Horoskop partnerski – czy my do siebie pasujemy?

Jak wyliczyć horoskop partnerski i o czym się możesz dowiedzieć z takiego horoskopu? Co to jest horoskop partnerski i czego się możemy z niego dowiedzieć? Zapraszam na wywiad, w którym wszystko wyjaśnimy.

Co to jest horoskop partnerski i czego się możemy z niego dowiedzieć?

Olga: Tym razem zaprosiłam do współpracy Wiolę, która jest Numerologiem i Numeroterapeutą, pracuje z ludźmi w Kronikach Akaszy. W naszej szkole nazwałyśmy ją Nadworną Wiedźmą, bo Wiola jest z tych osób, które po prostu wiedzą. Wiola tworzy związek, który według numerologii niektórych szkół nie powinien istnieć, a istnieje i ma się dobrze. I to co chcemy Wam przekazać w tym materiale to złożoność procesu bycia razem, bycia w związkach i jakie stanowisko my jako Szkoła Numerologii możemy  zająć.

Wiola: Tworzę związek z numerologiczną Siódemką, ja jestem Jedynką i z racji tego są zgrzyty. Jedynka i Siódemka numerologicznie to dwa różne światy. Jednak nie możemy tak bardzo sugerować się tym co jest napisane, ponieważ to czy my do siebie pasujemy „wychodzi w praniu”. Widzimy jak ze sobą jesteśmy, jak ze sobą przebywamy czy trzeba iść na kompromis, czy tego kompromisu nie osiągniemy. Ale póki co ja jeszcze żyje, mój mąż też, mamy się dobrze więc jak widać po mnie to jest możliwe.  W teorii my do siebie nie pasujemy numerologicznie ale żyjemy razem, mamy się dobrze. Często idziemy na kompromisy, albo ja albo mój partner. Czasami jest ciężko, nigdy nie ma różowo w związku. To zależy czego my chcemy. Jeśli sobie zaprogramujemy, że nie, nie uda się, ja tak dłużej nie mogę, to nie ma sensu; to jest najprostsze wyjście z sytuacji, zostawiam, zamykam drzwi. Dobrze, ale co dalej? Po to weszliśmy w związek żeby się o niego troszczyć, żeby się troszczyć o siebie nawzajem, żeby szukać kompromisów, tam gdzie trzeba. A jeżeli pojawi się w tym związku dziecko to już nie jesteśmy we dwoje, którzy ścieramy się ze sobą, tylko mamy tego małego człowieka, który jest owocem naszej miłości. Tak na dobrą sprawę wchodzi tu jeszcze trzecia wibracja, akurat w naszym przypadku jest naszą sumą, bo nasze dziecko jest Ósemką i mamy niezły misz-masz. Czasami nie jest łatwo, ale dajemy radę i wszystko da się pogodzić jeśli tylko się bardzo chce.

Co warto wiedzieć o horoskopie partnerskim?

O: Warto powiedzieć, że to jak ludzie się ze sobą łączą to nie tylko według numerologii ale przede  wszystkim według karmy. Spotykamy się bo mamy coś ze sobą do przepracowania, być może mamy kontrakty dusz i dlatego jak się analizuje czyjeś portrety numerologiczne to bierzemy pod uwagę wszystkie 17 punktów czy do siebie pasujemy czy nie.  Numerologia nie odpowiada na pytanie „czy my ze sobą damy radę?” tylko „jak?”. Bardziej w tą stronę. Myślę, że to łatwo zrzucić na numerologię winę, że nam nie wyszło bo ja jestem Jedynką, on jest Siódemką to nie mogło nam wyjść. A właśnie ma wam wyjść bo macie tyle ze sobą do przerobienia, macie ze sobą taką energię, że właśnie po to się spotykacie przyjmując takie wibracje żeby móc stosować zasadę lustra. Powiedzmy co możemy powiedzieć, robią horoskop partnerski, czyli tłumacząc komuś coś o kimś, biorąc pod uwagę numerologię. 

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują?

W: Żeby obliczyć horoskop partnerski potrzebujemy naszych wibracji głównych, one są bardzo ważne, bo stanowią bazę tego horoskopu. Niektórzy, aby wyliczyć czy człowiek z drugim człowiekiem jest kompatybilny, dodają jeszcze dokładną godzinę urodzenia, bo to też jest bardzo ważne w astrologii. Ale tu też jest to istotne, ponieważ horoskop partnerski włącza znaki zodiaku do obliczeń. Znaki zodiaku mogą bardzo dużo nam powiedzieć o drugim człowieku. Jeśli chodzi o horoskop partnerski to jeżeli mamy swoje daty to one nam pokazują czy do siebie pasujemy czy nie i na podstawie opisów możemy zobaczyć czym się dana wibracja charakteryzuje, czy druga ją wspomaga czy ją wyniszcza. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają i to najprawdziwsza prawda. Bardzo często osoby o różnych wibracjach i różnych znakach zodiaku się nawzajem uzupełniają. Jeżeli jednemu znakowi czy jednej wibracji czegoś brakuje to drugi znak i druga wibracja to uzupełnia i to robi jedną całość. Mając tą informację, która zupełnie nam pokazuje, że nie wyjdzie, nie pasujemy, a serce mówi coś innego, że tu jest miłość i się kochamy, to od nas zależy czy w to pójdziemy, czy to sprawdzimy czy nie. Możemy żałować, że tego nie zrobiliśmy. Z tej perspektywy patrząc tak samo jest  numerologią, nasze wibracje pokazują nam nasze mocne i słabe strony.

O: Zdarzają mi się takie konsultacje, gdy ktoś przychodzi i pyta o siebie i swojego partnera i to na czym się ja się cały czas skupiam to właśnie informacja co będzie z tym partnerem do przerobienia. Czyli nie tylko jakie ma fajne cechy ale również te trudne, czy jest wibracyjnie otwarty, czyli czy jest wibracją nieparzystą, czy wibracją parzystą i te emocje będą bardziej ukrywane. Można przeanalizować potencjał partnera, czy kombinacje partnera i z niej się bardzo dużo dowiedzieć. To są takie informacje, które można komuś podać. Można to też znaleźć w moich materiałach na YouTubie czy w mojej książce i sami sobie wyliczyć. To jest taka bardzo fajne miejsce, w którym możemy poznać naszego partnera czy przyszłego partnera i zobaczyć czy nam to pasuje.

Chciałam wspomnieć jeszcze o swoim prywatnym doświadczeniu z drugiej strony: miałam kiedyś męża i my według wszystkich znaków na ziemi bardzo do siebie pasowaliśmy, a mimo to nasze małżeństwo się rozpadło i jesteśmy po rozwodzie. To nie jest tak, że jak ktoś nam powie, że my do siebie pasujemy to to jest gwarancja. Nigdy tak do tego nie podchodźcie. Nawet jak numerolog czy astrolog wam powie, że to jest super pomysł, to pamiętajcie, że to nie jest gwarancja niczego. To my decydujemy o tym czy chcemy być z tą drugą osobą czy nie. Czy otwieramy się na coś innego. Osoby które znają numerologię i przyciągają bratnie dusze to zawsze im mówię żeby powiedziały jaką chcą wibrację główną. To jest takie uproszczenie wielu spraw wtedy. 

Czym jest biorytm partnerski?

A co możemy powiedzieć o biorytmie partnerskim? My jak Szkoła Numerologii się tym nie zajmujemy ale pewnie będzie to ciekawostka dla niektórych.

W: Biorytm partnerski określa nasze funkcję życiowe, naszą wydajność jeśli chodzi o nas samych. Możemy to sprawdzić na wielu płaszczyznach: fizycznej, duchowej, emocjonalnej. Jest to kompleksowe liczenie, tak jak w numerologii czy w horoskopie partnerskim, potrzebne są nasze daty urodzenia. Bierzemy naszą datę urodzenia i naszego partnera, wprowadzamy do specjalnego programu, który nam wylicza co i jak na dany dzień. Każdy dzień ma swoją wibrację, która nas wspomaga lub nie. Jeśli chodzi o mnie i mojego partnera to nadajemy zupełnie na różnych falach jak patrzyłam. Oczywiście sprawdzamy się na poziomie intelektualnych i tu mamy ten sam, on jest między nami bardzo wysoki i to może powodować zgrzyty bo i on i ja możemy mieć racje. I to z tym fantem zrobić. Jeżeli żadne z nas nie ustąpi to będzie ciężko. To jest dodatkowa informacja, z którą co my zrobimy zależy tylko on nas. Nie każdy musi według tego żyć. Jest wiele płaszczyzn na których możemy odkrywać siebie i swojego partnera. Na płaszczyźnie fizycznej możemy się w ogóle odbierać na różnych falach. On może lubić narciarstwo a ja pływanie, więc nasze sporty mogą się  w ogóle ze sobą nie łączyć, on w swoją stronę ja w swoją stronę. Każdy ma prawo do swojego wyboru i robienia tego o chce. Biorytm jest informacją, która bazuje na naszych wibracjach głównych, na naszych znakach zodiaku i jest tam też wzmianka jakim znakiem jesteśmy w astrologii chińskiej. Te znaki trochę różnią między sobą: baran jest małpą, a inny znak jest kogutem. To jest dodatkowa informacja, która jest wyznacznikiem tego co chcemy, do czego dążymy i jak chcemy żyć w naszych związkach.

O: Według feng-shui można wyliczyć wiele rzeczy. Zachęcamy was żeby drążyć temat, żeby szukać, żeby badać to. Pamiętajcie żeby nie mówić o tym dlaczego jest mi źle bo mój partner jest zły tylko dlaczego mój partner w tym miejscu jest dla mnie lustrem. I dlaczego on mi to pokazuje, dlaczego ja mam to przejść. Zauważcie, że są osoby, które mimo, że mają wibrację wydawałoby się dążące do czegoś, np. Szóstka z 33, będzie dążyć do tego żeby mieć partnera i rodzinę, a jest inaczej. Znam kilka Szóstek z podwibracji Trzydzieści Trzy, które dokładnie nie chcą mieć rodziny. Pamiętajcie, że numerologia, liczba główna czy astrologia, czy horoskop chiński może wam wskazać to co wasza dusza wzięła sobie do przepracowania. Co możesz jeszcze powiedzieć o związkach. Ty jesteś szczęśliwa jako matka, jako żona.

W: To zależy co dla kogo oznacza szczęście. Dla niektórych szczęściem będzie to, że ma nowy samochód. Dla innych może to być zjedzenie bułki ze swoją ulubioną konfiturą. Tak na dobrą sprawę to my kreujemy to szczęście, to my jesteśmy za nie odpowiedzialni. I to od nas zależy czy chcemy być szczęśliwi czy nie. Jeśli sobie usilnie wmówimy, że nie, to jest beznadziejne, to jak mamy być szczęśliwi jeśli sami sobie to szczęście negujemy. To od nas zależy. I tak: jestem szczęśliwa. Mimo, że mamy różne wibracje, mimo, iż są czasami zgrzyty jak w każdym związku, ale pracujemy nad tym. Bo najłatwiej jest się poddać. Czasami jak mi ciężko o nie widzę rozwiązania, bo tak jak Olga wspomina, to co widzimy w innym partnerze to tak na dobrą sprawę, jest to nasze odbicie. Jeżeli my wysyłamy agresję drugiej osobie więc nie dostaniemy w zamian miłości, dostaniemy agresję i to bardzo szybko. Jest akcja jest reakcja. Zauważyłam że podobnie jest z moim synem. Jeżeli jestem zła na niego bo czegoś nie zrobił i do niego się zwrócę zdenerwowana to dostanę taką samą reakcję, on będzie się opierał temu co ma zrobić. To co my wysyłamy to do nas wraca. 

Charakterystyka związków według znaków zodiaku

Ważne są rozmowy w związku. Jeżeli nie będziemy ze sobą rozmawiać to daleko nie zajdziemy. Trzeba siąść spokojnie do stołu i rozmawiać. Jeżeli wysyłamy sygnał, że chcemy rozmawiać i ta rozmowa będzie się toczyła przy stole, bez nerwów, bez agresji to dojdziemy do konkretnych wniosków i do sedna sprawy. A jeżeli to będzie takie rzucone i będzie odbita piłeczka i będzie to niezgodne z nami. Nie będzie się to podobało a może też doprowadzić do łez. To jest kwestia tego jak my na pewne rzeczy reagujemy i tak samo co my wysyłamy. Myślę, że tu jest sedno. My jesteśmy kreatorami naszego życia, nikt za nas tego nie zrobi, nikt za nas go nie przeżyje. Jak są ciężkie chwile to najłatwiej jest trzasnąć drzwiami, wyjść i zostawić to, ale co dalej? Czy my tego chcemy? Czy chcemy zostawić tą miłość którą tak długo szukaliśmy i tak długo na nią czekaliśmy? Tutaj można się wspomagać horoskopem partnerskim. Może sprawdzić z czego to wynika, dlaczego tak jest. Co powoduje, że tamta ma takie reakcje jakie ma i czym to jest podbite. Horoskop numerologiczny czy horoskop partnerski może nam pomóc bo na ukierunkuje na pewne tory. Podpowie co robić żeby nie było już więcej takich sytuacji. Wiedza obecna w internecie lub na stronie Szkoły Numerologii jest dla nas, tylko od nas zależy czy chcemy to sprawdzić, czy chcemy z tym pracować. Jeżeli nie to też jest ok. Bo to od nas zależy co i jak będziemy robić. 

O: Jeżeli jesteście zainteresowani swoim partnerem czy partnerką to powyliczajcie go, poustawiajcie. Zobaczcie z kim macie do czynienia. Nie ma osób perfekcyjnych, każdy to z czymś przyszedł, każdy ma tu coś do zrobienia. W każdym związku ocenianym według wszechświata na dobry, czy korzystny czy niekorzystny, wy możecie być albo nie być. 

Jeżeli jesteście zainteresowani zgłębianiem numerologii to zapraszam was do Szkoły Numerologii. Zapraszamy Was na różne kursy i aby zgłębiać wiedzę o nas samych. I jeżeli partner Cię denerwuje z jakiegoś powodu to pozwól sobie zobaczyć, że to jest tylko Twoja lekcja. Myślę, że Wiedźma Wiola się ze mną zgodzi, ze wszystko co do nas przychodzi jest dla nas a nie przeciwko nam. Doceńmy to, że te trudne bardzo chwile w perspektywie globalnej mogą okazać się prezentami dla nas.

W: Dokładnie!

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska