Numerologiczna 44 – wibracje mistrzowskie

.

Czterdzieści Cztery, czyli jedna z najsilniej działających Wibracji Mistrzowskich według numerologii. Podejście biznesowe, siła woli, sukces, skupienie, wewnętrzna mądrość – co jeszcze powiemy o 44?

Tym razem do współpracy na temat liczby mistrzowskiej Czterdzieści Cztery, zaprosiłam Beatę Syczewską, która jest numerologiem i numeroterapeutką, robi horoskopy, robi portrety numerologiczne. Opowiemy wspólnie czym charakteryzuje się tak naprawdę mistrzowskie Czterdzieści Cztery.

Co oznacza mistrzowska 44 w numerologii?

O: Beata, co o tej Czterdzieści Cztery powinniśmy wiedzieć?

B: Najpierw może troszeczkę systematyki jeżeli chodzi o liczby mistrzowskie. Wcześniej pojawiły się już tu materiały o liczbach mistrzowskich 11, 22, 33, teraz opowiemy o 44, ale żeby podsumować, to warto powiedzieć, że liczby mistrzowskie mają do spełnienia konkretną misję.

Dusza, jeżeli przychodzi z tą liczbą mistrzowską, tak naprawdę w tym danym wcieleniu może tą liczbę mistrzowską przyjąć, ale może również ją odrzucić. Jeżeli ją przyjmie to znaczy, że wybiera tą trochę trudniejszą drogę życia, natomiast ona daje poczucie satysfakcji, spełnienia. Jeżeli ją odrzuci to będzie żyć zgodnie z numerologią liczby podstawowej. W przypadku Czterdzieści Cztery to będzie liczba 8, ale tutaj zabraknie satysfakcji, będzie poczucie może zmarnowanego talentu. Tak naprawdę liczby mistrzowskie to są stare dusze, które w poprzednich wcieleniach wkroczyły na drogę mistrza, na drogę nauczyciela, przewodnika, ale nie dokończyły swojego zadania w poprzednich wcieleniach, stąd teraz ta ich misja polega na tym, że mają osiągnąć wyższy poziom samorealizacji. Mają pomagać innym w tym, żeby mogli się rozwijać zarówno w sferze osobistej jak i duchowej. Liczby mistrzowskie nieparzyste, 11 i 33, są głównie skoncentrowane na rozwoju duchowym. Natomiast w przypadku parzystych, 22 i 44, mówimy o władzy materialnej podporządkowanej celom duchowym. 

Charakterystyka i specyficzne cechy dla 44 – cechy pozytywne i negatywne

Czterdzieści Cztery jako liczba mistrzowska jest spotykana naprawdę bardzo rzadko. Osoby będące tą wibracją mistrzowską są osobami z ogromną energią, które mają charyzmę, mają bardzo silny charakter, mają zdolności przywódcze, są to autentyczni ludzie biznesu. Bardzo często piastują eksponowane stanowiska, bardzo odpowiedzialne, świetnie zarabiają. Można wręcz powiedzieć, że liczba mistrzowska Czterdzieści Cztery jest bardzo podobna w pozytywach i negatywach do Dwudziestki Dwójki, tylko ma o wiele większą siłę i moc. Te osoby, jeśli zarabiają, to naprawdę zarabiają fortunę. To są osoby, które w zasadzie czują się jak ryba w wodzie jeżeli chodzi o sferę finansową. 

Finanse u numerologicznej 44

O: Dodam tylko, że znam kilka Czterdziestek Czwórek, moja asystentka, Dorotka, jest Czterdziestką Czwórką na przykład, i nawet jeśli nie zarabiają fortuny, to one nie mają problemów finansowych. One tak zarządzają pieniędzmi, w tak naturalny sposób, że one na wszystko mają. W naturalny sposób są wybitnie gospodarne, tak bym powiedziała o nich. 

B: Taka uwaga dla Czterdziestek Czwórek a propos tych pieniędzy, że trzeba bardzo uważać żeby pieniądze i ten pęd w kierunku zaszczytów i sławy nie uderzyły im do głowy zbytnio. Wtedy mogą stać się za bardzo pazerne i skoncentrowane na tej materialnej sferze a tu nie o to chodzi w mistrzostwie Czterdzieści Cztery. Nie tędy droga. Natomiast są to też osoby, które działają w taki sposób pewny i zdecydowany. To wyróżnia Czterdziestkę Czwórkę, ona jest bardzo praktyczna, zdyscyplinowana, ale ma spokój w podejmowaniu decyzji.

Mistrzowska 44 i praca oraz podejmowanie decyzji

B: To nie są chaotyczne decyzje. Czterdziestki Czwórki mają jasną wizję całości, całego przedsięwzięcia. To jest istotne. Przy czym warto podkreślić, że są bardzo wytrwałe i są też odważne. Ta wytrwałość daje im to, że mimo wielu przeszkód potrafią sprostać każdemu zadaniu. Wydawało by się, że w sytuacjach, które są bez wyjścia dla innych osób, Czterdziestka Czwórka sobie znakomicie poradzi. Ona znajdzie drogę, znajdzie rozwiązanie. Mają przy tym świetną intuicję, która daje im to, że dokonują bardzo trafnych wyborów. To są urodzeni przywódcy, dyrektorzy, osoby, które mają wybitne zdolności organizacyjne, interpersonalne. O Czterdziestkach Czwórkach mówi się, że to są tytani pracy, bo to jednak są dwie czwórki razem zobowiązują. Czterdziestka Czwórka ma dużo do zrobienia dla innych , dla całego świata. Te rzeczy, które ona kreuje to są rzeczy naprawdę duże o dużym zasięgu. Czterdziestki Czwórki czują tą potrzebę kreowania czegoś pięknego, wyjątkowego. Czegoś, co mogłoby zostać na pokolenia. Do tego wszystkiego 44 mają moc przebudzania ludzi z takiego duchowego uśpienia. Bardzo często 44 już się rodzą z darem uzdrawiania. To są znakomici bioenergoterapeuci, uzdrowiciele, ludzie, którzy potrafią działać z energią.

Osobiste wyzwanie dla 44

O: Znam taką historię, gdzie była bardzo trudna droga do przebudzenia. Tak jak powiedziałaś na początku, tak się dużo rzeczy dzieje, tam się oczyszczają różne tematy i jest bardzo trudno. Jakieś zdrady, trudności, nieradzenie sobie z różnymi sytuacjami, tylko po to, żeby wydobyć z siebie ten mechanizm, który powoduje, że zawsze sobie dasz rade. I one później tą zaradność życiową mogą dalej przekazywać i to jest super u Czterdziestek Czwórek.

B: Dla mnie to jest wyjątkowa wibracja, na pewno chciałabym spotkać taką osobę na swojej drodze. Na pewno inspiruje wielu i daje świetny przykład jak można połączyć sferą materialną i sferę duchową. Jeżeli oczywiście jest Czterdziestka Czwórka na to otwarta. Założeniem Czterdziestki czwórki jest żeby to dobro, te pieniądze, które zarabia móc dzielić z innymi, pomagać i tworzyć piękne rzeczy. To też jest bardzo wyjątkowe.

Podstawowa działalność mistrzowskiej 44

O: Zawsze powtarzam, że Ósemki mają taki dar, że opiekują innych. Gdy w rodzie jest Ósemka to ona ma bardzo dużo do zrobienia, bo ród zawsze może na nią liczyć. W Czterdziestce Czwórce ta moc jest jeszcze większa. Doświadczam tego dzięki temu, że współpracuje z takimi ludźmi. Mam w teamie głównie Czwórki i Ósemki, potrzebne mi są te wibracje żeby razem ze mną tworzyć yin-yang. I właśnie przez to, że mam w teamie Dorotkę, która jest spod wibracji czterdzieści cztery, to mam 95% problemów organizacyjnych mniej, bo Dorotka po prostu wie. To są osoby bardzo bystre, one wchodzą w schemat organizacji i bardzo szybko się w niej odnajdują, to jest niesamowite w tych wibracjach. Umiejętność globalnego spojrzenia i połączenia różnych tematów, tak że człowiek może być o dużo rzeczy spokojny. Ja korzystam.

B: Jako numerologiczna Jedynka, bardzo cenię sobie kontakty z Czwórkami i Ósemkami, rozumiemy się bez słów bardzo często.

O: Tak. A tu jest podwójnie.

Miłość a numerologiczna wibracja 44

O: A powiedz coś o miłości. Co wiemy o miłości Czterdziestek Czwórek?

B: Powiem szczerze, że nikomu nie jest łatwo zdobyć serca numerologicznej Czterdziestki Czwórki. Tutaj trzeba być osobą na odpowiednim poziomie, zarówno intelektualnym jaki i emocjonalnym i społecznym. Czterdziestki Czwórki bardzo często chcą być z osobami, na których mogą polegać. One też dają poczucie bezpieczeństwa partnerowi i oczekują tego samego. Czterdziestki Czwórki są lojalne i to są osoby, które są zaangażowanymi partnerami. Kiedy wstępują w stały związek i czują się zakochane, to nie ma tej mocy sprawczej, które by rozdzieliły Czterdziestkę Czwórkę od partnera. I one będą takie wierne do grobowej deski. Myślę też, że trzeba umieć przyjąć miłość Czterdziestki Czwórki, bo ona kocha bardzo mocno. Istotne jest to, że Czterdziestkę Czwórkę zadowolą tylko konkrety. Ludzie, który są niezdecydowani, słabsi psychicznie nie będą mieli szans żeby pozyskać miłość Czterdziestki Czwórki. Człowiek, który się już zakocha w Czterdziestce Czwórce naprawdę musi udowodnić całym sobą, że da radę i że pokona silną konkurencję. Ta wibracja będzie wzbudzała zainteresowanie, więc jeżeli się chce być z Czterdziestką Czwórką, trzeba udowodnić, że się da i że jest się tego wartym.

44 numerologiczna zawodowo

O: A powiedz, jak w pracy się zachowują Czterdziestki Czwórki. O finansach już powiedziałyśmy, że ile by nie miały, to są gospodarne. 

B: Sfera pracy to też sfera pieniędzy. Jeżeli chodzi o sferę finansową to Czterdziestki Czwórki czują się świetnie. Mistrzowska 44 będzie kojarzyła się z finansową obfitością. Nie ma znaczenia czym ta osoba będzie się zajmować, ona zawsze znajdzie pieniądze, żeby zaspokoić swoje potrzeby. Pieniądze są istotne dla Czterdziestki Czwórki, ale to nie wynika z zachłanności na pieniądze, tylko z tego, że ona chce mieć zasoby, żeby móc tworzyć te wielkie, wyjątkowe rzeczy. I to jest myślę istota. Jeżeli chodzi o pracę, życie zawodowe jest dla Czterdziestek Czwórek bardzo ważne. Świat biznesu, wielkich pieniędzy nie ma tajemnic przed Czterdziestką Czwórką. Z jednej strony można powiedzieć, że to są osoby predysponowane do tego żeby fizycznie zajmować się i obracać dużymi pieniędzmi. To będą świetni maklerzy, bankierzy, w tych obszarach te osoby się sprawdzą. Ale też będą też znakomici przedsiębiorcy, osoby, które będą potrafiły pomnożyć dane im pieniądze. Czyli z jednej strony świetnie się sprawdzą jako osoby pracujące w dużych firmach, korporacjach, albo osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa. Ze strony Czterdziestki Czwórki będzie maksymalne zaangażowanie i cały ten potencjał będzie pozytywnie wykorzystany. Czterdzieści Cztery to nie tylko będą osoby, które będą chętne do tego, żeby pracować za darmo. To nie są osoby, które będą wolontariuszami. To raczej będą osoby które, oczywiście chcą pomagać innym, ale potrzebują te finanse żeby móc innym pomagać. Czyli będą tą swoją fortunę kreować, zdobywać, pomnażać, ale również tą częścią się podzielą z bliskimi czy z osobami, którym uznają, że trzeba pomóc. Tak naprawdę Czterdziestka Czwórka chce pozostawić po sobie coś dużego, coś ważnego. Pozostawić po sobie ślad.

Jakie jest podstawowe zobowiązanie karmiczne?

O: Dlaczego Czterdziestki Czwórki bywają trudne? Na razie mówimy o nich w samych superlatywach, ale jednak to jest podwójna Czwórka więc podwójny upór.

B: Tak, bywają trudne, przede wszystkim dlatego, że są, tak jak powiedziałaś, uparte w dążeniu do swojego celu. Czasami mogą się zapomnieć i praca je tak pochłonie, że zapomną o otoczeniu i najbliższych. To nie jest korzystne dla Czterdziestki Czwórki. Ważne jest, żeby Czterdziestka czwórka szukała balansu między pracą a życiem osobistym, żeby tej sfery nie zaniedbać. Jeżeli Czterdziestka Czwórka zacznie negatywnie wibrować stanie się w takim obyciu po prostu okrutna. 

O: Jak Ósemki: jak wibrują dobrze to wibrują dobrze, a jak zaczynają być trudne to są bardzo trudne dla otoczenia.

B: Nie potrafią przyjąć krytyki, chociaż same lubią krytykować. Czasami może się przejawić taki objaw, gdzie będą nieprzyjemne, szczególnie gdy zauważą, że ktoś ma niższy status społeczny, niższe wykształcenie. Wtedy mogą się pokazać negatywne cechy i Czterdziestka Czwórka musi z tym pracować. Musi też wierzyć w sens tego co robi, jeśli zgubi ten sens to po prostu zacznie szukać czegoś innego i się zniechęci. Ważne jest to żeby Czterdziestka Czwórka widziała misje w tym co robi.

O: I żeby pamiętała, że ma ogromną moc i od niej zależy jak tą moc wykorzysta. Jak sobie przypomnicie jakie są trudne cechy Ósemek, które potrafią być okrutne dla innych jeśli ego jest na za wysokim poziomie, to Czterdziestka Czwórka potrafi jeszcze bardziej krzywdzić. Dla osób, które doświadczają tych krzywd to są ich lekcje ale tutaj, drogie Czterdziestki Czwórki, zadbajcie też o siebie w tym. Czasami w portrecie widzę 44 w nazwisku rodowym i wydawałoby się że fajnie, że wspierająco, ale jak głębiej rozmawiam z tą osobą to okazuje się, że przede wszystkim w tym domu była nauka manipulacji. Na to zdecydowanie trzeba uważać. Wszystkie osoby, wszystkie wibracje, które mają szczególną moc, moc szeptucha, muszą jeszcze bardziej zwracać uwagę o czym myślą, jak kreują swoje myśli, czego im życzą bo to, po pierwsze się na pewno zadzieje, a po drugie wróci do nich.

Symbolizm numerologicznej 44. Czy istnieją także powiązania z tarotem?

O: Powiedz czy wiemy coś o połączeniu Czterdziestki Czwórki z tarotem? My się w naszej szkole nie zajmujemy oczywiście tarotem, ale może niektórych by to zainteresowało.

B: Może zacznę od tego, że jeśli chodzi o symbolikę ogólną to to jest Wielki Uzdrowiciel. Te osoby rodzą się po prostu z tym darem, z darem uzdrawiania. Jeśli chodzi o połączenie z tarotem to tutaj wskazuje to na prawo.

Szczególne powiązania z astrologią dla numerologicznej 44.

B: Natomiast takie powiązanie z astrologią to mówimy tutaj o tym, że Czterdziestka Czwórka łączy się z lwem. Lew lubi rządzić, jest osobą dobrze zorganizowaną, świetnie się sprawdza na kierowniczych stanowiskach. Wszystkie te cechy Czterdziestki Czwórki pięknie się łączą z astrologicznym lwem.

Ciało niebieskie numeru czterdzieści cztery

B: Jeżeli mówimy o ciałach niebieskich to tutaj Czterdziestka Czwórka łączy się, podobnie jak Dwudziestka Dwója, z Plutonem, który jest symbolem ukrytego bogactwa, do którego można dotrzeć poprzez wytrwałość i ponadprzeciętną cierpliwość. To też bardzo fajnie rezonuje.

Kamień i Metal przeznaczenia dla mistrzowskiej 44

B: Z takich wspomagających kamieni to tak jak w przypadku Dwudziestki Dwójki, wskazujemy na koral, który jest symbolem bogactwa, siły i wielkiego statutu społecznego i ma też silne właściwości ochronne. Jako ciekawostkę dodam, że kiedyś, dawno temu, nad kołyskami małych dzieci zawieszano naszyjniki z korali, właśnie w celu ochrony przed trzecim, niechcianym okiem. Ten koral wzmaga odwagę, witalność i sprzyja temu żeby wszystkie zamierzenia się spełniały. 

O: Czyli, jeśli czujecie, że brakuje wam Czterdzieści Cztery w sobie to kupcie sobie koral i miejcie przy sobie energię Czterdzieści Cztery zamkniętą w koralu. 

B: Tak jest.

O: Mam nadzieję, że wszystkim przybliżyłyśmy istotę działania Czterdzieści Cztery. Jeżeli jesteście bardziej zainteresowani numerologią zapraszamy do Szkoły Numerologii. Zapraszam do zgłębiania tego kim wy jesteście, dlaczego tak wam się w życiu udaje, albo nie udaje, bo to jest jeszcze większa szansa na rozwój.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
 1. Do tej pory myślałem że ostatnią liczbą mistrzowską jest 33. 33 zamyka przecież cykl. A tu nagle 44, nawet spotkałem 55. Nie rozumiem.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Mistrzowska 44 może wynikać z daty urodzenia np. 09.09.1988. Natomiast wszystkie mistrzowskie liczby mogą występować w imionach, nazwiskach lub przezwiskach.
   Więcej informacji może Pan uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też