Nadmiar i niedobór wibracji w portrecie numerologicznym ✧ Co to oznacza?

.

Czy wiesz, że w portrecie numerologicznym możesz mieć nadmiar albo niedobór pewnych wibracji? I to oznacza kim jesteś, z czym się borykasz i jakie możesz mieć problemy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej co mówi o tobie wibracja twoich imion i nazwisk, przeczytaj koniecznie ten wpis!


O dacie urodzenia już sobie dużo mówiliśmy… znajdziecie to na moim blogu i na moim kanale na Youtube – tam jest naprawdę sporo materiału i każdy już dużo może wyczytać ze swojej daty urodzenia. Natomiast duża część portretu, nie wiem czy połowa, ale mniej więcej coś koło tego, skupia się na tym, aby zinterpretować NAZWĘ, nazwę człowieka. Co mam na myśli mówiąc NAZWĘ CZŁOWIEKA? Są to wszystkie imiona jakie maił nadane, wszystkie nazwiska, przezwiska (jeśli jakieś przezwisko jest z człowiekiem całe życie). Bowiem nigdy nie jest przypadkiem to w jakim odradzamy się rodzie, nazwisko rodowe jest dla nas ważne. Przy portretach rodowych bierzemy również pod uwagę nazwisko rodowe matki, ale o tym powiemy sobie szerzej przy innej okazji. 

Dzisiaj mam dla was taki przykład: ANNA KOWALSKA. Co musicie mieć, żeby zobaczyć jak wibruje nazwa: ANNA KOWALSKA? Jak będziecie robić portrety numerologiczne, to bardzo ważne jest żebyście ustalili (sami czy z klientem) czy wasza matka w chwili porodu była mężatką i czy przyjęła nazwisko waszego ojca czy nie. Ponieważ, jeśli nie była mężatką, to z automatu macie wpisane w portret jej nazwisko panieńskie.

Co musicie wiedzieć? Musicie znać alfabet numerologiczny.

Mając go pod ręką możemy zacząć analizę.

Jak interpretować portret numerologiczny?

Mamy ANNA, A to jest 1 (ja piszę u góry jak wibrują samogłoski, na dole piszę jak wibrują spółgłoski. Uczniowie Szkoły Numerologii doskonale wiedzą dlaczego tak robimy już od samego początku). N to pięć. Teraz dodajemy: z jedynek mamy dwójkę, na dole mamy dziesiątkę. Czyli całe imię ANNA wibruje mi w dwunastce. Pamiętacie, że tutaj szukamy liczb karmicznych, liczb mistrzowskich albo liczb duchowych. Jeśli nie wiesz o czym mówię to odsyłam do moich poprzednich wpisów blogowych o numerologii.

Nadmiar i niedobór wibracji w portrecie numerologicznym - potencjał nazwy
Nadmiar i niedobór wibracji w portrecie numerologicznym – potencjał nazwy

I teraz nazwisko: KOWALSKA, K to jest 2, W to jest 5, L to jest 3, S to jest 1, znowu K to jest 2. Czyli to razem jak dodam do siebie to spółgłoski w nazwisku KOWALSKA wibrują w trzynastce (13). Samogłoski: O to jest 6, A to jest 1 (2 razy), czyli u góry w samogłoskach mamy 8, a więc całe nazwisko KOWALSKA wibruje nam w liczbie 21. Jak to interpretować na poziomie tej nazwy? Co to dla nas oznacza?

Będzie nam się to pojawiało w portrecie numerologicznym. I to jest istotne żeby każdy element nazwy przeanalizować osobno. Dzisiaj skupimy się jednak na czymś innym. Zobaczcie: w portrecie będzie nas interesować informacja ile w nazwie mamy wibracji: jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem i dziewięć. To właśnie wyznacza nam dziewięć kanałów energetycznych, które opisuje numerologia. Takie wibracje wyliczamy z nazwy.

I zobaczcie, w nazwie ANNA KOWALSKA mam pięć razy 1, czyli zapisuję, że mam pięć jedynek. Dwójek mam dwie. Trójek mam jedną, czwórek nie mam wcale (zauważcie, że nie mamy żadnej literki, która powoduje, że mamy wibrację cztery w tym portrecie). Dalej – piątek mamy aż trzy, szóstek mamy jedną, siódemek nie mamy, ósemek nie mamy i dziewiątek też nie mamy.

Potencjał nazwy w portrecie numerologicznym – nadmiar i niedobór wibracji

Taki potencjał, bo to w numerologii nazywa się potencjałem nazwy, jest nie dość korzystny, natomiast zakładam, że każdy człowiek ma więcej niż jedno imię i jedno nazwisko. Mamy drugie imię, mamy imię z bierzmowania, mamy czasem przezwisko, które jest z nami całe życie, więc tutaj takich braków jest mniej. Wystarczy, że wydarzy się jakieś imię, które będzie miało literkę H w sobie albo literkę R albo literkę P i już nam się te braki uzupełnią.

Natomiast, później skupiamy się na tym, aby interpretować co z tego potencjału wynika. Czyli jeżeli mamy nadmiar jakiejś wibracji w portrecie numerologicznym, jak widać w naszym przykładzie mamy dużo piątek w porównaniu do zerowych czwórek, to interpretujemy to jako problem z emocjami trzymanymi w sobie, czyli taka osoba jak wybucha to już tak po całości. Takiej osobie warto zasugerować pracę nad emocjami, rozmowę o nich. U tej osoby jest bardzo dobre zestawienie jedynek i dwójek. Jedynek jest ponad dwa razy więcej niż dwójek, co powoduje, że taka osoba ma pewność siebie na dość dobrym poziomie, o ile nie została stłumiona w dzieciństwie.

Co oznacza brak lub nadmiar poszczególnych wibracji numerologicznych?

Jeżeli nie mamy czwórek, ta osoba może mieć problem z posiadaniem drobnych pieniędzy, może mieć problem z uziemianiem się… W drugą stronę, jest nadmiar jakiejś energii, to przy czwórce to powoduje, że jest mało elastyczna, zablokowana, nieotwarta na nowości. Dalej mamy szóstki, nadmiar wskazuje na skłonności do depresji. Siódemki: jeśli ich nie ma to jest problem z intuicją, brakiem zaufania do swojej intuicji, jeśli jest ich za dużo to taka osoba się izoluje od innych. Jeśli nie mamy ósemek to może być problem z przyciąganiem pieniędzy na większe wydatki (nieruchomości), jeśli jest ich za dużo taka osoba może być zbyt materialna i warto w tej osobie pobudzić aspekt duchowy, aby osiągnąć harmonię, równowagę,  o która tu tak naprawdę chodzi. Brak dziewiątek wskazuje na brak chęci rozwoju. Przy układzie jaki tu występuje, czyli dużo jedynek i mało dziewiątek, ta osoba może być trochę przemądrzałą. Trójki są odpowiedzialne za radość. Jeśli ktoś nie ma trójek lub ma ich mało to ta osoba nie będzie odczuwała radości. Nie mylmy tego z brakiem powodów do radości, po prostu taka wibracja nie pozwala sobie jej odczuwać. Jeśli jest za dużo dwójek taka osoba ma tendencje do zamartwiania się. Natomiast jeśli jest niedobry układ jedynek w stosunku do dwójek, to mówimy o problemie z poczuciem własnej wartości i to takim, nad którym warto się zastanowić, jak ugryźć z każdej strony, jak zbudować takiego człowieka. 

Lekcja karmiczna – jak ją odrobić?

Nie przez przypadek pokazałam wam najbardziej popularne nazwisko w Polsce – warto tutaj zwrócić uwagę na to, że mamy karmę trzynastki. Ta karma utrudnia to, co związane z pieniędzmi, predysponuje nas do trudnej, czasem syzyfowej pracy, ale jest najłatwiejsza do odrobienia ze wszystkich karm jakie znam. Powtarzając liczby karmiczne to oprócz trzynastki mamy karmiczną czternastkę czyli karmę zdrady, karmiczną szesnastkę czyli karmę rodziny, oraz karmiczną dziewiętnastkę – karmę władzy, a także karmę dwadzieścia sześć czyli karmę ciała i lekcja karmiczna dwadzieścia siedem – taka liczba dar i przekleństwo na płaszczyźnie duchowej. Na te wszystkie lekcje karmiczne musimy zwrócić szczególną uwagę analizując potencjał numerologiczny. Wymagają one odrobienia tych lekcji – więcej przeczytasz przy poszczególnych wpisach o karmie.

Imiona wzmacniające zmienią potencjał w portrecie numerologicznym

Moi drodzy, jeżeli chcecie więcej, zapraszam do Szkoły Numerologii, gdzie dowiesz się co z tym wszystkim zrobić, żeby było dobrze, bo my, jako numerolodzy potrafimy wam nadać imiona wzmacniające.

Zapraszam na moją grupę, gdzie co chwila coś analizujemy.

A może chcesz kupić podręcznik numerologiczny, gdzie to wszystko opisałam? Dzięki tej książce będziesz wiedział, jak wyliczyć siebie i innych. Zapraszam do zakupu.

Mam nadzieję, że tą jedną z trudniejszych części portretu numerologicznego jaką jest potencjał nazwy wyjaśniłam w miarę jasny sposób. POTENCJAŁ numerologiczny, daje nam informację o dziewięciu kanałach numerologicznych wyliczonych według waszej nazwy, waszej wibracji imion i nazwisk. Czekam na wasze pytania – jeśli cokolwiek Was interesuje – piszcie w komentarzach!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
  1. Zakupiłam Twoją książkę i wyliczyłam swój potencjał. Niestety brakuje mi 4 i 8 w potencjale. Czy jestem w stanie coś z tym zrobić? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też