Numerologiczna 7.

Siódemka numerologiczna to jedna z najbardziej tajemniczych wibracji.

Wyobraź sobie kogoś, kto posiada tajemną moc i wiedzę, kogoś przypominającego trochę postać z filmu “Harry Potter”. Właśnie z taką osobą może kojarzyć nam się numerologiczna siódemka.

Zobacz film o 7 numerologicznej – Szkoła Numerologii

1. Magiczna numerologiczna siódemka niezrozumiana przez Świat

Siódemka może sprawiać wrażenie człowieka oderwanego od rzeczywistości. Często przedstawia on nam wiedzę filozoficzno-tajemną, będąc wybitnym intelektualistą. Często jest tak, że siódemki wydają się nam dziwne, ale tak naprawdę są inteligentne i mają sporo bardzo mądrych przemyśleń, nie zawsze związanych z ich życiem. Ludzie jednak często widzą w nich niezrozumiałego jaskiniowca. Zdarza się tak, że chęć bycia samemu, chęć bycia w jaskini, jest dla nich tak silna, że jest totalnie niezrozumiała przez społeczeństwo. To powoduje, że ciężko żyć z siódemką. 

2. Wiedza i intelekt u siódemki numerologicznej mogą prowadzić do tyranii

Siódemka ma wiedzę, intelekt, jest inteligentna i elegancka. Ale niezadowolona Siódemka może uprawiać tyranię, dominować i być cyniczna. Pamiętajmy, że robi to wykorzystując swoja przewagę intelektualną, więc może być bezwzględna dla swojej ofiary. Dlatego zdenerwować siódemkę to kiepski pomysł…

3. Duchowość i ezoteryka u numerologicznej 7

Prawie każda siódemka jest otwarta na medytację, astrologię czy uduchowienie. Często posiada zdolności widzenia w czasoprzestrzeni. Siódemki są też bardzo ambitne i właśnie w tych obszarach duchowych wymagają od siebie za dużo, co może powodować smutek i rozżalenie. Często 7 wie, że ma możliwości, ma wglądy, powoli się budzi i wszystko zaczyna u niej działać i… zamiast cierpliwie poczekać i wypracować siebie – ona chce więcej i szybciej.

4. Analityczny umysł siódemki numerologicznej może sprowadzić ją na manowce

Pomimo swoich duchowych możliwości siódemka zachowuje powagę i kieruje się swoją intuicją. Samodzielnie analizuje, wylicza, musi dotknąć, musi zobaczyć. Może w tym stać się zarozumiała i fanatyczna jeśli przekroczy granice zdrowego postrzegania zjawisk. 

Siódemka tak bardzo lubi dokładną analizę, że może to ją doprowadzić nawet do depresji, czy spowodować, że będzie posiadać dużo kompleksów. Dzieje się tak ponieważ Siódemka skupiona na analizowaniu wszystkiego może poczuć, że nie jest wystarczająco dobra i tak głęboko przepełnić się tym uczuciem, że nieświadomie doprowadzi ją to do bardzo niskiego poczucia własnej wartości.

5. Siódemka w Numerologii – może popadać w nałogi

Siódemka potrafi ukrywać uczucia i zachowywać dystans. Czasami możemy to uznać za coś pozytywnego. Natomiast jeśli będzie to robić za często, może stać się zbyt dumna, a nawet oczekiwać poklasku. Gdy z kolei tego nie otrzyma – może popaść w melancholię. 

Siódemka uwielbia filozofię, dba o perfekcję i jest głodna wiedzy. Należy jednak pamiętać, że siódemki jak żadne inne wibracje, mają tendencję do picia alkoholu, chorobliwej nerwowości i brania narkotyków. Koniecznie trzeba zwracać na to uwagę. Dzieje się tak wtedy, kiedy na przykład przekazują swoją wiedzę albo jeśli zagłębiają się w filozofię i dla innych jest to niezrozumiałe. Szukają wówczas pocieszenia w używkach albo nabierają dystansu, są samotne i nie umieją sobie z tym poradzić. Robią wtedy wszystko, by nie czuć tej trudnej dla nich rzeczywistości. Dlatego Siódemki – uważajcie. Nie każdy musi Was rozumieć, ale to nie powód do popadania w takie skrajności.

Dobrze wibrująca siódemka dba o równowagę i opanowanie. Dąży do pacyfizmu. Jednak zdarza się, że 7 przekonana tylko i wyłącznie do swoich słuszności, zaczyna walczyć i nienawidzić. 

6. Umiłowanie samotności i wgląd w samą siebie – 7 numerologiczna

Siódemki potrafią wizualizować, wpadać w świat marzeń i umieją oderwać się od rzeczywistości. To oczywiście cudowne kiedy wyznaczają sobie duchowe cele i odnajdują się w przebywaniu w tym ponadrzeczywistym wymiarze. Ale tutaj także należy zachować zasadę zdrowego rozsądku i nie robić tego zbyt często. Obserwujcie czy nie staje się to waszą ucieczką od rzeczywistości. Jeśli tak jest, dobrze jest tę trudną sytuację uzdrowić zamiast wciąż mieć ją „z tyłu głowy”.

Siódemka lubi być samotna, bo daje jej to przestrzeń do wglądu w samą siebie. To dobry pomysł, bo wtedy siódemka może się spotkać z samą sobą i wszystko sobie poukładać. Natomiast jeżeli za bardzo odejdzie od innych, to grozi to tym, że stanie się podła, a nawet biedna i nie tylko w tym materialnym tego słowa znaczeniu.

Możemy się uczyć od siódemek jak ze skupieniem utrzymują swój umysł w skupieniu na jednym punkcie. Ale ważne, by tym samym siódemka numerologiczna nie stawała się zbyt introwertyczna, twarda i niedostępna.

7. Jakie lekcje ma do odrobienia siódemka numerologiczna?

Siódemki! Poszukujcie duchowych wartości i przedstawiajcie światu swoją duchową i filozoficzną koncepcję życia. To jest naprawdę ważne i świat tego od was tego wręcz oczekuje.

Czego możemy życzyć Siódemkom?

Możliwości medytowania, odczytywania i pielęgnowania wglądów. 

Dodatkowo, ja wam życzę żebyście mogli być w tej samotności tak często jak będziecie tego potrzebować i żeby świat się na was otwierał. 

8. Zawody idealne dla siódemki numerologicznej

Mówiąc o siódemce warto wspomnieć, że są to osoby które odnajdują się w niszach. Jeżeli szukacie dla siebie zawodu to wybierajcie taki, którego przedstawicieli jest mało na rynku. Jest duża szansa, że się w tym odnajdziecie i właśnie tam odkryjecie swoją drogę spełnienia zawodowego. 

Podwibracje budujące siódemkę, czyli z jakich liczb powstaje siódemka numerologiczna i co to oznacza

Podwibracja 16

16 czyli liczba karmiczna, która utrudnia sprawy rodzinne. Więcej na ten temat w filmie: Karma 16 w Numerologii – Szkoła Numerologii

Podwibracja 25 i 52

25 i 52 czyli dwa i pięć, to najmniej zamknięta w sobie z wszystkich siódemek, potrafi wychodzić do ludzi i często dobrze się z tym czuje.

Podwibracja 34 i 43

34 i 43 czyli siódemki, które są pracowite i radosne.

Jaki wpływ ma dzień urodzenia na wibrację siedem?

Jeżeli siódemka urodziła się w pierwszym, trzecim czy w piątym dniu miesiąca to jest szansa, że taka siódemka numerologiczna będzie dośc otwarta i towarzyska.

Jeżeli natomiast dzień urodzenia to 2, 4, 6 czy 8, to może się niestety pogłębić u niej chęć bycia w dystansie, bycia samemu. 

Jeśli Siódemka urodzi się w 7, 16 albo 25 istnieje prawdopodobieństwo, że taka podwójna Siódemka będzie miała jeszcze większe możliwości medytacyjne i jeszcze bardziej będzie mogła obserwować swoje wglądy. Mówimy tutaj również o możliwościach jasnowidzenia i jasnoczucia.

Jeśli Siódemka urodzi się w 9, 18  albo 27 dniu miesiąca to jest szansa, że zacznie nauczać. 

Podsumowanie – 7 w Numerologii

Zalety Siódemki: wiedza, inteligencja, elegancja, uduchowienie, zdolność medytacji, astrologii, umiejętność zdystansowania się i zajrzenia wgłąb siebie, intuicja, analityczność, równowaga, opanowanie, skupienie, empiryczność, perfekcja, pacyfizm, współczucie, romantyzm
Druga strona Siódemki: tyranizowanie innych, cynizm, dominacja, potrzeba poklasku, nadmierna ambicja, skłonność do nałogów, kompleksy, depresja, melancholijność, uciekanie od rzeczywistości, samotność, introwertyzm, niedostępność, pesymizm.

Jaki kolor wspiera numerologiczną 7?

Zawsze kiedy w horoskopie wyliczamy komuś siódmy dzień osobisty, polecamy, by w ten dzień wspierał kolorem fioletowym. 

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Numerologiczna 9.

Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję - uczą ludzi miłości - do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?...