenia dla Jedynki

Jedynka urodzona w ósmym dniu miesiąca (albo 17 lub 26) będzie predysponowana do tego, żeby dostać odpowiedzialne stanowisko w pracy lub dostawać takie zadania, których nie wiadomo komu powierzyć. Ósemka spowoduje, że jedynka będzie z łatwością zarządzać finansami, może nawet  pomyśli o własnym biznesie. Nie chodzi o to, że każda jedynka z ósemki (czyli urodzona dnia ósmego) będzie musiała pójść taką drogą, bo to zależy też od tego czy będzie się chciała spełnić, na przykład jako szef działu albo biznesmen. Jak wiadomo – jedynka sama podejmuje decyzje.

9 w dniu urodzenia i Jedynka

Dziewiątka z dnia (czyli 9,18, 27 dzień miesiąca), może zmotywować jedynkę, do tego, żeby zaczęła nad sobą intensywnie pracować. Oczywiście wszystkim jedynkom tego życzę, nawet jeśli nie urodziłyście się 9 ani 18 ani 27-go dnia miesiąca. 

Podsumowanie – 1 w Numerologii

Moje kochane jedynki, zapraszam do analizowania siebie. Zapraszam oczywiście do pracy nad sobą i zgłębiania tego co w Was, w środku. Obserwujcie moje kanały na Facebooku, Youtube, Instagramie – zamieszczajcie pytania, komentarze… Mam nadzieję, że choć po części przybliżyłam Wam to, co w Was siedzi 🙂

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Sprawdź jak obliczyć Twoją wibrację urodzenia?

I jeszcze jedno – Kolor mojej bluzki na video nie jest przypadkowy. Kiedy układamy ludziom horoskop numerologiczny i widzimy pierwszy dzień osobisty, polecam żeby doenergetyzować się właśnie tym kolorem – kolorem czerwonym. Ten kolor wspiera to, co nowe i pionierskie.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

9 komentarzy
 1. Witam. Jestem z dnia 28, nie znalazłam opisu dla tej liczby w dniu urodzenia. Moja wibracja 37 idealnie się zgadza, jak i niemal wszystko 😉 super 🙂

  Odpowiedz
 2. A jeśli chodzi o dzień urodzenia dla Jedynki to nie widzę, który z poszczególnych dotyczy dnia urodzenia 29-go?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   29 dzień urodzenia jest traktowany jako 2 (2+9=11=2).
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • Dzień dobry
   Jeżeli jedynka ma 7 dzień urodzenia i 7 miesiąc ?? 🙂

  • Dzień dobry
   W przypadku Jedynek urodzonych w 7 dniu miesiąca jest ryzyko, że osłabi to ich pewność siebie. Mogą być trochę wycofane, skłonne do rozpamiętywania przeszłości, mogą uciekać w pracę czy czuć się niezrozumiałe przez otoczenie.
   Więcej informacji znajdzie Pani w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie

 3. Szukam swojej drogi. szukam jakie lekcje powinnam przerobić w tym życiu, co jest istotne, czego powinnam unikać a na co zwrócić uwagę albo wręcz się czemuś poddać. Od kilku lat choruję na depresję. Myślę, że gdy poznam cel mojego życia łatwiej będzie mi wyjść z depresji albo przynajmniej ją oswoić. Niestety bez leków mam myśli samobójcze. Terapię jakoś nie pomagają. Nie chcę przerywać tej lekcji, chcę ją przerobić do końca. Czy może Pani mi w tym pomuc. Jeśli jest to możliwe proszę o kontakt. Pozdrawiam. Renata

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   dziękujemy za wiadomość. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu Numeroterapii: https://instytutnumeroterapii.pl/. Podczas sporkań wykorzystujemy wizualizacje, medytacje, ćwiczenia, afirmacje. Numeroterapeuta sprawdzi też w Kronikach Akaszy, co można dla Pani zrobić, jakie ćwiczenie będzie dla niej najbardziej wskazane. Pracujemy również metodą radykalnego wybaczania, a także wspieramy cały proces energią Reiki.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 4. Podwibracja 10 nue dotyczy tylko osób urodzonych po 2000. Jakiś fake się wkradł…..

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Wibrację główną liczymy dodając do siebie po kolei wszystkie cyfry z daty urodzenia – tak więc żadna osoba urodzona między 01.10.1700 a 07.01.2000 nie będzie miała podwibracji 10.
   Pozdrawiamy serdecznie?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i czym ona tak naprawdę jest? Zapraszam na materiał. https://youtu.be/Bucl4jr5wwo Co oznacza “prawdziwa miłość” w sferze duchowej? Przeczytałam kiedyś przepiękną...