Numerologiczna 5.

Ciężko ją zatrzymać, bo ma tysiąc pomysłów na minutę. Ponętna i atrakcyjna – fizycznie i mentalnie. Jedna z ciekawszych i najtrudniejszych do opisania wibracji, mianowicie – numerologiczna piątka.

Osoby o wibracji 5 są emocjonalne wolne i niezależne, co bardzo uatrakcyjnia ich osobę. Prywatnie uważam, że piątki są takie… trochę „półdzikie” i nigdy nie wiadomo co w nich siedzi, co im przyjdzie do głowy. Z pewnością z piątką nie można się nudzić!

Piątki numerologiczne mają błyskotliwy umysł i zdolności do rozumienia tak trudnych rzeczy jak metafizyka. Jednak są bardzo zmienne i często cierpią na brak stabilności, co może utrudniać wiele rzeczy.

Co jeszcze charakteryzuje piątki numerologiczne?

1. Zmysłowa, seksowna i ciekawa świata – 5 w numerologii

Piątka to seksowny wędrowiec, jak żadna inna wibracja uwielbia podróże, a w szczególności poznawanie nowych kultur. Piątka to również zmysłowy przewodnik, nie tylko po mapa geograficznych.

Piątki są zmysłowe i seksualne, jednak zdarza się tak, że piątki traktują seks dość powierzchownie. Oczywiście nie wszystkie, ale zawsze jest takie ryzyko – wtedy mają wręcz nieopanowane rządze. 

2. Niecierpliwość i narcystyczność – wady 5 numerologicznej?

Dobrze funkcjonująca piątka lubi zmiany, ale jest niecierpliwa i oczekuje. Niestety u piątek charakterystyczne jest to, że mają bardzo dużo oczekiwań dotyczących czasu czyli: „ja chcę żeby to przytrafiło się mi już teraz, jak najszybciej, ja nie mam czasu czekać!” – to słowa charakterystyczne dla piątki.

Jak już wcześniej pisałam – piątka uwielbia podróże, energię i ruch, ale czasami bywa tak, że w tej swojej euforii postępuje bezmyślnie, co naraża ją na cierpienie.

Piątka jest otwarta na wiedzę, ma ciekawość świata i poznawanie go. Gdy myślę o piątce, to pojawia mi się w głowie globus, który ciągle się kręci, jako odzwierciedlenie jej podróżującej natury. Należy jednak uważać, bo jak piątka zbyt mocno zachłyśnie się tym ile ona podróżuje i ile ona już z tego powodu wie, zacznie myśleć o sobie, że jaka to ona jest wspaniała i pokażą się jej skłonności narcystyczne. Może to być nawet lekko ekstrawaganckie ze strony piątki.

3. Kiedy 5 się otwiera, a kiedy zamyka w sobie?

Osoby o wibracji pięć są pełne entuzjazmu i posiadają wrodzoną intuicję. Są otwarte i spontaniczne, ale należy pamiętać, by zachować w tym zdrowy umiar, gdyż może pojawić się dzikość. Wtedy piątki staną się do siebie niepodobne, niedostępne, mogą być nerwowe i porywcze. Kiedy wpadną w szał, ciężko jest je uspokoić. 

Ostatnio przychodzi dużo osób pytając o dzieci, które są piątkami. Pojawia się często taki problem, że dzieci te są zablokowane. Zastanawiamy się wtedy, co się dzieje, że to dziecko nie jest prawdziwą piątką – żywą i energiczną? Bo przecież prawdziwa piątka to tzw. „żywe srebro” u dzieciaków! Jeśli pojawiają się w nich blokady to oznacza, że dziecko nie może pokazać swojej prawdziwej natury, z jakiegoś powodu powstrzymuje to w sobie. Warto z tym pracować i otwierać dzieciaki.

Piątki to dynamika i światłość, jeśli jednak piątka nie zadba o pielęgnowanie tego światła w sobie, to doprowadzi ją do uczucia zmarnowania, niezadowolenia, braku spełnienia i wręcz nudy. Jeżeli piątka ma pracę, w której się będzie nudzić, to będzie czuła się tam naprawdę źle: niespełniona i zniechęcona.  Dlatego drogie piątki – dbajcie o siebie i zapewniajcie sobie atrakcje!

4. Energetycznie współwibrujące – piątka jako terapeuta?

Piątka robiąc coś, zawsze robi to z zaangażowaniem i ciekawością do ludzi, dlatego są bardzo dobrymi terapeutami.  Musi jednak uważać i zachować równowagę. Zbyt wścibska piątka zacznie ograniczyć innym ich wolność. Biorąc pod uwagę fakt, że wy same, Drogie piątki tego nie lubicie – tym bardziej nie róbcie tego innym!

Osoby z wibracji 5, często mają potencjał uzdrawiania i wyczuwania ludzkiej natury. Mówi się, że piątki to bardzo dobrzy numerolodzy, psycholodzy i astrolodzy. Zanim zdecydują się na pracę z innymi warto, by nauczyły się przede wszystkim pracy z własnymi emocjami. Ze względu bowiem na to, że piątki są bardzo zmienne, nie wiadomo czy byłyby w stanie pomagać innym zachowując stabilność.

Zwracam więc uwagę piątek, które chcą pracować w zawodzie terapeuty, psychoterapeuty, czy psychologa, żeby najpierw przestały być tak emocjonalne, gdyż klient potrzebuje od terapeuty bezpieczeństwa, a nie bycia rozchwianym.

5. Jakie lekcja ma do odrobienia 5 numerologiczna?

Lekcja dla piątek: Kochane piątki korzystajcie z wolności bez zranienia innych. Zauważajcie gdzie kończy się moje, a gdzie zaczyna się twoje. Uczcie innych, że życie to fascynująca przygoda.

Czego życzymy piątkom? Możliwości przeżywania wolności i niezależności, tak żeby mogły czuć wiatr we włosach!

Podwibracje numerologiczne dla Piątki

Zastanówmy się teraz jaki wpływ na jedynkę mają poszczególne podwibracje.

Podwibracja 14

Piątki mogą wynikać z podpibracji 14. Trzeba pamiętać, że 14 to liczba karmiczna. To karma , którą roboczo nazywam: „wino, kobiety i śpiew”. Pewnie domyślacie się czego może ta karma dotyczyć, ale zapraszam Was do moich innych materiałów: Karma 14 ! w numerologii ✧ Olga Stępińska – tam mówię na czym polega karma 14. 

Pamiętajmy, że lekcje karmiczne są nam potrzebne po to, żeby zrozumieć, co kiedyś zrobiliśmy źle.

Podwibracje 23 i 32

Piątki wywodzące się z podwibracji 23 i 32, to osoby o których mówi się, że są to „iskierki” czy też posłańcy światła. Kiedy takie osoby pojawiają się w towarzystwie, to nagle tam światełko zaczyna świecić i robi się jakby jaśniej. Piątki są bardzo często zapraszane na imprezy, bo przecież… impreza bez piątki jest kiepską imprezą!

Podwibracja 41

Piątka z podwibracji 41 zawsze spadnie jak kot, na cztery łapy. Liczba 41, tak samo jak 17, to liczba wsparcia z sił kosmosu. 

Podwibracja 50

Tu mamy po prostu 5 i 0, a więc będzie to czysta piątka, którą opisałam już powyżej.

Numerologia ciąg dalszy – wibracje dnia urodzenia dla Piątki

Jaki wpływ ma dzień urodzenia na wibrację 5?

1, 3 lub 5 dzień miesiąca u piątek

Jeżeli piątka urodzi się w pierwszym, trzecim albo w piątym dniu miesiąca, ewentualnie w dni, których liczby sumują się do 1, 3 lub 5, to możecie się domyślać, że spotęguje to działania wibracji głównej. Dzieje się tak ponieważ 1,3 i 5 to liczby otwierające, wspierające komunikację i bycie dla innych. Jeśli obserwujemy taką kombinację, to osoba ta ma dar przyciągania, organizowania. Może pracować samodzielnie i będzie się dobrze czuła, ale może też pracować z ludźmi. Najogólniej mówiąc – jest bardzo otwarta i komunikatywna.

2, 4, 6 lub 8 dzień miesiąca dla piątki

Jeżeli piątka urodzi się w drugim, czwartym, szóstym albo ósmym dniu miesiąca, to piątka będzie bardziej wyciszona. Taka piątka nie będzie aż taka energiczna, tylko będzie bardziej zdystansowana.

7 z dnia urodzenia u piątki

Jeżeli mamy siódemkę z dnia urodzenia, czyli osoby, które urodziły się 7, 16 i 25 dnia miesiąca, to jest zarówno dar, jak i przekleństwo. Siódemka z dnia może powodować, że taka osoba z jednej strony ma dobre połączenie ze swoją intuicją, ale z kolei analityczny (piątkowy) umysł kombinuje do granic niemożliwości. To może powodować, że piątka nie wie czy ona tak czuje, bo to wynika z jej intuicji, czy tak czuje, bo sobie to wmówiła. Człowiek o takim połączeniu, nie wie czy to są JEGO UCZUCIA, czy to są JEGO LĘKI, co powoduje problemy.

Piątka urodzona w 9 dniu miesiąca

Jeżeli piątka jest urodzona dziewiątego dnia miesiąca, to będzie to wspierać zdolności bycia dla innych. Czyli takiej piątce łatwiej będzie być psychologiem, psychoanalitykiem czy numerologiem. Może wykonywać zawody, w których potrzebna jest empatia i zrozumienie dla innych. 

Dziewiątka i siódemka w dniu urodzenia pomogą, żeby piątka się rozwijała i docierała do ludzi.

Podsumowanie – 5 w Numerologii

Zalety Piątki: niezależność, towarzyskość, zmysłowość, zdolności metafizyczne, błyskotliwość, otwartość na zmiany, ruch, energia, ciekawość świata, poczucie wolności, spontaniczność, otwartość, ciekawość ludzi, światowość, dynamika, siła
Druga strona Piątki: brak stabilności, zmienność, szybkie nudzenie się, powierzchowność, nieumiejętność powstrzymania żądzy, duże oczekiwania, niecierpliwość, bezmyślność, brak roztropności, narcyzm, ekstrawagancja, niedostępność, dzikość, wścibskość, ograniczanie innych, niestabilność emocjonalna, niezadowolenie, brak spełnienia, nuda

Nie wiesz jaką jesteś wibracją? Oblicz sobie – szczegóły znajdziesz tutaj.

Kolor wpierający 5: niebieski

Jak wspierać się wibracją piątki? Kiedy jesteśmy w piątym dniu osobistym, (co wynika z horoskopu) i chcemy dobrze wykorzystać tę energię do działań marketingowych czy chęci pokazania się innym, to wspierajmy się kolorem niebieskim.

Kochane piątki podbijajcie świat, bawcie się dobrze, tylko uzbrójcie się w troszkę więcej cierpliwości. 

Ja sama jestem piątką z dnia, więc dokładnie rozumiem waszą wibrację!

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Numerologiczna 9.

Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję - uczą ludzi miłości - do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?...