Numerologiczna 7.

Siódemka numerologiczna to jedna z najbardziej tajemniczych wibracji.

Wyobraź sobie kogoś, kto posiada tajemną moc i wiedzę, kogoś przypominającego trochę postać z filmu “Harry Potter”. Właśnie z taką osobą może kojarzyć nam się numerologiczna siódemka.

Zobacz film o 7 numerologicznej – Szkoła Numerologii

1. Magiczna numerologiczna siódemka niezrozumiana przez Świat

Siódemka może sprawiać wrażenie człowieka oderwanego od rzeczywistości. Często przedstawia on nam wiedzę filozoficzno-tajemną, będąc wybitnym intelektualistą. Często jest tak, że siódemki wydają się nam dziwne, ale tak naprawdę są inteligentne i mają sporo bardzo mądrych przemyśleń, nie zawsze związanych z ich życiem. Ludzie jednak często widzą w nich niezrozumiałego jaskiniowca. Zdarza się tak, że chęć bycia samemu, chęć bycia w jaskini, jest dla nich tak silna, że jest totalnie niezrozumiała przez społeczeństwo. To powoduje, że ciężko żyć z siódemką. 

2. Wiedza i intelekt u siódemki numerologicznej mogą prowadzić do tyranii

Siódemka ma wiedzę, intelekt, jest inteligentna i elegancka. Ale niezadowolona Siódemka może uprawiać tyranię, dominować i być cyniczna. Pamiętajmy, że robi to wykorzystując swoja przewagę intelektualną, więc może być bezwzględna dla swojej ofiary. Dlatego zdenerwować siódemkę to kiepski pomysł…

3. Duchowość i ezoteryka u numerologicznej 7

Prawie każda siódemka jest otwarta na medytację, astrologię czy uduchowienie. Często posiada zdolności widzenia w czasoprzestrzeni. Siódemki są też bardzo ambitne i właśnie w tych obszarach duchowych wymagają od siebie za dużo, co może powodować smutek i rozżalenie. Często 7 wie, że ma możliwości, ma wglądy, powoli się budzi i wszystko zaczyna u niej działać i… zamiast cierpliwie poczekać i wypracować siebie – ona chce więcej i szybciej.

4. Analityczny umysł siódemki numerologicznej może sprowadzić ją na manowce

Pomimo swoich duchowych możliwości siódemka zachowuje powagę i kieruje się swoją intuicją. Samodzielnie analizuje, wylicza, musi dotknąć, musi zobaczyć. Może w tym stać się zarozumiała i fanatyczna jeśli przekroczy granice zdrowego postrzegania zjawisk. 

Siódemka tak bardzo lubi dokładną analizę, że może to ją doprowadzić nawet do depresji, czy spowodować, że będzie posiadać dużo kompleksów. Dzieje się tak ponieważ Siódemka skupiona na analizowaniu wszystkiego może poczuć, że nie jest wystarczająco dobra i tak głęboko przepełnić się tym uczuciem, że nieświadomie doprowadzi ją to do bardzo niskiego poczucia własnej wartości.

5. Siódemka w Numerologii – może popadać w nałogi

Siódemka potrafi ukrywać uczucia i zachowywać dystans. Czasami możemy to uznać za coś pozytywnego. Natomiast jeśli będzie to robić za często, może stać się zbyt dumna, a nawet oczekiwać poklasku. Gdy z kolei tego nie otrzyma – może popaść w melancholię. 

Siódemka uwielbia filozofię, dba o perfekcję i jest głodna wiedzy. Należy jednak pamiętać, że siódemki jak żadne inne wibracje, mają tendencję do picia alkoholu, chorobliwej nerwowości i brania narkotyków. Koniecznie trzeba zwracać na to uwagę. Dzieje się tak wtedy, kiedy na przykład przekazują swoją wiedzę albo jeśli zagłębiają się w filozofię i dla innych jest to niezrozumiałe. Szukają wówczas pocieszenia w używkach albo nabierają dystansu, są samotne i nie umieją sobie z tym poradzić. Robią wtedy wszystko, by nie czuć tej trudnej dla nich rzeczywistości. Dlatego Siódemki – uważajcie. Nie każdy musi Was rozumieć, ale to nie powód do popadania w takie skrajności.

Dobrze wibrująca siódemka dba o równowagę i opanowanie. Dąży do pacyfizmu. Jednak zdarza się, że 7 przekonana tylko i wyłącznie do swoich słuszności, zaczyna walczyć i nienawidzić. 

6. Umiłowanie samotności i wgląd w samą siebie – 7 numerologiczna

Siódemki potrafią wizualizować, wpadać w świat marzeń i umieją oderwać się od rzeczywistości. To oczywiście cudowne kiedy wyznaczają sobie duchowe cele i odnajdują się w przebywaniu w tym ponadrzeczywistym wymiarze. Ale tutaj także należy zachować zasadę zdrowego rozsądku i nie robić tego zbyt często. Obserwujcie czy nie staje się to waszą ucieczką od rzeczywistości. Jeśli tak jest, dobrze jest tę trudną sytuację uzdrowić zamiast wciąż mieć ją „z tyłu głowy”.

Siódemka lubi być samotna, bo daje jej to przestrzeń do wglądu w samą siebie. To dobry pomysł, bo wtedy siódemka może się spotkać z samą sobą i wszystko sobie poukładać. Natomiast jeżeli za bardzo odejdzie od innych, to grozi to tym, że stanie się podła, a nawet biedna i nie tylko w tym materialnym tego słowa znaczeniu.

Możemy się uczyć od siódemek jak ze skupieniem utrzymują swój umysł w skupieniu na jednym punkcie. Ale ważne, by tym samym siódemka numerologiczna nie stawała się zbyt introwertyczna, twarda i niedostępna.

7. Jakie lekcje ma do odrobienia siódemka numerologiczna?

Siódemki! Poszukujcie duchowych wartości i przedstawiajcie światu swoją duchową i filozoficzną koncepcję życia. To jest naprawdę ważne i świat tego od was tego wręcz oczekuje.

Czego możemy życzyć Siódemkom?

Możliwości medytowania, odczytywania i pielęgnowania wglądów. 

Dodatkowo, ja wam życzę żebyście mogli być w tej samotności tak często jak będziecie tego potrzebować i żeby świat się na was otwierał. 

8. Zawody idealne dla siódemki numerologicznej

Numerologia mówi nam, że siódemki odnajdują się w niszach. Jeżeli szukacie dla siebie zawodu to wybierajcie taki, którego przedstawicieli jest mało na rynku. Jest duża szansa, że się w tym odnajdziecie i właśnie tam odkryjecie swoją drogę spełnienia zawodowego. 

Podwibracje budujące siódemkę, czyli z jakich liczb powstaje siódemka numerologiczna i co to oznacza

Podwibracja 16

16 czyli liczba karmiczna, która utrudnia sprawy rodzinne. Więcej na ten temat w filmie: Karma 16 w Numerologii – Szkoła Numerologii

Podwibracja 25 i 52

25 i 52 czyli dwa i pięć, to najmniej zamknięta w sobie z wszystkich siódemek, potrafi wychodzić do ludzi i często dobrze się z tym czuje.

Podwibracja 34 i 43

34 i 43 czyli siódemki, które są pracowite i radosne.

Jaki wpływ ma dzień urodzenia na wibrację siedem?

Jeżeli siódemka urodziła się w pierwszym, trzecim czy w piątym dniu miesiąca to jest szansa, że taka siódemka numerologiczna będzie dośc otwarta i towarzyska.

Jeżeli natomiast dzień urodzenia to 2, 4, 6 czy 8, to może się niestety pogłębić u niej chęć bycia w dystansie, bycia samemu. 

Jeśli Siódemka urodzi się w 7, 16 albo 25 istnieje prawdopodobieństwo, że taka podwójna Siódemka będzie miała jeszcze większe możliwości medytacyjne i jeszcze bardziej będzie mogła obserwować swoje wglądy. Mówimy tutaj również o możliwościach jasnowidzenia i jasnoczucia.

Jeśli Siódemka urodzi się w 9, 18  albo 27 dniu miesiąca to jest szansa, że zacznie nauczać. 

Podsumowanie – 7 w Numerologii

Zalety Siódemki: wiedza, inteligencja, elegancja, uduchowienie, zdolność medytacji, astrologii, umiejętność zdystansowania się i zajrzenia wgłąb siebie, intuicja, analityczność, równowaga, opanowanie, skupienie, empiryczność, perfekcja, pacyfizm, współczucie, romantyzm
Druga strona Siódemki: tyranizowanie innych, cynizm, dominacja, potrzeba poklasku, nadmierna ambicja, skłonność do nałogów, kompleksy, depresja, melancholijność, uciekanie od rzeczywistości, samotność, introwertyzm, niedostępność, pesymizm.

Jaki kolor wspiera numerologiczną 7?

Zawsze kiedy w horoskopie wyliczamy komuś siódmy dzień osobisty, polecamy, by w ten dzień wspierał kolorem fioletowym. 

Autor: Olga stępińska

Komentarze (17)

 1. Maria pisze:

  Jak bym czytała o sobie natomiast jestem urodzona 30.01.2001 zaczęłam przygodę z magia już jakis czas temu teraz to aż nie normalne wszystkie czakry na raz prawie mi się odblokowały nie wiem co dalej robić często medytuje ostatnio to jedyna rzecz która robię poza praca i nauka ma pani jakieś porady w środku diagramu mam 14 mówią mi ze jestem aniołem nie wiem co o tym wszystkim myślec

 2. Wiesław pisze:

  Zadziwia mnie fakt, że data urodzenia determinuję człowieka do konkretnej postawy życiowej. To oznacza jednoznacznie , że jesteśmy dosłownie produkowani w/g jakiegoś stałego wzoru. To jest niesamowite i jednocześnie przerażające! Jestem wzorcową siódemką i strasznie męczę się ze swoim smutkiem. Dodatkowo jestem z pod znaku ryb. życie w takim zestawieniu jest dla mnie jak obserwowanie samego siebie gdzieś z zewnątrz, uczestniczenie raczej w jakimś spektaklu i brak poczucia rzeczywistości. Mimo wszystko miło jest posłuchać o sobie tak wielu trafnych spostrzeżeń! Pozdrawiam i dziękuję!

 3. Krystyna pisze:

  Dzień dobry, jestem numerologiczna 7 z dnia urodzenia także 7. Jakbym czytała własny opis. Pozdrawiam i życzę dużo miłości

 4. Ewa pisze:

  Właśnie dziś dowiedziałam się że jestem numerologiczna 7 . Jestem w szoku bo większość rzeczy na prawdę się zgadza .
  Może poza tym że ja raczej lubię ludzi ale również porzebuje wyciszenia. Urodziłam się 07.10.1988

 5. MD pisze:

  Dzień dobry.
  Jestem numerologiczną 2 (dwójką) . Druga moja liczba to 11 -tka.
  Jak mam postępować w związku z 7-ką?
  Jest trudno, bardzo. Nie mam pojęcia jak do niego podchodzić.
  Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź
  Pozdrawiam

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy na indywidualną konsultację z Olgą opartą na portrecie numerologicznym Pani i drugiej osoby. W sprawie terminu proszę pisać na biuro@olgastepinska.pl.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 6. Joanna pisze:

  Dzień dobry????
  Wszystko się u mnie sprawdziło Jestem numer 7 w numerologii 20.12.1982r. Lubie towarzystwo ludzi lecz wole samotność, poważnie myśleć zaczęłam o numerologi ezoteryce. Zauważam w dacie podwojenie liczb 02.02.2023 i oceniam dzień tylko do końca nie umiem interpretować. Czuje ze powinnam się tego uczyć przyciąga mnie .Pozdrawiam

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry.
   Zapraszamy więc do zapisania się do naszej Szkoły, zapisy startują już w przyszłym tygodniu: https://szkolanumerologii.pl/zapisy/.
   Pozdrawiamy serdecznie!

 7. Janek pisze:

  Praktycznie wszystko się zgadza ze mną. Numerologia, grafologia, małe niekontrolowane gesty to wszystko może nam dużo powiedzieć o drugiej osobie. Ludzie nie biorą tego na poważnie nawet nie ma sensu im to mówić. Szkoda bo to jest wiedza psychologiczna a ona nie kłamie.Od dziecka bardzo dużo rozmyślam i gdzieś krążę myślami.
  Serdecznie Pozdrawiam

  1. Monika pisze:

   Janek, a jak w sferze miłości? Poznałam 7 i on wykazał zaintersowanie jako pierwszy, okazał , ze jestem kobieta 10/10 i czym on może mnie zainteresować … No i tydzień przed planowana wycieczka doRzymu, gdzie mieliśmy oboje kupione loty, on zrezygnował… Stwierdził, ze mamy różne charaktery i tak będzie dla nas lepiej… Niestety rozkochał mnie przez tez 3 mce kontaktu 24 h każdego dnia ? Nie wiem, czy odpuścić ….

  2. Małgorzata pisze:

   Moniko,
   miałam/ mam identyczne sytuację. Trzy miesiące i całkowita zmiana frontu u Pana 7-ki.
   Też nie wiem co o tym myśleć. Gorzej, nie wiem co mam robić- jestem sama czy z nim.
   Mój pan siódemka nie zerwał kontaktu, choć jest on bardzo sporadyczny.
   Pozdrawiam.

 8. Dzień Dobry,
  Jestem numerologiczną 7 która urodziła się 1.09.1995, czytając numerologię na prawdę wiele się sprawdza. Chciałabym wiedzieć dużo więcej o sobie, proszę o propozycje.
  Ostatanio bardzo pojawiają się u mnie lustrzane godziny jak 03:03, 04:04, 08:08, 09:09,10:10 oraz anielskie 03:33. Nie wiem czuje jakby „ktos” chciałby mi coś przekazać . Gubię się

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Siódemki z podwibracji 34 będą robić wszystko, by nie trwonić czasu i energii oraz doceniać moment tu i teraz. Siódemka, która urodziła się w 1 dniu miesiąca, jest śmiała, łatwo otwiera się na innych. Taki dzień urodzenia doda jej wiary w to, że istnieją ludzie, którzy mogą ją zrozumieć. Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. Ania pisze:

   Kurcze u mnie dużo się zgadza poza faktem, że nie jestem absolutnie samotnikiem i uwielbiam towarzystwo ludzi, za to interesuje mnie mocno rozwój duchowy, astrologia i magia ogólnie. Podwibracja 43, 8 dzień miesiąca.

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Siódemki często bywają samotnikami, ale nie zawsze tak jest. Jeśli lubi Pani towarzystwo ludzi, to warto z tego korzystać, ponieważ siódemka wie i widzi więcej niż inni i dobrze, by się dzieliła się tym ze światem.
   Siódemka urodzona 8 dnia miesiąca może mieć problemy z poczuciem własnej wartości. Będzie skłonna do przemyśleń na temat porządku tego świata. Natomiast podwibracja sprawia, że taka siódemka będzie robić wszystko, by nie trwonić czasu i energii oraz doceniać moment tu i teraz.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 9. Ola pisze:

  Jestem numerologiczną siódemką.Przeczytalam Pani opis.Wszystko się zgadza.

  1. Anka pisze:

   Dzień dobry, ja jestem numerologiczną 7 (podwibracja 34), spod znaku Ryb, z 16 dnia miesiąca. I szczerze powiem że taka kumulacja jest męcząca… ale wiem lekcje trzeba odrobić, szczegolnie te
   dotyczce 16 karmicznej… I tak jestem jaskiniowcem, marzycielem, myślicielem. Mam niepochamowaną potrzebę ciągłego
   rozkminiania o co w tym wszystkim chodzi.
   Wydaje mi się, że mam pewne zdolności. A może to bardziej kontakt z Wyższym Ja, Bogiem? Przykładów mam wiele, ale taki najlepszy to ten jak pewnego wieczoru, przed snem, po całym dniu rozmyślania, zadałam pytanie Bogu jak sobie tutaj radzę? I poprosiłam o odpowiedź ale taką (dosłownie) “jak krowie na rowie”, bo mimo że mam baardzo dużo snów, to nie do końca umiem je interpretowac. Tamtej nocy nic mi się nie śniło. Trochę zawiedziona stwierdziłam, że jak nie dziś to może jutro. Weszłam do kuchni zrobić kawę. Odsłoniłam roletę i za oknem, nad lasem zobaczyłam tęczę. W listopadzie… o 6 rano… moze to tylko zbieg okolicznosci… Ale uśmiechnęłam się, podziękowałam i dosłownie na moich oczach tęcza zaczęła znikać.
   Dziękuję za ten blog, za filmy. Dużo wyjaśniają, wtedy gdy sama się już gubię we własnych rozmyślaniach.
   Pozdrawiam, Anka

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska